حاج مهدی سلحشور: نزدیک ترین رفیق فرزندانم هستم

20 آذر 1400

حاج مهدی سلحشور: نزدیک ترین رفیق فرزندانم هستم

اگر از تمام فرزندانم سوال کنید که رابطه آنها با من چطور است بی شک می گویند نزدیکترین رفیق ما پدرمان است.

حاج مهدی سلحشور: نزدیک ترین رفیق فرزندانم هستم

حاج مهدی سلحشور با حضور در آیین افتتاحیه پویش ملی کتابخوانی مثبت سه در پاسخ به سوال مجری برنامه در خصوص تعداد فرزندانش گفت: خداوند متعال به من چهار فرزند عطا کرده است که دو پسر دوقلوی من به لطف  خداوند ازدواج کرده اند و یک دختر سه ساله و یک پسر یک ساله نیز در خانه داریم. اگر از تمام فرزندانم سوال کنید که رابطه آنها با من چطور است بی شک می گویند نزدیکترین رفیق ما پدرمان است.

وی تصریح کرد: برخی معارف و سخنان گوهر بار از زبان علما و اندیشمندان شنیده می شود  اما گاهی یک حرف پر مغز از یک بی سواد بر دل انسان می نشیند. پدرم انسان بی سوادی بود اما خداوند سخنانی را بر دهانش می‌گذاشت که هم اکنون متوجه می شوم چقدر پرمغز و ارزشمند است.

سلحشور خاطر نشان کرد: خانواده ما بسیار پر جمعیت بود رفیق پدرم همیشه خورده می گرفت که چطور می خواهید این بچه ها را تربیت کنید این پیرمرد بی سواد در جواب می گفت اگر قرار است خدا و اهل بیت علیهم السلام فرزندانم را تربیت کنند صد فرزند هم داشته باشم مهم نیست اما اگر بخواهم خودم تربیت شان کنم نمی توانم چرا که من از عهده خودم هم بر نمی آیم.

در ادامه مهدی رسولی مداح و ذاکر اهل بیت علیهم السلام نیز با حضور در این این برنامه در خصوص تعداد فرزندانش در پاسخ به مجری گفت: خداوند متعال دو فرزند به من عطا کرده است؛ آقا محمد‌جواد که شش سال دارد و فاطمه خانم  که ۴ سال دارد و این دو موهبت الهی هستند. حس پدر بودن را نمی توان با هیچ حسی تشبیه کرد.


ذاکر اهل بیت علیهم السلام افزود: کسانی که با فضاهای فرهنگی و تربیتی سرکار دارند به واسطه ارتباط با افراد جوان و نوجوان حس پدری را خیلی زود درک می کند. انسان وقتی پدر می شود بسیاری از مفاهیم عاطفی و معنوی درک می کند.

نظرات


استانی
برگزیده ها
انصاری: سعی می کنم فرزندانم را با اخلاق...

انصاری: سعی می کنم فرزندانم را با اخلاق تربیت کنم

بازیکن سابق تیم ملی ایران: خداوند متعال به من دو فرزند پسر عطا کرده که بی شک حس پدر شدن احساسی است که قابل وصف نیست.
20 آذر، 1400

حجت‌الاسلام راجی: ملت جاهل بازیچه دست دش...

حجت‌الاسلام راجی: ملت جاهل بازیچه دست دشمن خواهد شد

خطاب بایدها در بیانیه گام دوم خانواده‌ها هستند
07 دی، 1398 | قم

۱۵ توصیه كاربردی برای انس بیشتر با قرآن

۱۵ توصیه كاربردی برای انس بیشتر با قرآن

واقعيت تلخ اين است كه قرآن هنوز در جامعه‌ى ما، يك امر عمومى نشده است.
03 مرداد، 1392

اختتامیه سومین سوگواره‌های عکس و پوستر ه...

اختتامیه سومین سوگواره‌های عکس و پوستر هیات

سومین سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت که از محرم سال گذشته آغاز به کار کرده بود در تاریخ 25 اردیبهشت کار خود را پایان داد.
25 اردیبهشت، 1394

آنچه هیأتیها باید در خصوص ارتباطگیری و ج...

آنچه هیأتیها باید در خصوص ارتباطگیری و جذب بدانند

آنچه هیاتیها باید در خصوص ارتباطگیری و جذب بدانند استاد دانشگاه به تشریح عوامل مهم و عملی در جذب و ارتباطگیری در هیآت پرداخت.
13 تیر، 1398

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد