اولین نشست فعالین و تولیدکنندگان هیأتی قالی‌بافی جامعه ایمانی مشعر برگزار شد

08 خرداد 1401

اولین نشست فعالین و تولیدکنندگان هیأتی قالی‌بافی جامعه ایمانی مشعر برگزار شد

در این جلسه تلفیقی(مجازی- حضوری) ضمن تشریح فعالیت‌های دفتر اقتصاد، فعالان و تولید‌کنندگان قالی دغدغه‌ها و مشکلات خود را بیان نمودند و با تصمیم جمعی، اولین هیأت ملی قالی‌بافی با حضور این بزرگواران کار خود را شروع کرد.

اولین نشست فعالین و تولیدکنندگان هیأتی قالی‌بافی جامعه ایمانی مشعر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، اولین نشست تلفیقی (مجازی- حضوری) فعالین و تولیدکنندگان هیأتی قالی‌بافی جامعه ایمانی مشعر برگزار شد. 
در این جلسه ضمن تشریح فعالیت‌های دفتر اقتصاد، فعالان و تولید‌کنندگان قالی دغدغه‌ها و مشکلات خود را بیان نمودند و با تصمیم جمعی، اولین هیأت ملی قالی‌بافی با حضور این بزرگواران کار خود را شروع کرد. 
همچنین آقای ولایی از استان اصفهان با رأی حاضرین به عنوان مدیر این هیأت انتخاب شد.  

 


حجت‌الاسلام معلی مسئول دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر، دراولین نشست تولیدکنندگان هیأتی قالی اظهار داشت: دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر به‌دنبال ایجاد شبکه ملی فعالین اقتصادی هیأتی است که نقطه شروع آن، جمع تولیدکنندگان قالی است . 
وی بیان کرد: از یک سال پیش که رصد و شناسایی فعالین اقتصادی شروع شده‌است بالغ بر 200 فعال اقتصادی هیأتی و هیأت اقتصادی شناسایی شده‌اند . 
وی عنوان کرد: امروز تاثیر هیأت در پیشرفت اقتصادی کشور بیش از پیش خود را نشان داده است، ما هیأت و هیأتی‌هایی را داریم که بعضا تولید‌کننده صنایع مادر هستند و همان نظام ارزشی هیأتی که عبارت است از: نظام ارزشی مبتنی بر آموزه های عاشورایی که در هیأت های مذهبی به اعضا و مخاطبین انتقال پیدا میکند، را در کار اقتصادی خود دنبال می کنند.

 


وی تصریح کرد: هدف ما این است که افرادی که معتقد به نظام ارزشی اقتصاد اسلامی هستند، کنار هم جمع شده و یک کار تشکیلاتی را رقم بزنند و نظام ارزشی هیأت را در جامعه اقتصادی احیا نموده و طرحی نو در اقتصاد دراندازند . 
معلی خاطر نشان کرد: با وجود شناسایی‌های یک ساله، این آمادگی وجود دارد که فعالین اقتصادی هیأتی جدید وارد شبکه اقتصادی هیأت شوند تا بتوانیم شبکه ملی فعالین اقتصادی هیأت و بازار هیآت را راه اندازی کنیم . 

 


ایشان اضافه کردند: این جلسه اتفاق مبارکی است و کمک خواهد کرد تا همه بزرگواران هیأتی فعال در قالی‌بافی را بیش از پیش منسجم و در قالب یک تشکیلات درآورد .


برچسب

دفتر اقتصاد ، جامعه ایمانی مشعر ، مشعر

نظرات


استانی
برگزیده ها
حائری: «استودیو‌خوانی»، نه مداحی استودیو...

حائری: «استودیو‌خوانی»، نه مداحی استودیویی

علی اکبر حائری، ستایشگر اهل‌بیت(ع): شما وقتی استودیو خوانی میکنید روی لبه ی تیغ خوانندگی و مداحی قرار می گیرد.
28 اسفند، 1401

یادداشت آقای محمد یزدخواستی از اصفهان

یادداشت آقای محمد یزدخواستی از اصفهان

7روز مانده تا دیدار ستایشگران اهل‌بیت(ع) با رهبرمعظم‌انقلاب
15 دی، 1401

صحبت‌های کربلایی سیدامیر حسینی درباره ات...

صحبت‌های کربلایی سیدامیر حسینی درباره اتفاقات اخیر

دعوا برای خانه خودمان است و ربطی به اجنبی ندارد.
10 مهر، 1401

آیت‌الله مجتبی کلهر تهرانی مشهور به آقا...

آیت‌الله مجتبی کلهر تهرانی مشهور به آقا مجتبی تهرانی دار فانی را وداع گفت.

این شاگرد امام خمینی(ره) ساعت یک بامداد امروز در بیمارستان تهران درگذشت.
13 دی، 1391

صادق آهنگران: تلاش برای شهرت، مداح را از...

صادق آهنگران: تلاش برای شهرت، مداح را از نتیجه دور می‌کند

مداح جبهه‌های دفاع مقدس با تاکید بر اینکه پرداختن به مسائل مالی در مسیر مداحی برای اهل‌بیت(ع) چیزی جز خسران و ضرر به دنبال نخواهد داشت، گفت: هدف اصلی در این درگاه باید خدمت به اهل‌بیت(ع) باشد و اگر مسائلی همانند شهرت هدف قرار گیرد ما از نتیجه دور می‌کند.
09 خرداد، 1400 | قم

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد