رحیم‌پور ازغدی: اتفاقات امروز در سطح جهانی بی‌سابقه بوده است

19 آبان 1402

رحیم‌پور ازغدی: اتفاقات امروز در سطح جهانی بی‌سابقه بوده است

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اتفاقاتی که در سطح جهانی درحال رقم خوردن است، کم سابقه و بی‌سابقه است.

رحیم‌پور ازغدی: اتفاقات امروز در سطح جهانی بی‌سابقه بوده است

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، حسن رحیم‌پور ازغدی در نخستین روز از هجدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور که در سالن همایش‌های شهید آیت الله بهشتی مجموعه فرهنگی سرچشمه برگزار شد، اظهار کرد: ساختار و تشکیلات هیأت در هیچ دین دیگری وجود ندارد.
وی با اشاره به اینکه هیأت یک روح جهادی مبتنی بر اعتقاد است، مطرح کرد: هیأت در پیش از انقلاب و زمان پیروزی انقلاب کارکردهای مختلف و مؤثری داشته است ولی پس از انقلاب این کارکردها بسیار تقویت شده است.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه اتفاقاتی که در سطح جهانی درحال رقم خوردن است، کم سابقه و بی‌سابقه است، عنوان کرد: بیش‌تر رسانه‌های قدرت‌مند جهان در دست یهودی‌ها است و ۸۰ سال است که چشم دنیا را در مقابل فجایع بسته است.
وی با اشاره به اینکه یهودیان ظلم بسیاری بر مسلمانان داشته‌اند، خاطرنشان کرد: امروز در محور مقاومت شاهد حماسه‌های عجیبی هستیم که حاصل تربیت مدرسه اسلام هستند.
رحیم‌پور ازغدی با بیان اینکه توجه افراد بسیاری با دیدن مقاومت غزه به قرآن و اسلام جلب شده است، تصریح کرد: امروز تنها شیعیان مسلمان به دفاع از غزه پرداخته‌اند و این نمونه تبلیغ درست دین است.
وی با اشاره به اینکه شیوه امام خمینی(ره) در تبلیغ اسلام و شیعه درست بوده است، یادآور شد: تمام این اتفاقات از ایران و انقلاب اسلامی آغاز شده است.عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه امروز شاهد تجمعات بر علیه اسرائیل در قلب آمریکا، انگلیس، آلمان و فرانسه هستیم، ابراز کرد: درپی این تجمعات و اعتراضات شاهد دیکتاتوری دولت‌های این کشورها هستیم.
وی با اشاره به اینکه عده‌ای گریه و ذکر مصیبت ما برای اهل بیت(ع) را تنها یک واکنش احساسی برای وقایعی می‌دانند، بیان کرد: گریه برای اهل بیت(ع) بیش‌تر برای ما مفید است.
رحیم‌پور ازغدی با بیان اینکه اهل‌بیت(ع) از مرگ و شهادت نه می‌ترسیدند و نه فاصله می‌گرفتند، اظهار داشت: زمانی که حق ولایت از اهل‌بیت(ع) غصب می‌شد، چیزی از اهل بیت(ع) گرفته نمی‌شد بلکه حق بشر از وجود اهل‌بیت(ع) غصب می‌شد.
وی با اشاره به اینکه ولایت امیرالمومنین(ع) هدایت و تربیت خلق است، عنوان کرد: دفاع از ولایت امیرالمومنین(ع) دفاع از یک پست و مقام سیاسی نیست بلکه دفاع از هدایت و تربیت خلق است.

نظرات


استانی
برگزیده ها
شب هشتم محرم، به عنوان شب ویژه شهدا برگز...

شب هشتم محرم، به عنوان شب ویژه شهدا برگزار شد

مسئول موسسه تفحص سیره شهدا بر لزوم توجه بیشتر و ویژه هیأت ها در شب هشتم محرم امسال به عنوان شب انس بیشتر با شهدا تاکید کرد.
28 مرداد، 1397

سید احمد عبودتیان: هیأت به‌عنوان حلقه وص...

سید احمد عبودتیان: هیأت به‌عنوان حلقه وصل میان مردم و حاکمیت، باید مردم با به میدان عمل بکشاند و کشور را متحول کند

مسئول بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیا هیأت‌های محوری را حلقه‌های میانی خواند و گفت: هیأت‌ها در مدل ارتقایافته ۱۴۰۰ به چند ده نفر محدود نمی‌شوند بلکه محوریت خود را عموم مردم قرار می‌دهند تا بتوانند مردم را به میدان عمل وارد کند.
24 تیر، 1400 | قم

سردار عزیز جعفری: مماشات با اغتشاش‌گران...

سردار عزیز جعفری: مماشات با اغتشاش‌گران پایان یابد

فرمانده سابق کل سپاه گفت: حاکمیت نباید بیش‌از این با مماشات با این افراد برخورد کند و هرچه سریع‌تر باید این بساط با برخورد قاطع جمع شود.
27 آبان، 1401

برگزاری رویداد روز امید در آستانه ماه شع...

برگزاری رویداد روز امید در آستانه ماه شعبان با موضوع ولایت امام زمان(عج)

رویداد روز امید در آستانه ماه شعبان با موضوع ولایت امام زمان(عج) با حضور 130 هنرمند از سوی جامعه هنر هیات در مسجد مقدس جمکران برگزار می شود.
27 بهمن، 1401

رحیم آبفروش: ظرفیت‌های اربعینی باید دوچن...

رحیم آبفروش: ظرفیت‌های اربعینی باید دوچندان شوند

دبیر جامعه فعالان مردمی اربعین گفت: باید برای موضوع اربعین ظرفیت‌ها درکنار هم قرار گرفته و دوچندان شوند.
02 شهریور، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد