مدیران هیأت های محوری و برگزیده کشور در قم گرد هم می آیند.

07 تیر 1401

مدیران هیأت های محوری و برگزیده کشور در قم گرد هم می آیند.

پانزدهمین همایش مدیران هیأت های محوری و برگزیده کشور ۹ و ۱۰ تیر ماه به همت جامعه ایمانی مشعر در شهر مقدس قم برگزار می‌شود.

مدیران هیأت های محوری و برگزیده کشور در قم گرد هم می آیند.

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، پانزدهمین همایش مدیران هیأت های محوری و برگزیده کشور ۹ و ۱۰ تیر ماه به همت جامعه ایمانی مشعر در شهر مقدس قم برگزار می‌شود.
امید توسنگ مسئول دفتر همایش‌های جامعه ایمانی مشعر در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: پانزدهمین همایش مدیران هیأت های محوری و برگزیده کشور با شعار «ونصرتی لکم معدة» با حضور جامعه هیاتهای حسینی جهبه نصرت ولی عصر (عج) با موضوع امید آفرینی در بین مردم به ویژه نسل جوان و نوجوان،پنجشنبه و جمعه ۹ و ۱۰ تیر ماه در قم برگزار می شود.
مسئول دفتر همایش‌های جامعه ایمانی مشعر افزود: جهاد تبیین و ایجاد جبهه نصرت ولی‌عصر(عج)،‌ میدان‌دادن به مردم جهت کنش‌ اجتماعی‌ جمعی و مسئولیت‌پذیری، توجه ویژه به نسل کودک و نوجوان با درنظرگرفتن ظرفیت‌ها و فرصت‌های پیش‌آمده محورهای همایش مدیران هیاتهای محوری و برگزیده کشور است.
وی در خصوص مهمانان و سخنرانان این همایش دو روزه گفت: حجت‌الاسلام سعیدی آریا،‌ حجت‌الاسلام محمدحسین راجی،‌ حجت الاسلام محمدمهدی ماندگاری، حجت‌الاسلام مرتضی وافی،‌ سردار عزیز جعفری،‌ حاج حسین یکتا،‌ حاج عباس حیدرزاده،‌ سیداحمد عبودتیان،‌ محمدحسین کشکولی و بهروز شعیبی مهمانان و سخنرانان پانزدهمین همایش مدیران هیأت های محوری و برگزیده کشور هستند.
وی با تاکید بر اینکه عموم مخاطبان حوزه هیأت می‌توانند از بستر رسانه همراه با پانزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور باشند، گفت:
محتوای این همایش به صورت اخبار، گزارش تصویری، صوت و کلیپ در وبگاه www.1542.org؛‌
کانال ایتا به نشانی eitaa.com/www1542org و صفحه اینستاگرام به نشانی instagram.com/1542org برای علاقه مندان قابل استفاده است.

نظرات


استانی
برگزیده ها
حجت الاسلام پناهیان: ادبیات اشتباه موجب...

حجت الاسلام پناهیان: ادبیات اشتباه موجب دین‌گریزی مردم شده است

استاد حوزه و دانشگاه گفت: رفتار غلط مدعیان دین‌داری و انقلابی، مشکلات اقتصادی و معیشتی و ادبیات غلط دینی ازجمله مهم‌‎ترین دلایل دین‌گریزی هستند.
15 اردیبهشت، 1402

نمایشگاه جامع «نیازمندی‌های اربعین» در ق...

نمایشگاه جامع «نیازمندی‌های اربعین» در قم برپا می شود

نمایشگاه جامع «نیازمندی‌های اربعین» با هدف ارائه و عرضه محصولات و خدمات فرهنگی، بهداشتی، رفاهی و ملزومات مربوط به پیاده‌روی اربعین حسینی در قم برپا می شود.
31 مرداد، 1401

واکنش استاد ابوالقاسم علیدوست به اتفاقات...

واکنش استاد ابوالقاسم علیدوست به اتفاقات اخیر

این حرکات محکوم و هیچ تزلزلی در باور و کنش توده عظیم ایجاد نمی‌کند.
07 مهر، 1401

لزوم جهاد تبیین و روشنگری در بین آحاد جا...

لزوم جهاد تبیین و روشنگری در بین آحاد جامعه توسط هیآت‌مذهبی

قسمت دوم ویژه برنامه روایت هیأت، هشتم بهمن‌ماه از شبکه افق صداوسیمای‌جمهوری‌اسلامی‌ایران پخش شد.
09 بهمن، 1400

رونمایی از کتاب «مثبت۳» با حضور حجت الاس...

رونمایی از کتاب «مثبت۳» با حضور حجت الاسلام پناهیان

همزمان با برپایی هفتمین شب ماه محرم الحرام و عزاداری هیات میثاق با شهدا از کتاب ارزشمند «مثبت۳» به دستان حجت الاسلام پناهیان پرده برداری شد.
30 مرداد، 1400 | تهران

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد