حاج حسین یکتا: دشمن، قدرت جهانی ما را می بینند و هر روز مایوس تر می شوند.

03 مرداد 1401

حاج حسین یکتا: دشمن، قدرت جهانی ما را می بینند و هر روز مایوس تر می شوند.

حاج حسین یکتا از راویان دفاع مقدس: دشمن، قدرت جهانی ما را می بینند و هر روز مایوس تر می شوند.

حاج حسین یکتا: دشمن، قدرت جهانی ما را می بینند و هر روز مایوس تر می شوند.

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، حاج حسین یکتا از راویان دفاع مقدس در آئین اختتامیه چهارمین همایش بانوان فعال در عرصه هیأت در مجتمع یاوران مهدی(عج) اظهار داشت: در روزگاری دور آرزوی برگزاری این جلسات را داشتیم تا بانوان هیات دار را به صورت ملی گرد هم آوریم و خدا را شکر این برنامه شکل گرفت.
حاج حسین یکتا افزود: هیأت ها با مشکلات زیادی مواجه هستند اما باید در هر شرایطی در صحنه باشیم ما در نبرد نابرابر به سر می بریم و مسائل پیچیده‌تر از دهه‌های قبل شده اما همان خدا را داریم.
وی تصریح کرد: در طول چهار دهه با انواع و اقسام مشکلات روبرو شده‌ایم اما این مسیر را پیموده‌ایم و پشت سرمان تجربیات زیادی داریم و از طرفی یک دنیا به ما هیأتی‌ها امید دارند، همان طور که مردم به این انقلاب امیدوار هستند.
این راوی دفاع مقدس بیان کرد: شرایط انقلاب به جایی رسیده که دنیا می‌داند ما داریم محکم‌تر می‌شویم و در برابر هر جنگ اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی ایستاده‌ایم و مشکلات تاثیری ندارد.
وی خاطرنشان کرد: دشمن هر روز بهانه‌ای می تراشد اما قدرت جهانی ما را در عرصه‌های مختلف می‌بیند و مایوس‌تر می‌شود، امروز ما در لشکری هستیم که در فاطمیون و زنبیون میدان‌دار آن هستند و این‌ شهدا بهای زیادی دارند. 
حاج حسین یکتا تصریح کرد: این ارزشها قابل قیمت گذاری نیست و مگر می شود برای انقلاب اسلامی و خون شهیدان، قیمتی را تعیین کرد، اگر چه با مشکلات زیادی مواجه هستیم اما در این راه، خون های زیادی داده‌ایم و یک روز پیروز می شویم و نصرت الهی حتمی است.
وی گفت: پیام ما از این جلسات باید برای فرزندان در هیأت ها، مهم و راهبردی باشد و در این راه عزم خود را جزم کنیم، به فرموده رهبری جنگ عزم ها و اراده ها شروع شده و دیگر بودجه معیار برنامه‌ریزی نیست.
این راوی دفاع مقدس افزود: 
باید برای خدا قیام کنیم تا ثاراللهی می شویم. 
پس از طرفی نبرد عزم‌ها شروع شده، سرعت عالم بیشتر شده و بیانات امام و رهبری محقق شده و آثار خون شهدا مشهودتر شده البته دشمن با تمام قوایش در مقابل ما آمده و ما نیاز داریم به عصای موسی و ید بیضا، به نگاه و عنایت ویژه امام زمان (عج) نیاز داریم. ما را بر عهد و پیمانی به این مراسم دعوت کردند. این مراسم بهانه است اصل بر این قرار و پیمان حضرت صاحب الزمان (عج) است.
حاج حسین یکتا عنوان کرد: وقتی حرکتی، از جنس امام حسین(ع) باشد برکت می گیرد و همچون خون حاج قاسم سلیمانی می شود، فقط باید یارگیری ها برای ارباب و از جنس شهدا باشد.
وی بیان کرد: هیأت ها نیز می توانند با جهاد تبیین در عرصه های مختلف اثربخش باشند و هر حرکتی با نام امام حسین(ع) برکت روزافزونی بگیرد.
یک روی سکه جهاد تبیین است یک روی سکه تمدن‌سازی است روی دیگر سکه تبیین ظهور حضرت ولی عصر(عج) است که به امید و اعتقاد داریم و محقق می‌شود.
جهاد تبیین یعنی حاج قاسم سلیمانی که برکت وجودش ایران را گرفت . جهاد تبیین نگاه و عنایت شهداست که راهگشای جوانان است.
جهاد تبیین یعنی هیأت برکتی که برای امام زمان (عج) یارگیری می‌کند. هر چه خالص‌تر و بی‌ریاتر بهتر مثل کار زرگری که صدا ندارد. دعای کمیل شهید ردانی پور از سر شب تا دو ساعت قبل از نماز صبح بعد هم رزمایش و دو یک ساعت و دو ساعته.
مکتب سلیمانی دو تربیت داشت یکی تربیت پدر و مادر و لقمه حلال و دیگری هم تربیت ولایی.
این اثر و نظر ولایت در هیئات لازم است اگر نظر کرده حضرت صاحب الزمان شدید هیأت شما موثر می‌شود.
امام خمینی می‌فرماید خودتان را بسازید جامعه ساخته می‌شود.
مهم ترین اصل برای هیأت‌ها، خدمت در دستگاه سید الشهداست، باید در این راه به جهاد تبیین بپردازیم و از این مجمع فرهنگی اثربخش صدای خود را به گوش جهان برسانیم.
امروز در جهاد تبیین یعنی یارگیری امام زمان (عج) شروع شده و در مسابقه تقرب به ایشان از هم سبقت بگیرید. 
این محرم مبنایش یارگیری برای حضرت ولی عصر(عج) باشد.
هیأت ما چقدر تربیتی است چقدر سیمش وصل است برای همین ما در هیئات نیاز داریم به سیره شهدا و انس با آنان. چون شهدا رزق معنوی هیئاتی‌ها را جور می‌کنند.
اگر همه هیئات با هم باشند و ناخالصی نداشته باشیم حب المال و شهرت زیاد شده شبهات زیاد شده باید توسلات‌تان به ائمه معصومین شبیه شهدا شود تا در راه خالصانه پایدار باشید و ماموریت بگیرید
وی خاطرنشان کرد: باید در هیأت ها بتوانیم از هر قشری، افراد را جذب کنیم و فرزندان‌مان را به شهدا وصل نماییم، این ماموریت مهم ما در هیأت هاست.

نظرات


استانی
یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

شب وداع ۱۱
08 اردیبهشت، 1401 | قزوین

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌...

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان برگزار شد

دومین نشست‌ صمیمانه جمعی از ستایشگران‌جوان آستان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان به همت جامعه ایمانی مشعر در این استان برگزار شد.
10 اسفند، 1400 | اهواز

حسین یکتا تاکید کرد؛ لزوم آمادگی هیأت‌ها...

حسین یکتا تاکید کرد؛ لزوم آمادگی هیأت‌ها برای گرامیداشت با شکوه اربعین در ایران

دبیر جمعیت امام رضایی‌ها گفت: هر چند همچنان نباید از اربعین عراق غافل شویم اما در صورتی که حضور در عراق شدنی نباشد باید آماده باشیم تا یک اتفاق بزرگ‌تر و جدی‌تر را در داخل کشور رقم بزنیم و برنامه‌های اربعینی خود را در ایران دنبال کنیم.
13 شهریور، 1400 | قم

رحیم آبفروش: شرط تزریق دو دز واکسن برای...

رحیم آبفروش: شرط تزریق دو دز واکسن برای سفر اربعین برداشته شود

دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: حماسه اربعین بر پایه حضور جوانان شور گرفته است و اینکه بخواهیم این قشر را از اربعین جدا کنیم درست نیست. یا باید بستر واکسیناسیون این افراد فراهم یا همانند دیگر سفرها فقط به گرفتن تست کرونا اکتفا شود.
13 شهریور، 1400 | قم

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان: اربعین زم...

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان: اربعین زمینه‌ساز یک تمدن جهانی است

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه ابعاد تمدنی، روان‌شناختی، جامع‌شناختی و معنوی اربعین باید تبیین و تبلیغ شود، گفت: برخی از اربعینی‌ها و نیروهای انقلابی درک درستی از اربعین ندارند؛ اربعین زمینه‌ساز یک تمدن جهانی است و یک بعد فرادینی دارد.
13 شهریور، 1400 | قم

برگزیده ها
مدیر شبکه قرآن و معارف سیما: رسانه ملی د...

مدیر شبکه قرآن و معارف سیما: رسانه ملی در بازنمایی انقلاب اسلامی نیازمند فرم خلاقانه و مردمی است

کشکولی با اشاره به اینکه رسانه ملی در بازنمایی انقلاب اسلامی نیازمند فرم خلاقانه و مردمی است، گفت: ما در رسانه ملی همسو با مطالبه مقام معظم رهبری، موضوع روایت گری درباره شخصیت ها، داستان ها و اسطوره ها را به صورت جدی دنبال می کند.
23 اردیبهشت، 1401

دانشیار دانشگاه باقرالعلوم قم: منفعت‌گرا...

دانشیار دانشگاه باقرالعلوم قم: منفعت‌گرایی بنیان خانواده را سست می‌کند

امت اسلامی با خانواده سالم شکل می‌گیرد
06 دی، 1398 | قم

در جمع فعالان جبهه فرهنگی انقلاب مطرح شد...

در جمع فعالان جبهه فرهنگی انقلاب مطرح شد هشدار آیت‌الله میرباقری نسبت به آسیب افزایش مهاجرت‌های اروپایی

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: برخی از سر غفلت و برخی از روی عمد برنامه‌ریزی می‌کنند تا با افزایش مهاجرت‌ها و تورهای اروپایی فرهنگ غربی‌ها را به ملت ایران تحمیل کنند
29 شهریور، 1398 | قم

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌...

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان برگزار شد

دومین نشست‌ صمیمانه جمعی از ستایشگران‌جوان آستان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان به همت جامعه ایمانی مشعر در این استان برگزار شد.
10 اسفند، 1400 | اهواز

اربعین می‌تواند مقدمه حرکت‌های بین‌الملل...

اربعین می‌تواند مقدمه حرکت‌های بین‌المللی مجموعه‌های فرهنگی باشد

نهضت تکریمی که عراقی‌ها آغاز کردند به سنت جوامع اسلامی تبدیل شده است
16 آذر، 1397

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد