رحیم‌پور ازغدی: اتفاقات امروز در سطح جهانی بی‌سابقه بوده است

18 آبان 1402

رحیم‌پور ازغدی: اتفاقات امروز در سطح جهانی بی‌سابقه بوده است

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اتفاقاتی که در سطح جهانی درحال رقم خوردن است، کم سابقه و بی‌سابقه است.

رحیم‌پور ازغدی: اتفاقات امروز در سطح جهانی بی‌سابقه بوده است

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، حسن رحیم‌پور ازغدی در نخستین روز از هجدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور که در سالن همایش‌های شهید آیت الله بهشتی مجموعه فرهنگی سرچشمه برگزار شد، اظهار کرد: ساختار و تشکیلات هیأت در هیچ دین دیگری وجود ندارد.
وی با اشاره به اینکه هیأت یک روح جهادی مبتنی بر اعتقاد است، مطرح کرد: هیأت در پیش از انقلاب و زمان پیروزی انقلاب کارکردهای مختلف و مؤثری داشته است ولی پس از انقلاب این کارکردها بسیار تقویت شده است.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه اتفاقاتی که در سطح جهانی درحال رقم خوردن است، کم سابقه و بی‌سابقه است، عنوان کرد: بیش‌تر رسانه‌های قدرت‌مند جهان در دست یهودی‌ها است و ۸۰ سال است که چشم دنیا را در مقابل فجایع بسته است.
وی با اشاره به اینکه یهودیان ظلم بسیاری بر مسلمانان داشته‌اند، خاطرنشان کرد: امروز در محور مقاومت شاهد حماسه‌های عجیبی هستیم که حاصل تربیت مدرسه اسلام هستند.
رحیم‌پور ازغدی با بیان اینکه توجه افراد بسیاری با دیدن مقاومت غزه به قرآن و اسلام جلب شده است، تصریح کرد: امروز تنها شیعیان مسلمان به دفاع از غزه پرداخته‌اند و این نمونه تبلیغ درست دین است.
وی با اشاره به اینکه شیوه امام خمینی(ره) در تبلیغ اسلام و شیعه درست بوده است، یادآور شد: تمام این اتفاقات از ایران و انقلاب اسلامی آغاز شده است.عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه امروز شاهد تجمعات بر علیه اسرائیل در قلب آمریکا، انگلیس، آلمان و فرانسه هستیم، ابراز کرد: درپی این تجمعات و اعتراضات شاهد دیکتاتوری دولت‌های این کشورها هستیم.
وی با اشاره به اینکه عده‌ای گریه و ذکر مصیبت ما برای اهل بیت(ع) را تنها یک واکنش احساسی برای وقایعی می‌دانند، بیان کرد: گریه برای اهل بیت(ع) بیش‌تر برای ما مفید است.
رحیم‌پور ازغدی با بیان اینکه اهل‌بیت(ع) از مرگ و شهادت نه می‌ترسیدند و نه فاصله می‌گرفتند، اظهار داشت: زمانی که حق ولایت از اهل‌بیت(ع) غصب می‌شد، چیزی از اهل بیت(ع) گرفته نمی‌شد بلکه حق بشر از وجود اهل‌بیت(ع) غصب می‌شد.
وی با اشاره به اینکه ولایت امیرالمومنین(ع) هدایت و تربیت خلق است، عنوان کرد: دفاع از ولایت امیرالمومنین(ع) دفاع از یک پست و مقام سیاسی نیست بلکه دفاع از هدایت و تربیت خلق است.

نظرات


استانی
برگزیده ها
کشکولی: لزوم تعیین کرسی مردمی در ستاد مل...

کشکولی: لزوم تعیین کرسی مردمی در ستاد ملی اربعین

عضو هیئت امنای جامعه فعالان اربعین بر لزوم تعیین کرسی مردمی در ستاد ملی اربعین تاکید کرد.
03 شهریور، 1401

یادداشت آقای محمد یزدخواستی از اصفهان

یادداشت آقای محمد یزدخواستی از اصفهان

7روز مانده تا دیدار ستایشگران اهل‌بیت(ع) با رهبرمعظم‌انقلاب
14 دی، 1401

مأموریت خادمان اربعین تبلیغ اسلام عاشورا...

مأموریت خادمان اربعین تبلیغ اسلام عاشورایی است

حجت الاسلام محمد قمی صبح جمعه در مراسم اختتامیه گردهمایی مردمی فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در عرصه اربعین که در مسجد مقدس جمکران برگزار شد
18 مهر، 1397 | قم

استاد سازگار در برنامه روایت هیأت: لزوم...

استاد سازگار در برنامه روایت هیأت: لزوم تطابق اشعار آیینی با روایات اهل‌بیت(علیهم‌السلام)

حاج‌غلامرضا سازگار: شعرای جوان همواره به این نکته توجه داشته باشند که اشعارشان با روایات اهل‌بیت(علیهم‌السلام) تطابق داشته باشد.
15 بهمن، 1400

مهدی کرباسی‌باف: فاصله هیأت‌های مذهبی با...

مهدی کرباسی‌باف: فاصله هیأت‌های مذهبی با رسانه ملی رفع می‌شود

مسئول دفتر تلویزیونی و تولیدات رسانه‌ای جامعه ایمانی مشعر از برگزاری نخستین نشست تخصصی مسئولان رسانه‌ای بیش از ۳۰ هیأت شاخص کشور در تهران خبرداد
08 مرداد، 1398

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد