حجت‌الاسلام والمسلمین وافی: حمایت از مروجان صحیفه سجادیه در هیأت‌های مذهبی

06 اردیبهشت 1398

حجت‌الاسلام والمسلمین وافی: حمایت از مروجان صحیفه سجادیه در هیأت‌های مذهبی

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی صحیفه سجادیه گفت: این بنیاد و جامعه ایمانی مشعر آمادگی دارند تا حمایت‌های لازم را از مروجان دعای صحیفه سجادیه در هیأت‌های مذهبی داشته باشند و جلسات آموزشی مرتبط را در استان‌ها و شهرهای مختلف برگزار کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین وافی: حمایت از مروجان صحیفه سجادیه در هیأت‌های مذهبی

به گزارش جامعه ایمانی مشعر، حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی وافی عصر امروز در چهارمین نشست ملی جمعی از هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که در سالن جلسات بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیا(ص) برگزار شد، با بیان اینکه از نظر محتوایی در حوزه دعا و ادعیه در هیأت‌های مذهبی شاهد خلاهایی هستیم، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین دعاها صحیفه سجادیه است که در هیأت‌های مذهبی از آن غافل شده‌ایم و باید بیشتر به آن توجه داشته باشیم.

وی اضافه کرد: بنیاد صحیفه سجادیه و جامعه ایمانی مشعر آمادگی دارند تا حمایت‌های لازم را از مروجان دعای صحیفه سجادیه در هیأت‌های مذهبی داشته باشند و جلسات آموزشی مرتبط را در استان‌ها و شهرهای مختلف دنبال کنند.


مدیرعامل بنیاد بین المللی صحیفه سجادیه با بیان اینکه به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی صحیفه سجادیه موجب استحکام درونی افراد می‌شود، مطرح کرد: همانطور که رهبری نیز اشاره کردند در جامعه‌ای که صحفیه سجادیه به جایگاه اصلی خود برسد، این جامعه به جایی می‌رسد که هیچ ترفندی توسط دشمن در آن کارساز نخواهند بود.
وی بر لزوم ترویج آموزه‌های صحفیه سجادیه در میان اقشار مختلف جامعه تاکید کرد و گفت: هیأت‌های مذهبی به‌عنوان مکتب درس اهل‌بیت(ع) بستر مناسبی برای انتقال آموزه‌های صحیفه سجادیه است.

نظرات


استانی
برگزیده ها
دومین کنگره فصلی شعر کوتاه برگزار می‌شود

دومین کنگره فصلی شعر کوتاه برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، فصل دوم کنگره فصلی شعر کوتاه تحت عنوان انصار الحسین علیه السلام به همت دفتر شعر جامعه ایمانی مشعر برگزار می‌شود.
06 مرداد، 1396

شب هشتم محرم، به عنوان شب ویژه شهدا برگز...

شب هشتم محرم، به عنوان شب ویژه شهدا برگزار شد

مسئول موسسه تفحص سیره شهدا بر لزوم توجه بیشتر و ویژه هیأت ها در شب هشتم محرم امسال به عنوان شب انس بیشتر با شهدا تاکید کرد.
27 مرداد، 1397

حجت‌الاسلام والمسلمین صالحی: مسئولان دول...

حجت‌الاسلام والمسلمین صالحی: مسئولان دولتی درخواست مردم برای حضور در اربعین عراق را جدی بگیرند

دبیر جامعه فعالان مردمی اربعین گفت: اکنون سفرهای بسیاری به کشورهای مختلف درحال انجام است اما متأسفانه نوبت زائران اربعین که می‌شود سفرها لغو می‌شود درحالی‌که یک جمعیت چندین میلیون نفری در ایران، خواستار حضور در اربعین عراق هستند.
12 شهریور، 1400 | قم

از مجاهد مجروح سیل پل دختر تجلیل شد

از مجاهد مجروح سیل پل دختر تجلیل شد

مراسم تجلیل از میلاد احسانی از مجاهدان جبهه انقلاب فرهنگی سیل و از حماسه‌سازان خدمت‌رسانی به سیل پل دختر در قم برگزار شد.
14 تیر، 1398

شهرام توانا: چگونه با شهرداری‌ها قرارداد...

شهرام توانا: چگونه با شهرداری‌ها قرارداد پسماند ببندیم

عضو کمیته تدوین فهرست بهای پسماند کشور روش‌های عقد قرارداد پسماند با شهرداری‌ها را تشریح کرد.
17 خرداد، 1402

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد