مراسم «شب وداع» با ماه رمضان در قزوین

15 مرداد 1392

مراسم «شب وداع» با ماه رمضان در قزوین

مراسم شب وداع با ماه مبارک رمضان با همکاری 36 هیئت مذهبی و فرهنگی قزوین بیست و هشتم ماه مبارک رمضان همزمان با سه‌شنبه 15 مرداد ماه در قزوین برگزار می‌شود.

مراسم «شب وداع» با ماه رمضان در قزوین

همزمان با شب آخر ماه رمضان برگزار می‌شود

مراسم «شب وداع» با ماه رمضان در قزوین با همکاری 36 هیأت مذهبی

مراسم شب وداع با ماه مبارک رمضان با همکاری 36 هیئت مذهبی و فرهنگی قزوین بیست و هشتم ماه مبارک رمضان همزمان با سه‌شنبه 15 مرداد ماه در قزوین برگزار می‌شود.

مراسم «شب وداع» ساعت 21:30 سه شنبه پانزدهم مرداد 92 مصادف با بیست و هشتم ماه مبارک رمضان با حضور اقشار مختلف مردم قزوین در اردوگاه جهادی شهدای علم و فناوری برگزار می‌شود. هیئت‌های مذهبی مجری مراسم، هیئت‌هایی هستند که همواره در جلسات هفتگی خود از مخاطبان نوجوان و جوان برخوردارند، این هیئت‌های ولایی از اقصی نقاط شهر بوده و در برنامه‌هایشان دارای ابتکار و ابداع بوده‌اند.

سخنرانی حجت‌الاسلام سیدمهدی خضری، روایتگری حاج حسین یکتا فرمانده قرارگاه فرهنگی قرب بقیه الله (عج) و مداحی حاج مهدی سلحشور از برنامه‌های این مراسم باشکوه است. در حاشیه مراسم شب وداع ماه مبارک رمضان ایستگاه صلواتی و نمایشگاه کتاب نیز دایر می‌شود.

نخستین مراسم شب وداع ماه رمضان سال گذشته قزوین با حضور 14 هیئت مذهبی در همین مکان برگزار شده بود. این مراسم به عنوان یک مدل و الگو برای هیأت‌های مذهبی سایر استان‌ها مطرح شده است.

اردوگاه جهادی شهدای علم و فناوری قزوین به همت جهاد دانشگاهی استان قزوین و سپاه صاحب‌الامر(عج) در مجتمع طلائیه واقع در جاده باراجین، روبه‌روی ورودی اصلی بوستان فدک راه‌اندازی شده است.

نظرات


استانی
برگزیده ها
فراخوان دومین سوگواره‌های‌ بین‌المللی عا...

فراخوان دومین سوگواره‌های‌ بین‌المللی عاشورایی عکس و پوستر هیأت

همزمان با ایام عزای سید و سالار شهیدان، فراخوان دومین سوگواره بین‌المللی عاشورایی پوستر و عکس هیأت، اعلام شد.
06 آذر، 1392

انصاری: سعی می کنم فرزندانم را با اخلاق...

انصاری: سعی می کنم فرزندانم را با اخلاق تربیت کنم

بازیکن سابق تیم ملی ایران: خداوند متعال به من دو فرزند پسر عطا کرده که بی شک حس پدر شدن احساسی است که قابل وصف نیست.
20 آذر، 1400

نقاره می زنند...مریضی به لطف بانو شفا گر...

نقاره می زنند...مریضی به لطف بانو شفا گرفت

صبح نورانی معجزه به برکت بانویی با کرامت از جنس عشق بر زندگی دخترکی که روحش آماده پرواز بود تابیدن گرفت و حیاتی دوباره را به وی هدیه داد.
16 شهریور، 1392

آبفروش: تربیت حماسی مردم غزه بازخوانی شو...

آبفروش: تربیت حماسی مردم غزه بازخوانی شود

دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: ماجرای تربیت حماسی را باید در مقاومت امروز مردم غزه بازخوانی کرد.
19 آبان، 1402

روز جهانی مسجد

روز جهانی مسجد

از آن هنگام که ایرانیان دروازه دلهای خود را به روی آیین اسلام ناب محمدی گشودند ، هنرمندان این مرز و بوم بسیار کوشیدند تا متعالی ترین گونه هنر خود را درساخت بناهایی به کار گیرند که مأمن روح و دل و جان خسته آدمی است
30 مرداد، 1392

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد