مراسم «شب وداع» با ماه رمضان در قزوین

14 مرداد 1392

مراسم «شب وداع» با ماه رمضان در قزوین

مراسم شب وداع با ماه مبارک رمضان با همکاری 36 هیئت مذهبی و فرهنگی قزوین بیست و هشتم ماه مبارک رمضان همزمان با سه‌شنبه 15 مرداد ماه در قزوین برگزار می‌شود.

مراسم «شب وداع» با ماه رمضان در قزوین

همزمان با شب آخر ماه رمضان برگزار می‌شود

مراسم «شب وداع» با ماه رمضان در قزوین با همکاری 36 هیأت مذهبی

مراسم شب وداع با ماه مبارک رمضان با همکاری 36 هیئت مذهبی و فرهنگی قزوین بیست و هشتم ماه مبارک رمضان همزمان با سه‌شنبه 15 مرداد ماه در قزوین برگزار می‌شود.

مراسم «شب وداع» ساعت 21:30 سه شنبه پانزدهم مرداد 92 مصادف با بیست و هشتم ماه مبارک رمضان با حضور اقشار مختلف مردم قزوین در اردوگاه جهادی شهدای علم و فناوری برگزار می‌شود. هیئت‌های مذهبی مجری مراسم، هیئت‌هایی هستند که همواره در جلسات هفتگی خود از مخاطبان نوجوان و جوان برخوردارند، این هیئت‌های ولایی از اقصی نقاط شهر بوده و در برنامه‌هایشان دارای ابتکار و ابداع بوده‌اند.

سخنرانی حجت‌الاسلام سیدمهدی خضری، روایتگری حاج حسین یکتا فرمانده قرارگاه فرهنگی قرب بقیه الله (عج) و مداحی حاج مهدی سلحشور از برنامه‌های این مراسم باشکوه است. در حاشیه مراسم شب وداع ماه مبارک رمضان ایستگاه صلواتی و نمایشگاه کتاب نیز دایر می‌شود.

نخستین مراسم شب وداع ماه رمضان سال گذشته قزوین با حضور 14 هیئت مذهبی در همین مکان برگزار شده بود. این مراسم به عنوان یک مدل و الگو برای هیأت‌های مذهبی سایر استان‌ها مطرح شده است.

اردوگاه جهادی شهدای علم و فناوری قزوین به همت جهاد دانشگاهی استان قزوین و سپاه صاحب‌الامر(عج) در مجتمع طلائیه واقع در جاده باراجین، روبه‌روی ورودی اصلی بوستان فدک راه‌اندازی شده است.

نظرات


استانی
برگزیده ها
بازدید جمعی از ستایشگران مذهبی کشور از ر...

بازدید جمعی از ستایشگران مذهبی کشور از روستاهای محروم خوزستان

جمعی از ستایش‌گران جوان آستان اهل‌بیت(ع) سراسر کشور با همت جامعه ایمانی مشعر از روستاهای آسیب دیده از خشکسالی خوزستان بازدید کردند
04 مرداد، 1400 | خرمشهر

حسین شمسیان: هیأت‌های مذهبی باید خادم مر...

حسین شمسیان: هیأت‌های مذهبی باید خادم مردم باشند

به گزارش جامعه ایمانی مشعر، حسین شمسیان عصر امروز در دهمین گردهمایی هیأت‌های محوری و برگزیده کشور در سالن همایش‌های مجتمع یاوران مهدی(عج) قم طی سخنانی با اشاره به اینکه جریان‌هایی به دنبال القا ناکارآمدی انقلاب اسلامی هستند
05 دی، 1397

صحبت‌های مهم استاد میرباقری در مورد وقای...

صحبت‌های مهم استاد میرباقری در مورد وقایع اخیر

مرحله‌ای که امروز انقلاب اسلامی باید از آن عبور کند، مرحله عبور از جنگ رسانه‌ای دشمن است.
04 مهر، 1401

نقد و بررسی کتاب "هیأت‌های عزاداری در جا...

نقد و بررسی کتاب "هیأت‌های عزاداری در جامعه ایران" صورت می‌گیرد

حضورحجت‌الاسلام‌و‌المسلمین دکتر اسلامی تنها و دکتر جبار رحمانی مولف کتاب، نقد و بررسی کتاب "هیأت‌های عزاداری در جامعه ایران" در قالب دوازدهمین "نشست هیأت‌پژوهی" برگزار می‌شود.
08 بهمن، 1397

یادداشت آقای مجتبی سرگزی از زاهدان

یادداشت آقای مجتبی سرگزی از زاهدان

6روز مانده تا دیدار ستایشگران اهل‌بیت(ع) با رهبرمعظم‌انقلاب
15 دی، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد