اولین نشست فعالین و تولیدکنندگان هیأتی قالی‌بافی جامعه ایمانی مشعر برگزار شد

08 خرداد 1401

اولین نشست فعالین و تولیدکنندگان هیأتی قالی‌بافی جامعه ایمانی مشعر برگزار شد

در این جلسه تلفیقی(مجازی- حضوری) ضمن تشریح فعالیت‌های دفتر اقتصاد، فعالان و تولید‌کنندگان قالی دغدغه‌ها و مشکلات خود را بیان نمودند و با تصمیم جمعی، اولین هیأت ملی قالی‌بافی با حضور این بزرگواران کار خود را شروع کرد.

اولین نشست فعالین و تولیدکنندگان هیأتی قالی‌بافی جامعه ایمانی مشعر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، اولین نشست تلفیقی (مجازی- حضوری) فعالین و تولیدکنندگان هیأتی قالی‌بافی جامعه ایمانی مشعر برگزار شد. 
در این جلسه ضمن تشریح فعالیت‌های دفتر اقتصاد، فعالان و تولید‌کنندگان قالی دغدغه‌ها و مشکلات خود را بیان نمودند و با تصمیم جمعی، اولین هیأت ملی قالی‌بافی با حضور این بزرگواران کار خود را شروع کرد. 
همچنین آقای ولایی از استان اصفهان با رأی حاضرین به عنوان مدیر این هیأت انتخاب شد.  

 


حجت‌الاسلام معلی مسئول دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر، دراولین نشست تولیدکنندگان هیأتی قالی اظهار داشت: دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر به‌دنبال ایجاد شبکه ملی فعالین اقتصادی هیأتی است که نقطه شروع آن، جمع تولیدکنندگان قالی است . 
وی بیان کرد: از یک سال پیش که رصد و شناسایی فعالین اقتصادی شروع شده‌است بالغ بر 200 فعال اقتصادی هیأتی و هیأت اقتصادی شناسایی شده‌اند . 
وی عنوان کرد: امروز تاثیر هیأت در پیشرفت اقتصادی کشور بیش از پیش خود را نشان داده است، ما هیأت و هیأتی‌هایی را داریم که بعضا تولید‌کننده صنایع مادر هستند و همان نظام ارزشی هیأتی که عبارت است از: نظام ارزشی مبتنی بر آموزه های عاشورایی که در هیأت های مذهبی به اعضا و مخاطبین انتقال پیدا میکند، را در کار اقتصادی خود دنبال می کنند.

 


وی تصریح کرد: هدف ما این است که افرادی که معتقد به نظام ارزشی اقتصاد اسلامی هستند، کنار هم جمع شده و یک کار تشکیلاتی را رقم بزنند و نظام ارزشی هیأت را در جامعه اقتصادی احیا نموده و طرحی نو در اقتصاد دراندازند . 
معلی خاطر نشان کرد: با وجود شناسایی‌های یک ساله، این آمادگی وجود دارد که فعالین اقتصادی هیأتی جدید وارد شبکه اقتصادی هیأت شوند تا بتوانیم شبکه ملی فعالین اقتصادی هیأت و بازار هیآت را راه اندازی کنیم . 

 


ایشان اضافه کردند: این جلسه اتفاق مبارکی است و کمک خواهد کرد تا همه بزرگواران هیأتی فعال در قالی‌بافی را بیش از پیش منسجم و در قالب یک تشکیلات درآورد .


برچسب

دفتر اقتصاد ، جامعه ایمانی مشعر ، مشعر

نظرات


استانی
برگزیده ها
رحیم آبفروش: خروجی هیأت تراز انقلاب اسلا...

رحیم آبفروش: خروجی هیأت تراز انقلاب اسلامی انسان مجاهد و انقلابی خواهد بود

جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: هیأت تراز انقلاب اسلامی تربیت‌محور و انسان‌پرور است و خروجی آن انسان انقلابی خواهد بود که این انسان انقلابی هم قرار نیست
06 دی، 1397

آیت‌الله العظمی نوری‌همدانی: مسئولان به...

آیت‌الله العظمی نوری‌همدانی: مسئولان به خواسته‌های مردم گوش دهند و مشکلات آن‌ها را حل نمایند.

ستون دین همین مردم هستند و این مردم بودند که در راه انقلاب از جان و مال خود گذشتند و همچنان پای آرمان امام و انقلاب ایستاده‌اند
03 مهر، 1401

یادداشت آقای محسن محمدی‌پناه از یزد

یادداشت آقای محسن محمدی‌پناه از یزد

7روز مانده تا دیدار ستایشگران اهل‌بیت(ع) با رهبرمعظم‌انقلاب
15 دی، 1401

یادداشت آقای مجتبی سرگزی از زاهدان

یادداشت آقای مجتبی سرگزی از زاهدان

6روز مانده تا دیدار ستایشگران اهل‌بیت(ع) با رهبرمعظم‌انقلاب
16 دی، 1401

سردار معروفی: ترویج فرهنگ عاشورا و اهل‌ب...

سردار معروفی: ترویج فرهنگ عاشورا و اهل‌بیت (ع) مصونیت‌آور است و مکتب حاج قاسم مکتب عاشورا و امامین انقلاب اسلامی است.

مکتب شهید سلیمانی باید تولیدکننده حاج قاسم‌ها باشد و گام دوم انقلاب اسلامی به حاج قاسم‌ها نیاز دارد.
11 آذر، 1400

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد