مدیر شبکه افق: به دنبال حمایت رسانه‌ای از هیأت‌های مذهبی هستیم

07 اردیبهشت 1398

مدیر شبکه افق: به دنبال حمایت رسانه‌ای از هیأت‌های مذهبی هستیم

مدیر شبکه افق از کم رنگ شدن سخنرانی‌های دینی در برخی هیأت‌ها گلایه کرد: ای شبکه به دنبال حمایت رسانه‌ای از هیأت‌های است به همین علت به سمتی حرکت می‌کنیم تا با انعکاس فعالیت هیأت‌ها در شبکه افق، نام دیگراین شبکه را شبکه هیأت‌بنامند.

مدیر شبکه افق: به دنبال حمایت رسانه‌ای از هیأت‌های مذهبی هستیم

به گزارش جامعه ایمانی مشعر، جلال غفاری عصر امروز در چهارمین نشست ملی جمعی از هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که در سالن جلسات بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیا(ص) برگزار شد، با اشاره به نقش هیأت‌های مذهبی در عرصه‌های مختلف اجتماعی عنوان کرد: هیأت‌ها با توجه به ارتباط مستقیمی که با مردم دارند می‌توانند در میان آن‌ها بسیار تاثیرگذار باشند.

وی اضافه کرد: در ادبیات رسانه یک تکنولوژی‌پنداری مشاهده می‌شود که در سایه آن بسیاری از مفاهیم دینی کم‌رنگ می‌شود اما با ترویج فهم درست از موضوع می‌توانیم به رویکردهای جدید و مورد نظر برسیم.
مدیر شبکه افق با بیان اینکه این شبکه به دنبال حمایت رسانه‌ای از هیأت‌های مذهبی است، تصریح کرد: به سمتی حرکت می‌کنیم تا با انعکاس فعالیت هیأت‌های مذهبی در شبکه افق، نام دیگر این شبکه را شبکه هیأت‌ها بنامند.


وی با تاکید بر اینکه برنامه‌های مرتبط با هیأت‌های مذهبی مخاطب خاص خود را دارد، مطرح کرد: هیأت‌های مذهبی از دل مردم بیرون آمده به همین علت مخاطب ویژه‌ای نیز دارند اما محتواها باید به شیوه درست و مطلوب به مردم ارائه شود.
غفاری از کم رنگ شدن سخنرانی‌های دینی در برخی هیأت‌ها گلایه کرد و گفت: سخنرانی‌ها و منبرهای مذهبی اگر از ویژگی‌های لازم برخودار باشد همچنان مورد استقبال مردم است.

نظرات


استانی
برگزیده ها
بر عهد خود می مانیم

بر عهد خود می مانیم

کمپین جهانی حمایت از ملت مظلوم فلسطین و آرمان بزرگ ازادی قدس شریف از چنگال رژیم غاصب صهیونیستی
15 تیر، 1394

رحیم آبفروش: شرط تزریق دو دز واکسن برای...

رحیم آبفروش: شرط تزریق دو دز واکسن برای سفر اربعین برداشته شود

دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: حماسه اربعین بر پایه حضور جوانان شور گرفته است و اینکه بخواهیم این قشر را از اربعین جدا کنیم درست نیست. یا باید بستر واکسیناسیون این افراد فراهم یا همانند دیگر سفرها فقط به گرفتن تست کرونا اکتفا شود.
13 شهریور، 1400 | قم

سردار عزیز جعفری: مماشات با اغتشاش‌گران...

سردار عزیز جعفری: مماشات با اغتشاش‌گران پایان یابد

فرمانده سابق کل سپاه گفت: حاکمیت نباید بیش‌از این با مماشات با این افراد برخورد کند و هرچه سریع‌تر باید این بساط با برخورد قاطع جمع شود.
27 آبان، 1401

انتشار ويژه‌ نامه اينترنتی "امام روشنايی...

انتشار ويژه‌ نامه اينترنتی "امام روشنايی" در پايگاه "راسخون"

پایگاه فرهنگی، اطلاع رسانی راسخون به مناسبت شهادت فقه عسکری امام هادی(ع) اقدام به تهیه ویژه نامه ای با عنوان امام روشنایی نموده که شامل قسمتهای متنوعی همچون احادیث، تلفن همراه، پرسش و پاسخ، گالری تصاویر، کارت پستال، مقاله، صوت و فیلم و ... می باشد.
25 اردیبهشت، 1392

هفتمین نشست صمیمانه جمعی از ستایشگران جو...

هفتمین نشست صمیمانه جمعی از ستایشگران جوان اهل‌بیت(ع) برگزار شد

هفتمین نشست الی‌الحبیب با محور تقویت گفتمان جبهه ستایشگران اهل‌بیت(ع) و راه کارهای عملیاتی مقابله با جریان های انحرافی ستایشگری برگزار شد
01 آذر، 1400

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد