حاج حسین یکتا: دشمن، قدرت جهانی ما را می بینند و هر روز مایوس تر می شوند.

02 مرداد 1401

حاج حسین یکتا: دشمن، قدرت جهانی ما را می بینند و هر روز مایوس تر می شوند.

حاج حسین یکتا از راویان دفاع مقدس: دشمن، قدرت جهانی ما را می بینند و هر روز مایوس تر می شوند.

حاج حسین یکتا: دشمن، قدرت جهانی ما را می بینند و هر روز مایوس تر می شوند.

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، حاج حسین یکتا از راویان دفاع مقدس در آئین اختتامیه چهارمین همایش بانوان فعال در عرصه هیأت در مجتمع یاوران مهدی(عج) اظهار داشت: در روزگاری دور آرزوی برگزاری این جلسات را داشتیم تا بانوان هیات دار را به صورت ملی گرد هم آوریم و خدا را شکر این برنامه شکل گرفت.
حاج حسین یکتا افزود: هیأت ها با مشکلات زیادی مواجه هستند اما باید در هر شرایطی در صحنه باشیم ما در نبرد نابرابر به سر می بریم و مسائل پیچیده‌تر از دهه‌های قبل شده اما همان خدا را داریم.
وی تصریح کرد: در طول چهار دهه با انواع و اقسام مشکلات روبرو شده‌ایم اما این مسیر را پیموده‌ایم و پشت سرمان تجربیات زیادی داریم و از طرفی یک دنیا به ما هیأتی‌ها امید دارند، همان طور که مردم به این انقلاب امیدوار هستند.
این راوی دفاع مقدس بیان کرد: شرایط انقلاب به جایی رسیده که دنیا می‌داند ما داریم محکم‌تر می‌شویم و در برابر هر جنگ اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی ایستاده‌ایم و مشکلات تاثیری ندارد.
وی خاطرنشان کرد: دشمن هر روز بهانه‌ای می تراشد اما قدرت جهانی ما را در عرصه‌های مختلف می‌بیند و مایوس‌تر می‌شود، امروز ما در لشکری هستیم که در فاطمیون و زنبیون میدان‌دار آن هستند و این‌ شهدا بهای زیادی دارند. 
حاج حسین یکتا تصریح کرد: این ارزشها قابل قیمت گذاری نیست و مگر می شود برای انقلاب اسلامی و خون شهیدان، قیمتی را تعیین کرد، اگر چه با مشکلات زیادی مواجه هستیم اما در این راه، خون های زیادی داده‌ایم و یک روز پیروز می شویم و نصرت الهی حتمی است.
وی گفت: پیام ما از این جلسات باید برای فرزندان در هیأت ها، مهم و راهبردی باشد و در این راه عزم خود را جزم کنیم، به فرموده رهبری جنگ عزم ها و اراده ها شروع شده و دیگر بودجه معیار برنامه‌ریزی نیست.
این راوی دفاع مقدس افزود: 
باید برای خدا قیام کنیم تا ثاراللهی می شویم. 
پس از طرفی نبرد عزم‌ها شروع شده، سرعت عالم بیشتر شده و بیانات امام و رهبری محقق شده و آثار خون شهدا مشهودتر شده البته دشمن با تمام قوایش در مقابل ما آمده و ما نیاز داریم به عصای موسی و ید بیضا، به نگاه و عنایت ویژه امام زمان (عج) نیاز داریم. ما را بر عهد و پیمانی به این مراسم دعوت کردند. این مراسم بهانه است اصل بر این قرار و پیمان حضرت صاحب الزمان (عج) است.
حاج حسین یکتا عنوان کرد: وقتی حرکتی، از جنس امام حسین(ع) باشد برکت می گیرد و همچون خون حاج قاسم سلیمانی می شود، فقط باید یارگیری ها برای ارباب و از جنس شهدا باشد.
وی بیان کرد: هیأت ها نیز می توانند با جهاد تبیین در عرصه های مختلف اثربخش باشند و هر حرکتی با نام امام حسین(ع) برکت روزافزونی بگیرد.
یک روی سکه جهاد تبیین است یک روی سکه تمدن‌سازی است روی دیگر سکه تبیین ظهور حضرت ولی عصر(عج) است که به امید و اعتقاد داریم و محقق می‌شود.
جهاد تبیین یعنی حاج قاسم سلیمانی که برکت وجودش ایران را گرفت . جهاد تبیین نگاه و عنایت شهداست که راهگشای جوانان است.
جهاد تبیین یعنی هیأت برکتی که برای امام زمان (عج) یارگیری می‌کند. هر چه خالص‌تر و بی‌ریاتر بهتر مثل کار زرگری که صدا ندارد. دعای کمیل شهید ردانی پور از سر شب تا دو ساعت قبل از نماز صبح بعد هم رزمایش و دو یک ساعت و دو ساعته.
مکتب سلیمانی دو تربیت داشت یکی تربیت پدر و مادر و لقمه حلال و دیگری هم تربیت ولایی.
این اثر و نظر ولایت در هیئات لازم است اگر نظر کرده حضرت صاحب الزمان شدید هیأت شما موثر می‌شود.
امام خمینی می‌فرماید خودتان را بسازید جامعه ساخته می‌شود.
مهم ترین اصل برای هیأت‌ها، خدمت در دستگاه سید الشهداست، باید در این راه به جهاد تبیین بپردازیم و از این مجمع فرهنگی اثربخش صدای خود را به گوش جهان برسانیم.
امروز در جهاد تبیین یعنی یارگیری امام زمان (عج) شروع شده و در مسابقه تقرب به ایشان از هم سبقت بگیرید. 
این محرم مبنایش یارگیری برای حضرت ولی عصر(عج) باشد.
هیأت ما چقدر تربیتی است چقدر سیمش وصل است برای همین ما در هیئات نیاز داریم به سیره شهدا و انس با آنان. چون شهدا رزق معنوی هیئاتی‌ها را جور می‌کنند.
اگر همه هیئات با هم باشند و ناخالصی نداشته باشیم حب المال و شهرت زیاد شده شبهات زیاد شده باید توسلات‌تان به ائمه معصومین شبیه شهدا شود تا در راه خالصانه پایدار باشید و ماموریت بگیرید
وی خاطرنشان کرد: باید در هیأت ها بتوانیم از هر قشری، افراد را جذب کنیم و فرزندان‌مان را به شهدا وصل نماییم، این ماموریت مهم ما در هیأت هاست.

نظرات


استانی
برگزیده ها
مداحان جوان حتماً بخوانند...

مداحان جوان حتماً بخوانند...

رسم زمینه خوانی رو به فراموشی است یادداشتی از شاعر و مداح اهلبیت امیر عباسی
26 مرداد، 1392

حضور و بیانات گرانقدر رهبر انقلاب در حرم...

حضور و بیانات گرانقدر رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در نخستین روز از سال ۱۳۹۲، در جمع گسترده و پرشور هزاران نفر از زائران و مجاوران حرم مطهر حضرت علی بن موسی‌الرضا سلام‌الله علیهماحضور یافت
02 فروردین، 1392

تشییع پیکر آیت الله خوشوقت و اقامه نماز...

تشییع پیکر آیت الله خوشوقت و اقامه نماز رهبر معظم انقلاب بر پیکر آن عالم ربانی

جامعه ایمانی مشعر به نقل از جهان، لحظاتی قبل رهبر معظم انقلاب بر پیکر آیت الله عزیزالله خوشوقت از علمای بزرگ تهران که صبح چهارشنبه دوم اسفند در مکه مکرمه رحلت کردند در دانشگاه تهران با حضور خیل عظیم مردم اقامه نماز کردند.
04 اسفند، 1391

زندانی‌شدن حجت‌الاسلام #حاج_الهام_علی_اف...

زندانی‌شدن حجت‌الاسلام #حاج_الهام_علی_اف سرپرست #حزب_اسلام جمهوری #آذربایجان

در پی زندانی‌شدن حجت‌الاسلام #حاج_الهام_علی_اف سرپرست #حزب_اسلام جمهوری #آذربایجان و از روحانیون سرشناس این کشور، نگرانی تشکل‌های مختلف اسلامی و شیعی این کشور از شرایط به‌وجود آمده برای مسلمانان تشدید شده است.
16 اسفند، 1398 | قم

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد