حاج مهدی سلحشور: نزدیک ترین رفیق فرزندانم هستم

20 آذر 1400

حاج مهدی سلحشور: نزدیک ترین رفیق فرزندانم هستم

اگر از تمام فرزندانم سوال کنید که رابطه آنها با من چطور است بی شک می گویند نزدیکترین رفیق ما پدرمان است.

حاج مهدی سلحشور: نزدیک ترین رفیق فرزندانم هستم

حاج مهدی سلحشور با حضور در آیین افتتاحیه پویش ملی کتابخوانی مثبت سه در پاسخ به سوال مجری برنامه در خصوص تعداد فرزندانش گفت: خداوند متعال به من چهار فرزند عطا کرده است که دو پسر دوقلوی من به لطف  خداوند ازدواج کرده اند و یک دختر سه ساله و یک پسر یک ساله نیز در خانه داریم. اگر از تمام فرزندانم سوال کنید که رابطه آنها با من چطور است بی شک می گویند نزدیکترین رفیق ما پدرمان است.

وی تصریح کرد: برخی معارف و سخنان گوهر بار از زبان علما و اندیشمندان شنیده می شود  اما گاهی یک حرف پر مغز از یک بی سواد بر دل انسان می نشیند. پدرم انسان بی سوادی بود اما خداوند سخنانی را بر دهانش می‌گذاشت که هم اکنون متوجه می شوم چقدر پرمغز و ارزشمند است.

سلحشور خاطر نشان کرد: خانواده ما بسیار پر جمعیت بود رفیق پدرم همیشه خورده می گرفت که چطور می خواهید این بچه ها را تربیت کنید این پیرمرد بی سواد در جواب می گفت اگر قرار است خدا و اهل بیت علیهم السلام فرزندانم را تربیت کنند صد فرزند هم داشته باشم مهم نیست اما اگر بخواهم خودم تربیت شان کنم نمی توانم چرا که من از عهده خودم هم بر نمی آیم.

در ادامه مهدی رسولی مداح و ذاکر اهل بیت علیهم السلام نیز با حضور در این این برنامه در خصوص تعداد فرزندانش در پاسخ به مجری گفت: خداوند متعال دو فرزند به من عطا کرده است؛ آقا محمد‌جواد که شش سال دارد و فاطمه خانم  که ۴ سال دارد و این دو موهبت الهی هستند. حس پدر بودن را نمی توان با هیچ حسی تشبیه کرد.


ذاکر اهل بیت علیهم السلام افزود: کسانی که با فضاهای فرهنگی و تربیتی سرکار دارند به واسطه ارتباط با افراد جوان و نوجوان حس پدری را خیلی زود درک می کند. انسان وقتی پدر می شود بسیاری از مفاهیم عاطفی و معنوی درک می کند.

نظرات


استانی
برگزیده ها
یادداشت آقای محمد یزدخواستی از اصفهان

یادداشت آقای محمد یزدخواستی از اصفهان

7روز مانده تا دیدار ستایشگران اهل‌بیت(ع) با رهبرمعظم‌انقلاب
15 دی، 1401

سید بشیر حسینی: رسانه باید مکمل هیأت باش...

سید بشیر حسینی: رسانه باید مکمل هیأت باشد نه پارازیت

کارشناس حوزه رسانه با بیان اینکه هیأت نباید اسباب و ابزاری برای رسانه باشد، گفت: هیأت یک رسانه اصیل و بی‌بدیل است و رسانه‌های دیگر باید مکمل هیأت باشند نه متعارض و پارازیت هیأت، ما باید از رسانه برای انعکاس و تقویت هیأت بهره‌مند شویم.
24 تیر، 1400 | قم

روضه حضرت زهرا(س) از زبان مبارک خودشان

روضه حضرت زهرا(س) از زبان مبارک خودشان

دیلمی می‏گوید: زهرا(س) ماجرای خود را به تفصیل بیان فرموده است
27 فروردین، 1392

فراخوان «نشان هیأت» اعلام شد/کتاب «نشان...

فراخوان «نشان هیأت» اعلام شد/کتاب «نشان هیأت» منتشر خواهد شد

با هدفِ ماندگاری و ثبتِ بخشی از هویت تاریخی هیأت‌های مذهبی فراخوان «نشان هیأت» اعلام شد/کتاب «نشان هیأت» منتشر خواهد شد
29 شهریور، 1395

حجت‌الاسلام سرلک: امروز کار فرهنگی باید...

حجت‌الاسلام سرلک: امروز کار فرهنگی باید از جنس شهید حاج قاسم سلیمانی باشد

شهید سلیمانی در اوج تعهد و پایبندی به امامین انقلاب و آرمان‌های نظام، کار فرهنگی بزرگی انجام داد.
12 آذر، 1400

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد