اجلاس رابطان جامعه ایمانی مشعر، به شکل کارگاهی و تخصصی برگزار می‌شود

13 تیر 1398

اجلاس رابطان جامعه ایمانی مشعر، به شکل کارگاهی و تخصصی برگزار می‌شود

دبیر همایش‌های جامعه ایمانی مشعر: اجلاس رابطان جامعه ایمانی مشعر، به شکل کارگاهی و تخصصی برگزار می‌شود

اجلاس رابطان جامعه ایمانی مشعر، به شکل کارگاهی و تخصصی برگزار می‌شود

دبیر همایش‌های جامعه ایمانی مشعر:
اجلاس رابطان جامعه ایمانی مشعر، به شکل کارگاهی و تخصصی برگزار می‌شود
دبیر اجلاس رابطان جامعه ایمانی مشعر، از برگزاری سومین اجلاس این جامعه با رویکرد تخصصی و روش کارگاهی به منظور ارتقای فعالیت های رابطان شهرستانی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، محمد حسین طاهری امروز در سومین اجلاس رابطان جامعه ایمانی مشعر در مجتمع یاوران مهدی(عج) گفت: جامعه ایمانی مشعر، دارای در سه حوزه همایش ها و نشست های خود را برگزار می کند که شامل همایش‌های‌عمومی ، همایش‌های تشکیلاتی و همایش‌های تخصصی می باشد.

وی افزود: از جنس همایش‌های عمومی، نشست جمعی از هیات‌های شاخص است که  تاکنون در  چهار برنامه و همایش هیات‌های محوری و برگزیده کشور که یازدهمین دوره این همایش، در مردادماه برگزار خواهد شد.‌ نشست رابطان استانی و اجلاس رابطان جامعه ایمانی مشعر از جنس همایش های تشکیلاتی هستند که سومین دوره آن، اجلاس حاضر است که در حال برگزاری می‌باشد که شکلی عملیاتی و ستادی و آموزشی و توجیهی دارد.
طاهری تصریح کرد: همایش ها با اهدافی خاص برگزار می شود که به شکل پازل باید در کنار هم قرار گیرند تا به اهداف خودش برسد. تا کنون دو اجلاس در خصوص رابطان جامعه ایمانی مشعر برگزار شده است و با توجه به بازخوردگیری هایی که در این زمینه انجام شده، دغدغه رابطان آن بود که وظیفه دقیق این رابطان در شهرستان ها مشخص شود که در این همایش به این مساله پرداخته می شود.
دبیر همایش های مشعر بیان کرد: نقش هیات در اجرایی شدن گام دوم انقلاب از دغدغه های مهم این جامعه ایمانی است زیرا بیانیه دوم مانیفست انقلاب اسلامی است که در این اجلاس با حضور حجت الاسلام والمسلمین قوامی به شکل دقیق به این بحث توجه می شود.
وی گفت: ملاک‌های هیات تراز انقلاب اسلامی نیز در این همایش با حضور حجت الاسلام والمسلمین وافی به شکل کارگاهی تبیین خواهد شد و رابطان شاخص‌ها و ملاکها را پیرامون هیات تراز انقلاب اسلامی خواهند شناخت.
وی افزود: در این همایش در قالب دو جلسه با حضور رحیم آبفروش جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر، وظایف رابطان جامعه ایمانی مشعر در شهرستان ها تشریح خواهد شد.
طاهری تصریح کرد: نمایشگاهی در حاشیه این اجلاس و در سالن مجاور همایش در مجتمع یاوران مهدی(عج) برپا شده و تمام فعالیت های جامعه ایمانی مشعر در قالب های مختلف چند رسانه ای عرضه شده است.


دبیر اجلاس رابطان جامعه ایمانی مشعر بیان کرد: با توجه به اهمیت پاسخگویی به نقدها وسوالات و پیشنهادات فعالان جامعه ایمانی مشعر، اعضای حاضر در این همایش به 5 دسته کوچکتر تقسیم شدند تا بتوانند در جلسات متعدد تمام دغدغه های خود را مطرح و پاسخ های خود را بگیرند.
وی گفت: نشست هم اندیشی استان ها با حضور نمایندگان شورای راهبری جامعه ایمانی مشعر نیز در این همایش برگزار خواهد شد؛ در همین راستا الگوهای عملیاتی تشریح و انتقال تجربیات در این جلسات انجام می شود؛ روش های شبکه سازی و انسجام بخشی در میان هیات های مذهبی از دیگر مباحثی است که در این نشست ها به آن پرداخته می شود.
وی افزود: با همکاری مرکز رشد بنیاد خاتم الاوصیا(عج) و جامعه ایمانی مشعر گواهی  تخصصی نیز به رابطان اعطا می شود.
طاهری تصریح کرد: همچنین در این همایش از رابطان مشعر که در سیل اخیر، فعالیت های جهادی داشته اند نیز تقدیر و تجلیل به عمل می آید؛ همچنین با توجه به دهه کرامت، برنامه های ویژه ای در حرم مطهر برگزار می شود؛ حاضران در این همایش نیز پنجشنبه شب در برنامه ویژه ای که به منظور دهه کرامت در حرم بانوی کرامت برگزار می شود شرکت خواهند کرد.

نظرات


استانی
یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

شب وداع ۱۱
08 اردیبهشت، 1401 | قزوین

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌...

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان برگزار شد

دومین نشست‌ صمیمانه جمعی از ستایشگران‌جوان آستان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان به همت جامعه ایمانی مشعر در این استان برگزار شد.
10 اسفند، 1400 | اهواز

برگزیده ها
حجت الاسلام سعیدی آریا: در گذشته همراهی...

حجت الاسلام سعیدی آریا: در گذشته همراهی و همنشینی روحانیت با مردم موضوعیت داشته است

سعیدی آریا گفت: در گذشته همراهی و همنشینی روحانیت با مردم موضوعیت داشته است. متاسفانه امروز برخی از آخوندها با مردم تعامل ندارند.
22 آبان، 1400

نشست فعالین اقتصادی هیأتی عرصه صنایع تبد...

نشست فعالین اقتصادی هیأتی عرصه صنایع تبدیلی بازیافت در دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر برگزار شد.

در این جلسه فعالیت‌ها، چشم‌انداز و اهداف دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر تشریح و تبیین شد و در ادامه، فعالین اقتصادی در زمینه‌های بازیافت و صنایع تبدیلی که از هیأت‌های مختلف دور هم جمع‌شده‌بودند، نقطه‌نظرات و مشکلات و دغدغه‌مندی‌های خود را مطرح کردند.
17 خرداد، 1401

واکنش حجت‌الاسلام بی‌آزار تهرانی درباره...

واکنش حجت‌الاسلام بی‌آزار تهرانی درباره اتفاقات اخیر

اگر کسی بصیرت نداشته باشد، در زمان فتنه دینش از دست می‌رود.
10 مهر، 1401

جلسه داوری دهمین سوگواره عاشورایی پوستر...

جلسه داوری دهمین سوگواره عاشورایی پوستر هیأت برگزار شد

داوری دهمین سوگواره عاشورایی پوستر هیأت به همت دفتر هنرهیأت جامعه‌ایمانی‌مشعر
10 آبان، 1400

نفوذ اجتماعی هیأت‌ها به عنوان یک تشکل مر...

نفوذ اجتماعی هیأت‌ها به عنوان یک تشکل مردم نهاد که پیوست قدسی و معنوی دارد بر کسی پوشیده نیست

برنامه زنده روایت هیأت شب گذشته، سیزدهم اسفندماه از شبکه افق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بنا بر روال هر هفته پخش و به موضوع هیأت و ارتباط آن با حکمرانی پرداخت.
14 اسفند، 1400

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد