نشست فعالین اقتصادی هیأتی عرصه صنایع تبدیلی بازیافت در دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر برگزار شد.

17 خرداد 1401

نشست فعالین اقتصادی هیأتی عرصه صنایع تبدیلی بازیافت در دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر برگزار شد.

در این جلسه فعالیت‌ها، چشم‌انداز و اهداف دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر تشریح و تبیین شد و در ادامه، فعالین اقتصادی در زمینه‌های بازیافت و صنایع تبدیلی که از هیأت‌های مختلف دور هم جمع‌شده‌بودند، نقطه‌نظرات و مشکلات و دغدغه‌مندی‌های خود را مطرح کردند.

نشست فعالین اقتصادی هیأتی عرصه صنایع تبدیلی بازیافت در دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، نشست فعالین اقتصادی هیأتی عرصه صنایع تبدیلی بازیافت در دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر برگزار شد. 
در این جلسه فعالیت‌ها، چشم‌انداز و اهداف دفتر  اقتصاد جامعه ایمانی مشعر تشریح و تبیین شد و در ادامه، فعالین اقتصادی در زمینه‌های بازیافت و صنایع تبدیلی که از هیأت‌های مختلف دور هم جمع‌شده‌بودند، نقطه‌نظرات و مشکلات و دغدغه‌مندی‌های خود را مطرح کردند.

 تشکیل اولین هیأت ملی صنایع تبدیلی بازیافت از نتایج این جلسه بود.
همچنین بر اساس رأی حاضرین آقای  امیرحسن سالاروند از هیأت حر شهرستان ساوه استان مرکزی بعنوان مدیر این هیأت انتخاب شد .
حجت‌الاسلام معلی مسئول دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر در این نشست اظهار داشت: تمام دغدغه کاری دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر، ایجاد حلقه وصل بین فعالین اقتصادی هیأت‌های مذهبی‌است که می‌تواند به حرکت روبه رشد اقتصادی کشور کمک‌کند.
وی بیان کرد: این دومین نشست فعالان اقتصادی در یک زمینه خاص است که در این دفتر انجام می‌پذیرد و ما در ادامه، به دنبال این هستیم تا بتوانیم تمامی صنوف را در قالب‌های هیأت ملی راه‌اندازی کنیم و مدیران آنها در مجمع ملی فعالین اقتصادی هیأتی کشور، خادمی فعالین دیگر را انجام دهند . 

 وی عنوان کرد: ظرفیت عظیمی که امروز در هیأت‌ها شاهد آن هستیم، می‌تواند در عرصه‌های مختلف کمک‌حال نظام اسلامی باشد که اتفاقاً عرصه اقتصادی مهم‌ترین آن‌ها است که مورد تأکید رهبری معظم انقلاب هم  می‌باشد و ما باید تا می‌توانیم با شبکه‌سازی و ایجاد حلقه‌های ارتباطی بین فعالان، این مهم را جامه عمل بپوشانیم .
وی تصریح کرد: اولین شرط حضور افراد در شبکه ارتباطی فعالان اقتصادی هیأت، قبول نظام ارزشی هیأتی در کار اقتصادی است که به سبب همین کار است که ما تمرکز خود را روی فعالین اقتصادی هیأت‌ها برده‌ایم . 
معلی خاطر نشان کرد: با کمک جمعی که هستیم ان‌شاءالله بنا داریم صنایع تبدیلی بازیافت برای هیأت‌های مذهبی در مناطق مختلف کشور راه‌اندازی کنیم تا علاوه بر حفظ فرهنگ سالم‌سازی محیط زیست، از ظرفیت هیأت‌های مذهبی نیز در صنایع تبدیلی بازیافتی استفاده شود.

 

 

/انتهای خبر


برچسب

دفتر اقتصاد ، فدک

نظرات


استانی
برگزیده ها
همه ما نسبت به سخنان مان مسئول هستیم

همه ما نسبت به سخنان مان مسئول هستیم

آیت الله جاودان هدایت مردم را از وظایف مهم روحانیون دانست و گفت: ما نسبت به سخنان مان مسئول هستیم زیرا فرشتگان عتید و رقیب همه چیز را می نویسند.
22 اردیبهشت، 1401

یادداشت آقای رحمان نوازنی از البرز

یادداشت آقای رحمان نوازنی از البرز

3روز مانده تا دیدار ستایشگران اهل‌بیت(ع) با رهبرمعظم‌انقلاب
19 دی، 1401

صحبت‌های حاج مرتضی طاهری درباره اتفاقات...

صحبت‌های حاج مرتضی طاهری درباره اتفاقات اخیر

بدون ترس از ریزش فالور، جهاد تبیین کنیم.
10 مهر، 1401

حجت‌الاسلام وافی: هیأت تراز انقلاب اسلام...

حجت‌الاسلام وافی: هیأت تراز انقلاب اسلامی، حداکثری و اثرگذار است

هیأت تراز انقلاب اسلامی هیأتی است که بتواند خود را به کارکرد حداکثری خود یعنی جریانسازی، تاثیرگذاری و خدمات اجتماعی است برساند.
13 تیر، 1398

واکنش حجت‌الاسلام بی‌آزار تهرانی درباره...

واکنش حجت‌الاسلام بی‌آزار تهرانی درباره اتفاقات اخیر

اگر کسی بصیرت نداشته باشد، در زمان فتنه دینش از دست می‌رود.
10 مهر، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد