حجت‌الاسلام والمسلمین وافی: حمایت از مروجان صحیفه سجادیه در هیأت‌های مذهبی

07 اردیبهشت 1398

حجت‌الاسلام والمسلمین وافی: حمایت از مروجان صحیفه سجادیه در هیأت‌های مذهبی

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی صحیفه سجادیه گفت: این بنیاد و جامعه ایمانی مشعر آمادگی دارند تا حمایت‌های لازم را از مروجان دعای صحیفه سجادیه در هیأت‌های مذهبی داشته باشند و جلسات آموزشی مرتبط را در استان‌ها و شهرهای مختلف برگزار کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین وافی: حمایت از مروجان صحیفه سجادیه در هیأت‌های مذهبی

به گزارش جامعه ایمانی مشعر، حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی وافی عصر امروز در چهارمین نشست ملی جمعی از هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که در سالن جلسات بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیا(ص) برگزار شد، با بیان اینکه از نظر محتوایی در حوزه دعا و ادعیه در هیأت‌های مذهبی شاهد خلاهایی هستیم، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین دعاها صحیفه سجادیه است که در هیأت‌های مذهبی از آن غافل شده‌ایم و باید بیشتر به آن توجه داشته باشیم.

وی اضافه کرد: بنیاد صحیفه سجادیه و جامعه ایمانی مشعر آمادگی دارند تا حمایت‌های لازم را از مروجان دعای صحیفه سجادیه در هیأت‌های مذهبی داشته باشند و جلسات آموزشی مرتبط را در استان‌ها و شهرهای مختلف دنبال کنند.


مدیرعامل بنیاد بین المللی صحیفه سجادیه با بیان اینکه به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی صحیفه سجادیه موجب استحکام درونی افراد می‌شود، مطرح کرد: همانطور که رهبری نیز اشاره کردند در جامعه‌ای که صحفیه سجادیه به جایگاه اصلی خود برسد، این جامعه به جایی می‌رسد که هیچ ترفندی توسط دشمن در آن کارساز نخواهند بود.
وی بر لزوم ترویج آموزه‌های صحفیه سجادیه در میان اقشار مختلف جامعه تاکید کرد و گفت: هیأت‌های مذهبی به‌عنوان مکتب درس اهل‌بیت(ع) بستر مناسبی برای انتقال آموزه‌های صحیفه سجادیه است.

نظرات


استانی
برگزیده ها
حجت‌الاسلام والمسلمین آقامیری: روضه خانگ...

حجت‌الاسلام والمسلمین آقامیری: روضه خانگی بهترین بستر برای شکل‌گیری تربیت حسینی است

یکی از اساتید حوزه علمیه گفت: ما فکر می‌کنیم باید اتفاقات خارق‌العاده‌ای رخ دهد تا فرزندانمان امام‌حسینی شوند در حالی که این تفکر اشتباه است و اگر ما روضه‌های خانگی را برپا کنیم و خود نسبت به روضه‌خوانی در منزل اهتمام داشته باشیم کودک ما حسینی می‌شود.
12 مرداد، 1400 | تهران

راه‌یافتگان به کتاب نهمین سوگواره عاشورا...

راه‌یافتگان به کتاب نهمین سوگواره عاشورایی پوستر هیأت مشخص شدند

به گزارش جامعه ایمانی مشعر، جلسه داوری نهمین سوگواره عاشورایی پوستر هیأت با حضور آقایان محمد علی کشاورز، محمد روح الامین و صابر شیخ رضایی در تاریخ ۲۸ آذرماه در مجموعه یادمان شهدای ۷ تیر (سرچشمه) تهران برگزار شد.
22 دی، 1399 | قم

واکنش حاج مهدی سلحشور به اتفاقات اخیر کش...

واکنش حاج مهدی سلحشور به اتفاقات اخیر کشور

امروز جنگ علیه جمهوری‌اسلامی به جنگ رسانه‌‌ای و روایت‌ها از اتفاقات مبدل‌شده‌است...
12 مهر، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد