در جمع هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب مطرح شد

07 اردیبهشت 1398

در جمع هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب مطرح شد

در جمع هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب مطرح شد لزوم تلاش هیأت‌های مذهبی برای فعال‌سازی ظرفیت مردم در شناسایی و رفع تهدیدهای نرم

در جمع هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب مطرح شد

لزوم تلاش هیأت‌های مذهبی برای فعال‌سازی ظرفیت مردم در شناسایی و رفع تهدیدهای نرم
دبیران استانی جامعه ایمانی مشعر و مدیران جمعی از هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی طی نشستی با سخنرانی سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده قرارگاه حضرت بقیه‌الله(عج) و حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گردهم آمده و بر لزوم تلاش هیأت‌های مذهبی برای فعال‌سازی ظرفیت مردم در شناسایی و رفع تهدیدهای نرم تاکید کردند.
به گزارش جامعه ایمانی مشعر، چهارمین نشست ملی جمعی از هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی روز گذشته با حضور دبیران استانی جامعه ایمانی مشعر و جمعی از مدیران هیأت‌های شاخص در سالن جلسات بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیا(ص) برگزار شد.

در ابتدای این نشست یک روزه، رحیم آبفروش جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر با تاکید بر لزوم حرکت سازماندهی‌شده هیأت‌های انقلابی به سمت ارائه خدمات اجتماعی، به ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در این مجموعه پرداخت.


همچنین، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده قرارگاه حضرت بقیه‌الله(عج)، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی وافی مدیرعامل بنیاد بین‌المللی صحیفه سجادیه و جلال غفاری مدیر شبکه افق به ایراد سخن پرداختند.


هادی شعبانی مسئول دفتر خدمات اجتماعی جامعه ایمانی مشعر نیز با اشاره به کمک‌های نقدی و غیرنقدی هیأت‌های مذهبی به مردم سیل‌زده در قالب پویش «سین هشتم»، به ارائه گزارش دستاوردهای جهادگران هیأتی در مناطق سیل‌زده پرداخت.


لزوم ایفای نقش هیأت‌های مذهبی در تبیین و تحقق اهداف مورد نظر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، استفاده از ظرفیت جامعه ایمانی مشعر در امور مرتبط با ساماندهی هیأت‌های مذهبی سراسر کشور، بررسی زمینه‌های تعامل و گسترش ارتباط میان هیأت‌های مذهبی و سازمان تبلیغات اسلامی، حرکت هیأت‌ها به سمت استفاده بیشتر از ظرفیت رسانه و لزوم تلاش هیأت‌های مذهبی برای شناساندن تهدیدهای اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی به مردم و تلاش برای رفع آن‌ها از جمله محورهای اصلی مطرح شده در این نشست یک روزه بوده است.

نظرات


استانی
برگزیده ها
حاج حسین یکتا: دشمن، قدرت جهانی ما را می...

حاج حسین یکتا: دشمن، قدرت جهانی ما را می بینند و هر روز مایوس تر می شوند.

حاج حسین یکتا از راویان دفاع مقدس: دشمن، قدرت جهانی ما را می بینند و هر روز مایوس تر می شوند.
03 مرداد، 1401

تحلیل اساتید حوزه و دانشگاه از اقتصاد ار...

تحلیل اساتید حوزه و دانشگاه از اقتصاد اربعین(بخش سوم)

برخی از اساتید حوزه و دانشگاه به بیان دیدگاه خود پیرامون «اقتصاد اربعین» پرداختند.
30 شهریور، 1401

رحیم‌پور ازغدی: کار هیئتی، جهادی، فداکار...

رحیم‌پور ازغدی: کار هیئتی، جهادی، فداکارانه و بی‌توقع است

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، «حسن رحیم‌پور ازغدی» در سومین نشست ملّی هیئات شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با موضوع هیأت و گفتمان خدمات اجتماعی و مطالبه‌گری برگزار شد
24 تیر، 1397

دعوت از هیآت مذهبی سراسر کشور برای شرکت...

دعوت از هیآت مذهبی سراسر کشور برای شرکت در پویش #سین_هشتم

بیش از صد هیأت مذهبی خدمات‌رسان در قالب پویش «سین هشتم» از هیآت مذهبی سراسر کشور برای بسیج آحاد مردم در راستای کمک به استان‌های سیل‌زده دعوت کردند.
09 فروردین، 1398

اولین رویداد ملی «هجرت اشتغال‌آفرینی»

اولین رویداد ملی «هجرت اشتغال‌آفرینی»

در راستای ترویج فناوری‌اجتماعیِ زیست‌بوم‌ِملی اشتغال کشور
14 تیر، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد