در جمع هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب مطرح شد

07 اردیبهشت 1398

در جمع هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب مطرح شد

در جمع هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب مطرح شد لزوم تلاش هیأت‌های مذهبی برای فعال‌سازی ظرفیت مردم در شناسایی و رفع تهدیدهای نرم

در جمع هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب مطرح شد

لزوم تلاش هیأت‌های مذهبی برای فعال‌سازی ظرفیت مردم در شناسایی و رفع تهدیدهای نرم
دبیران استانی جامعه ایمانی مشعر و مدیران جمعی از هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی طی نشستی با سخنرانی سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده قرارگاه حضرت بقیه‌الله(عج) و حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گردهم آمده و بر لزوم تلاش هیأت‌های مذهبی برای فعال‌سازی ظرفیت مردم در شناسایی و رفع تهدیدهای نرم تاکید کردند.
به گزارش جامعه ایمانی مشعر، چهارمین نشست ملی جمعی از هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی روز گذشته با حضور دبیران استانی جامعه ایمانی مشعر و جمعی از مدیران هیأت‌های شاخص در سالن جلسات بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیا(ص) برگزار شد.

در ابتدای این نشست یک روزه، رحیم آبفروش جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر با تاکید بر لزوم حرکت سازماندهی‌شده هیأت‌های انقلابی به سمت ارائه خدمات اجتماعی، به ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در این مجموعه پرداخت.


همچنین، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده قرارگاه حضرت بقیه‌الله(عج)، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی وافی مدیرعامل بنیاد بین‌المللی صحیفه سجادیه و جلال غفاری مدیر شبکه افق به ایراد سخن پرداختند.


هادی شعبانی مسئول دفتر خدمات اجتماعی جامعه ایمانی مشعر نیز با اشاره به کمک‌های نقدی و غیرنقدی هیأت‌های مذهبی به مردم سیل‌زده در قالب پویش «سین هشتم»، به ارائه گزارش دستاوردهای جهادگران هیأتی در مناطق سیل‌زده پرداخت.


لزوم ایفای نقش هیأت‌های مذهبی در تبیین و تحقق اهداف مورد نظر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، استفاده از ظرفیت جامعه ایمانی مشعر در امور مرتبط با ساماندهی هیأت‌های مذهبی سراسر کشور، بررسی زمینه‌های تعامل و گسترش ارتباط میان هیأت‌های مذهبی و سازمان تبلیغات اسلامی، حرکت هیأت‌ها به سمت استفاده بیشتر از ظرفیت رسانه و لزوم تلاش هیأت‌های مذهبی برای شناساندن تهدیدهای اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی به مردم و تلاش برای رفع آن‌ها از جمله محورهای اصلی مطرح شده در این نشست یک روزه بوده است.

نظرات


استانی
یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

شب وداع ۱۱
08 اردیبهشت، 1401 | قزوین

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌...

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان برگزار شد

دومین نشست‌ صمیمانه جمعی از ستایشگران‌جوان آستان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان به همت جامعه ایمانی مشعر در این استان برگزار شد.
10 اسفند، 1400 | اهواز

برگزیده ها
حجت‌الاسلام هدایت: تنها کسانی از آتش و ظ...

حجت‌الاسلام هدایت: تنها کسانی از آتش و ظلمات دنیا نجات پیدا می‌کنند که لباس تقوا بر تن کنند

حجت الاسلام هدایت گفت: تنها کسانی از آتش و ظلمات دنیا نجات پیدا می‌کنند که طبق دستورات مصادیق نور الهی یعنی قرآن و اهل‌بیت(ع) لباس تقوا بر تن کنند.
22 آبان، 1400

حسین شریعتمداری: هیآت باید با عملیات جنگ...

حسین شریعتمداری: هیآت باید با عملیات جنگ روانی آشنا شوند

مدیر مسئول موسسه مطبوعاتی کیهان بر لزوم افزایش سطح آگاهی هیآت‌ در زمینه عملیات جنگ روانی برای شناسایی حق از باطل در هر دوره ای تاکید کرد.
12 تیر، 1398

به همت جامعه ایمانی مشعر؛ ستایشگران جوان...

به همت جامعه ایمانی مشعر؛ ستایشگران جوان اهل‌بیت(ع) در تهران گردهم آمدند

جمعی از ستایشگران جوان اهل‌بیت(ع) طی نشستی با عنوان «الی‌الحبیب» به میزبانی جامعه ایمانی مشعر و با حضور برخی از پیشکسوتان مداحی در مورد راهکارهای تحقق مطالبات رهبری از مداحان به گفت‌وگو و تبادل نظر پرداختند.
09 بهمن، 1400

مصطفی ملایی:هیأت‌های مذهبی از مهم‌ترین س...

مصطفی ملایی:هیأت‌های مذهبی از مهم‌ترین سرمایه‌های اجتماعی در کشور هستند.

استاد دانشگاه هیأت‌های مذهبی را از مهمترین سرمایه‌های اجتماعی کشور دانست.
14 تیر، 1398

هیأت نباید منبری یا مداح محور باشد

هیأت نباید منبری یا مداح محور باشد

حاج حسن لاله: هیأت باید قائم به نفرات خود باشد و همه زیر پرچم اهل بیت علیهم السلام کار کنند.
23 بهمن، 1400

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد