مدیر شبکه افق: به دنبال حمایت رسانه‌ای از هیأت‌های مذهبی هستیم

07 اردیبهشت 1398

مدیر شبکه افق: به دنبال حمایت رسانه‌ای از هیأت‌های مذهبی هستیم

مدیر شبکه افق از کم رنگ شدن سخنرانی‌های دینی در برخی هیأت‌ها گلایه کرد: ای شبکه به دنبال حمایت رسانه‌ای از هیأت‌های است به همین علت به سمتی حرکت می‌کنیم تا با انعکاس فعالیت هیأت‌ها در شبکه افق، نام دیگراین شبکه را شبکه هیأت‌بنامند.

مدیر شبکه افق: به دنبال حمایت رسانه‌ای از هیأت‌های مذهبی هستیم

به گزارش جامعه ایمانی مشعر، جلال غفاری عصر امروز در چهارمین نشست ملی جمعی از هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که در سالن جلسات بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیا(ص) برگزار شد، با اشاره به نقش هیأت‌های مذهبی در عرصه‌های مختلف اجتماعی عنوان کرد: هیأت‌ها با توجه به ارتباط مستقیمی که با مردم دارند می‌توانند در میان آن‌ها بسیار تاثیرگذار باشند.

وی اضافه کرد: در ادبیات رسانه یک تکنولوژی‌پنداری مشاهده می‌شود که در سایه آن بسیاری از مفاهیم دینی کم‌رنگ می‌شود اما با ترویج فهم درست از موضوع می‌توانیم به رویکردهای جدید و مورد نظر برسیم.
مدیر شبکه افق با بیان اینکه این شبکه به دنبال حمایت رسانه‌ای از هیأت‌های مذهبی است، تصریح کرد: به سمتی حرکت می‌کنیم تا با انعکاس فعالیت هیأت‌های مذهبی در شبکه افق، نام دیگر این شبکه را شبکه هیأت‌ها بنامند.


وی با تاکید بر اینکه برنامه‌های مرتبط با هیأت‌های مذهبی مخاطب خاص خود را دارد، مطرح کرد: هیأت‌های مذهبی از دل مردم بیرون آمده به همین علت مخاطب ویژه‌ای نیز دارند اما محتواها باید به شیوه درست و مطلوب به مردم ارائه شود.
غفاری از کم رنگ شدن سخنرانی‌های دینی در برخی هیأت‌ها گلایه کرد و گفت: سخنرانی‌ها و منبرهای مذهبی اگر از ویژگی‌های لازم برخودار باشد همچنان مورد استقبال مردم است.

نظرات


استانی
برگزیده ها
حاج حسین یکتا: حل مشکلات امروز نیازمند ی...

حاج حسین یکتا: حل مشکلات امروز نیازمند یک حرکت نهضتی است

فعال اجتماعی و مذهبی، حل مشکلات امروز کشور را نیازمند یک حرکت نهضتی و عظیم مردمی دانست.
28 مرداد، 1397

ضایعه ای دیگر بر پیکره اسلام و انقلاب

ضایعه ای دیگر بر پیکره اسلام و انقلاب

آیت‌الله طاهری خرم آبادی دار فانی را وداع گفت
17 شهریور، 1392

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان: اربعین زم...

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان: اربعین زمینه‌ساز یک تمدن جهانی است

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه ابعاد تمدنی، روان‌شناختی، جامع‌شناختی و معنوی اربعین باید تبیین و تبلیغ شود، گفت: برخی از اربعینی‌ها و نیروهای انقلابی درک درستی از اربعین ندارند؛ اربعین زمینه‌ساز یک تمدن جهانی است و یک بعد فرادینی دارد.
13 شهریور، 1400 | قم

هیأت زنانه‌ای که خیاط تربیت می‌کند

هیأت زنانه‌ای که خیاط تربیت می‌کند

هیأت فاروق اصفهان، هیأت زنانه‌ای است که در بخش اشتغال‌زایی خود، توانسته با آموزش زنان سرپرست خانوار کارگاه خیاطی راه‌اندازی و در مجموع 33 نفر را شاغل کند.
19 خرداد، 1401

مداحان جوان حتماً بخوانند...

مداحان جوان حتماً بخوانند...

رسم زمینه خوانی رو به فراموشی است یادداشتی از شاعر و مداح اهلبیت امیر عباسی
27 مرداد، 1392

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد