اولین نشست فعالین و تولیدکنندگان هیأتی قالی‌بافی جامعه ایمانی مشعر برگزار شد

07 خرداد 1401

اولین نشست فعالین و تولیدکنندگان هیأتی قالی‌بافی جامعه ایمانی مشعر برگزار شد

در این جلسه تلفیقی(مجازی- حضوری) ضمن تشریح فعالیت‌های دفتر اقتصاد، فعالان و تولید‌کنندگان قالی دغدغه‌ها و مشکلات خود را بیان نمودند و با تصمیم جمعی، اولین هیأت ملی قالی‌بافی با حضور این بزرگواران کار خود را شروع کرد.

اولین نشست فعالین و تولیدکنندگان هیأتی قالی‌بافی جامعه ایمانی مشعر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، اولین نشست تلفیقی (مجازی- حضوری) فعالین و تولیدکنندگان هیأتی قالی‌بافی جامعه ایمانی مشعر برگزار شد. 
در این جلسه ضمن تشریح فعالیت‌های دفتر اقتصاد، فعالان و تولید‌کنندگان قالی دغدغه‌ها و مشکلات خود را بیان نمودند و با تصمیم جمعی، اولین هیأت ملی قالی‌بافی با حضور این بزرگواران کار خود را شروع کرد. 
همچنین آقای ولایی از استان اصفهان با رأی حاضرین به عنوان مدیر این هیأت انتخاب شد.  

 


حجت‌الاسلام معلی مسئول دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر، دراولین نشست تولیدکنندگان هیأتی قالی اظهار داشت: دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر به‌دنبال ایجاد شبکه ملی فعالین اقتصادی هیأتی است که نقطه شروع آن، جمع تولیدکنندگان قالی است . 
وی بیان کرد: از یک سال پیش که رصد و شناسایی فعالین اقتصادی شروع شده‌است بالغ بر 200 فعال اقتصادی هیأتی و هیأت اقتصادی شناسایی شده‌اند . 
وی عنوان کرد: امروز تاثیر هیأت در پیشرفت اقتصادی کشور بیش از پیش خود را نشان داده است، ما هیأت و هیأتی‌هایی را داریم که بعضا تولید‌کننده صنایع مادر هستند و همان نظام ارزشی هیأتی که عبارت است از: نظام ارزشی مبتنی بر آموزه های عاشورایی که در هیأت های مذهبی به اعضا و مخاطبین انتقال پیدا میکند، را در کار اقتصادی خود دنبال می کنند.

 


وی تصریح کرد: هدف ما این است که افرادی که معتقد به نظام ارزشی اقتصاد اسلامی هستند، کنار هم جمع شده و یک کار تشکیلاتی را رقم بزنند و نظام ارزشی هیأت را در جامعه اقتصادی احیا نموده و طرحی نو در اقتصاد دراندازند . 
معلی خاطر نشان کرد: با وجود شناسایی‌های یک ساله، این آمادگی وجود دارد که فعالین اقتصادی هیأتی جدید وارد شبکه اقتصادی هیأت شوند تا بتوانیم شبکه ملی فعالین اقتصادی هیأت و بازار هیآت را راه اندازی کنیم . 

 


ایشان اضافه کردند: این جلسه اتفاق مبارکی است و کمک خواهد کرد تا همه بزرگواران هیأتی فعال در قالی‌بافی را بیش از پیش منسجم و در قالب یک تشکیلات درآورد .


برچسب

دفتر اقتصاد ، جامعه ایمانی مشعر ، مشعر

نظرات


استانی
برگزیده ها
حجت الاسلام جوشقانیان: امروز امیدآفرینی...

حجت الاسلام جوشقانیان: امروز امیدآفرینی مهم ترین مسئولیت هیآت است.

رئیس موسسه روایت سیره شهدا اضافه کرد: امروز امیدآفرینی مهم ترین مسئولیت هیاتی ها بوده و یاس آفرینی مهم ترین کار اردوگاه ابلیس است.
08 تیر، 1401

نمایشگاه جامع «نیازمندی‌های اربعین» در ق...

نمایشگاه جامع «نیازمندی‌های اربعین» در قم برپا می شود

نمایشگاه جامع «نیازمندی‌های اربعین» با هدف ارائه و عرضه محصولات و خدمات فرهنگی، بهداشتی، رفاهی و ملزومات مربوط به پیاده‌روی اربعین حسینی در قم برپا می شود.
30 مرداد، 1401

نشست فوق‌العاده الی‌الحبیب ویژه ستایش‌گر...

نشست فوق‌العاده الی‌الحبیب ویژه ستایش‌گران جوان آستان اهل بیت(ع) برگزار شد

نشست فوق‌العاده الی الحبیب با حضور جمعی از ستایشگران اهل بیت کشور به همت جامعه ایمانی مشعر در قرارگاه کربلای خوزستان برگزار شد
04 مرداد، 1400 | اهواز

کشکولی: لزوم تعیین کرسی مردمی در ستاد مل...

کشکولی: لزوم تعیین کرسی مردمی در ستاد ملی اربعین

عضو هیئت امنای جامعه فعالان اربعین بر لزوم تعیین کرسی مردمی در ستاد ملی اربعین تاکید کرد.
03 شهریور، 1401

اولین همایش ملی هیأت های فعال در عرصه ار...

اولین همایش ملی هیأت های فعال در عرصه اربعین

پنجشنبه21 و جمعه22 آبانماه 1394 در قم برگزار خواهد شد؛ اولین همایش ملی هیأت های فعال در عرصه اربعین
17 آبان، 1394

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد