در جمع هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب مطرح شد

07 اردیبهشت 1398

در جمع هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب مطرح شد

در جمع هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب مطرح شد لزوم تلاش هیأت‌های مذهبی برای فعال‌سازی ظرفیت مردم در شناسایی و رفع تهدیدهای نرم

در جمع هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب مطرح شد

لزوم تلاش هیأت‌های مذهبی برای فعال‌سازی ظرفیت مردم در شناسایی و رفع تهدیدهای نرم
دبیران استانی جامعه ایمانی مشعر و مدیران جمعی از هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی طی نشستی با سخنرانی سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده قرارگاه حضرت بقیه‌الله(عج) و حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گردهم آمده و بر لزوم تلاش هیأت‌های مذهبی برای فعال‌سازی ظرفیت مردم در شناسایی و رفع تهدیدهای نرم تاکید کردند.
به گزارش جامعه ایمانی مشعر، چهارمین نشست ملی جمعی از هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی روز گذشته با حضور دبیران استانی جامعه ایمانی مشعر و جمعی از مدیران هیأت‌های شاخص در سالن جلسات بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیا(ص) برگزار شد.

در ابتدای این نشست یک روزه، رحیم آبفروش جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر با تاکید بر لزوم حرکت سازماندهی‌شده هیأت‌های انقلابی به سمت ارائه خدمات اجتماعی، به ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در این مجموعه پرداخت.


همچنین، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده قرارگاه حضرت بقیه‌الله(عج)، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی وافی مدیرعامل بنیاد بین‌المللی صحیفه سجادیه و جلال غفاری مدیر شبکه افق به ایراد سخن پرداختند.


هادی شعبانی مسئول دفتر خدمات اجتماعی جامعه ایمانی مشعر نیز با اشاره به کمک‌های نقدی و غیرنقدی هیأت‌های مذهبی به مردم سیل‌زده در قالب پویش «سین هشتم»، به ارائه گزارش دستاوردهای جهادگران هیأتی در مناطق سیل‌زده پرداخت.


لزوم ایفای نقش هیأت‌های مذهبی در تبیین و تحقق اهداف مورد نظر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، استفاده از ظرفیت جامعه ایمانی مشعر در امور مرتبط با ساماندهی هیأت‌های مذهبی سراسر کشور، بررسی زمینه‌های تعامل و گسترش ارتباط میان هیأت‌های مذهبی و سازمان تبلیغات اسلامی، حرکت هیأت‌ها به سمت استفاده بیشتر از ظرفیت رسانه و لزوم تلاش هیأت‌های مذهبی برای شناساندن تهدیدهای اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی به مردم و تلاش برای رفع آن‌ها از جمله محورهای اصلی مطرح شده در این نشست یک روزه بوده است.

نظرات


استانی
برگزیده ها
تلاش دشمنان برای ضربه زدن به وحدت ایران...

تلاش دشمنان برای ضربه زدن به وحدت ایران و عراق

حضور اهل سنت ایران در زیارت اربعین
19 مهر، 1397

تخریب مقام ابراهیم(ع) توسط تروریست‌ها

تخریب مقام ابراهیم(ع) توسط تروریست‌ها

مخالفان دولت سوریه از تخریب و انفجار مقام حضرت ابراهیم(ع) توسط گروه ترویستی النصره در شهر الرقه خبر دادند.
29 اردیبهشت، 1392

مستند زندگی حاج علی خورشیدی رونمایی شد

مستند زندگی حاج علی خورشیدی رونمایی شد

یادنامه و مستند زندگی حاج علی خورشیدی طی مراسمی به همت کارگروه تاریخ شفاهی دفتر ستایشگری جامعه ایمانی مشعر با حضور نمایندگان بیوت مراجع، سخنرانان، مداحان، مسئولین هیآت مذهبی، خانواده و دوستان این مداح پیشکسوت قمی در مسجد مقدس جمکران رونمایی شد.
29 بهمن، 1400

هیأت‌های خدمات‌رسان برای بزرگداشت غدیر ب...

هیأت‌های خدمات‌رسان برای بزرگداشت غدیر بسیج شدند؛

از توزیع ۵۵۰ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان تا برپایی جشن در ۱۱۰ نقطه از کشور
11 مرداد، 1400

بازدید معاون اجرایی رئیس جمهور از سومین...

بازدید معاون اجرایی رئیس جمهور از سومین نمایشگاه نیازمندی‌های اربعین

سید صولت مرتضوی، معاون اجرایی رئیس جمهور از سومین نمایشگاه نیازمندی‌های اربعین بازدید کرد.
04 شهریور، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد