مهدی کرباسی‌باف: فاصله هیأت‌های مذهبی با رسانه ملی رفع می‌شود

09 مرداد 1398

مهدی کرباسی‌باف: فاصله هیأت‌های مذهبی با رسانه ملی رفع می‌شود

مسئول دفتر تلویزیونی و تولیدات رسانه‌ای جامعه ایمانی مشعر از برگزاری نخستین نشست تخصصی مسئولان رسانه‌ای بیش از ۳۰ هیأت شاخص کشور در تهران خبرداد

مهدی کرباسی‌باف: فاصله هیأت‌های مذهبی با رسانه ملی رفع می‌شود

 

وی افزود: و گفت: در این نشست فاصله تولیدات رسانه‌ای هیأت‌های مذهبی با شاخص‌های مورد نظر برای انعکاس در رسانه ملی رفع می‌شود.

به گزارش جامعه ایمانی مشعر، مهدی کرباسی‌باف طی گفت‌وگویی با خبرنگاران، با اشاره به اینکه وضعیت تولیدات تصویری و رسانه‌ای هیأت‌های مذهبی با شاخص‌ها و معیارهای مورد نظر برای انعکاس در رسانه ملی فاصله دارد، اظهار کرد: برای رفع این خلاء نشست تخصصی مسئولان رسانه‌ای هیأت‌های شاخص را در دستور کار جامعه ایمانی مشعر قرار داده‌ایم.
وی با اشاره به برگزاری گردهمایی مسئولان رسانه‌ای بیش از 30 هیأت شاخص کشور در تهران اضافه کرد: این افراد طی نشستی در شبکه افق گردهم آمده و با مشارکت مدیران این مجموعه با اصول تولیدات رسانه‌ای مورد نظر رسانه ملی آشنا می‌شوند.
مسئول دفتر تلویزیونی و تولیدات رسانه‌ای جامعه ایمانی مشعر خاطرنشان کرد: نخستین نشست مسئولان رسانه‌ای هیأت‌های شاخص کشور عصر روز جمعه با محوریت تعامل هیأت‌ها و رسانه و بازنمایی هیأت در شبکه‌های ملی برگزار خواهد شد.
وی از حضور غفاری مدیر شبکه افق و رحیم آبفروش جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر در این نشست یاد کرد و گفت: جمعی از کارشناسان رسانه ملی نیز برای طرح مباحث تخصصی در این نشست حضور خواهند یافت.
کرباسی‌باف تعیین استانداردها و بیان ممیزی‌های پخش تصویر در شبکه ملی را از اهداف برگزاری این نشست تخصصی دانست و ادامه داد: در این نشست مسئولان رسانه‌ای هیأت‌ها به صورت مستقیم با فعالان رسانه ملی آشنا می‌شوند و در حوزه‌های دکور، نورپردازی، صوت، فیلمبرداری و فرمت پخش آموزش‌هایی را کسب می‌کنند.
وی با تاکید بر اینکه برگزاری نشست‌های تخصصی به‌منظور تقویت تولیدات رسانه‌ای هیأت‌های مذهبی استمرار خواهد داشت، مطرح کرد: امیدواریم بتوانیم در این حوزه شاهد تولید آثار رسانه‌ای متفاوتی باشیم و ضمن پرداختن به نیازهای مخاطبان موجود مراسم‌های اهل‌بیت(ع) بتوانیم با جذب سلایق مختلف جامعه مخاطبان خود را گسترش دهیم.

نظرات


استانی
برگزیده ها
اطلاعیه مهم

اطلاعیه مهم

مطالبه جامعه هیأت‌های حسینی از دولت جهت رفع فوری و کامل موانع و مشکلات پیش‌روی پیام‌رسان‌های داخلی و تأمین زیرساخت‌های فنی لازم جهت توسعه این پیام‌رسان‌ها و اعتماد و تکیه به جوانان متعهد و متخصص داخلی
04 مهر، 1401

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌...

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان برگزار شد

دومین نشست‌ صمیمانه جمعی از ستایشگران‌جوان آستان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان به همت جامعه ایمانی مشعر در این استان برگزار شد.
10 اسفند، 1400 | اهواز

سبکی که ماندگار شود و در دهان‌ها بچرخد،...

سبکی که ماندگار شود و در دهان‌ها بچرخد، بهترین سبک است

گفتگو با استاد غلامرضا سازگار، پیرغلام و شاعر اهلبیت درباره نوحه
21 مرداد، 1392

واکنش میثم مطیعی به حوادث اخیر کشور

واکنش میثم مطیعی به حوادث اخیر کشور

اندر عاقبت وطن‌فروش!
11 مهر، 1401

هیأتی‌هایی که با 10 میلیون تومان سرمایه،...

هیأتی‌هایی که با 10 میلیون تومان سرمایه، 55 نفر را شاغل کردند

جمعی از هیأتی‌های اصفهان که پای ثابت مجالس هیأت رزمندگان اسلام محبان اهل بیت (ع) بودند، در سال 1385 تجربه و سرمایه خود را روی هم گذاشتند و کارگاهی اقتصادی راه انداختند که امروز توسعه یافته است و از کنار آن ۵۵ خانواده نان می‌خورند.
02 اسفند، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد