جامعه منبری‌های جوان هیأت‌های حسینی برای اقامه جهاد تبیین هم‌عهد شدند

06 اسفند 1400

جامعه منبری‌های جوان هیأت‌های حسینی برای اقامه جهاد تبیین هم‌عهد شدند

این نشست فصلی برای چهارمین‌بار به عنوان حرکت منبری‌های جوان هیأت‌های حسینی ششم اسفندماه با حضور چهره‌های شاخص منبر از استان‌های کشور برگزار شد،

جامعه منبری‌های جوان هیأت‌های حسینی برای اقامه جهاد تبیین هم‌عهد شدند

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر؛ دبیر چهارمین نشست رسالات جامعه ایمانی مشعر، «سیدعلی حسینی»، با اشاره به برگزاری این نشست که در شهر مقدس قم در جوار مسجد مقدس جمکران برگزار شد، گفت: این نشست فصلی برای چهارمین‌بار به عنوان حرکت منبری‌های جوان هیأت‌های حسینی ششم اسفندماه با حضور چهره‌های شاخص منبر از استان‌های کشور برگزار شد، به دنبال ایجاد هم‌دلی و هم‌افزایی بیش‌تر میان منبری‌های جوان و شاخص کشور می‌باشد، تا با توان و قوت بیش‌تر در منبرها به روشنگری و ارتقاء معارف اهل‌بیت(ع) میان مخاطبان و مردم بپردازند.


حسینی افزود: تعالی و رشد منبر که به عنوان رسانه یگانه جامعه شیعه از دیرباز تاکنون مطرح بوده است، یکی از برنامه‌هایی است که در طول این نشست‌ها مدنظر قرار می‌گیرد و در نشست اخیر در خصوص صحبت‌های مقام معظم رهبری در زمینه جهاد تبیین مباحثات مفصلی مطرح شد و مبتنی بر سؤالات، مسائل و محورهای منتج از پیش‌نشست‌های قبل از این جلسه، در طول این نشست راه‌کارهای ایجاد انگیره در باب جهاد تبیین برای مخاطبان، تجربیات موفق در این حوزه، راه‌بردهای هم‌افزایی و تقویت این جریان، به اشتراک گذاشته شد و نقطه نظرات حاضران در جلسه، بیان گردید.


وی ادامه داد: بعد از بحث و مباحثه در این خصوص، بر روی راه‌کارها، شیوه‌ها و برنامه‌هایی که می‌توان در ماه‌های شعبان، رمضان و فصل تبلیغ در مورد جهاد تبیین بیان شود، اجماع و جمع‌بندی صورت گرفت.
ایشان هم‌چنین خاطرنشان کرد: در این نشست از حضور حجت الاسلام‌والمسلمین نظری‌منفرد از منبری‌های پیشکسوت استفاده گردید و حاضران از تجارب و بیانات ایشان در زمینه آداب و اخلاق منبر بهره‌مند شدند. همچنین در این نشست از حضور دکتر محمدصادق خیاطیان، رئیس مرکز بررسی‌های استراتریک ریاست جمهوری استفاده شد و سؤالات، نکات، مطالبی که بین مردم شایع است، از جانب منبری‌ها به ایشان منتقل شد تا این مطالبات مردم به رئیس جمهور و دولتمردان منتقل شود و نیز نسبت به بخشی از شبهات و سؤالات شایع درخصوص فعالیت‌های مختلف دولت، پاسخ‌های لازم بیان گردید.


وی ادامه داد: در حاشیه این نشست نمایشگاه تولیدات تخصصی جامعه ایمانی مشعر ویژه منبری‌ها برگزار گردید و آثار تألیفی اساتید منبری با تخفیف به حاضران عرضه شد، همچنین با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در جمع مداحان، حاضران در این نشست با امضای نامه‌ای ضمن اعلام آمادگی برای تحقق منویات ایشان در زمینه جهاد تبیین، برگزاری جلسه اختصاصی با جامعه منبری‌های کشور را درخواست نمودند.


برچسب

رسالات ، چهارمین نشست صمیمی منبری های جوان هی ، جامعه ایمانی مشعر ، منبری های جوان ، منبری ، هیأت

نظرات


استانی
یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

شب وداع ۱۱
08 اردیبهشت، 1401 | قزوین

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌...

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان برگزار شد

دومین نشست‌ صمیمانه جمعی از ستایشگران‌جوان آستان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان به همت جامعه ایمانی مشعر در این استان برگزار شد.
10 اسفند، 1400 | اهواز

برگزیده ها
مستند زندگی حاج علی خورشیدی رونمایی شد

مستند زندگی حاج علی خورشیدی رونمایی شد

یادنامه و مستند زندگی حاج علی خورشیدی طی مراسمی به همت کارگروه تاریخ شفاهی دفتر ستایشگری جامعه ایمانی مشعر با حضور نمایندگان بیوت مراجع، سخنرانان، مداحان، مسئولین هیآت مذهبی، خانواده و دوستان این مداح پیشکسوت قمی در مسجد مقدس جمکران رونمایی شد.
29 بهمن، 1400

جلسه داوری دهمین سوگواره عاشورایی عکس هی...

جلسه داوری دهمین سوگواره عاشورایی عکس هیأت برگزار شد

جلسه داوری دهمین سوگواره عاشورایی عکس هیأت با حضور آقایان سید عباس میرهاشمی، فرهاد سلیمانی و مهدی طاهری در مجموعه یادمان شهدای انقلاب (سرچشمه) تهران به همت دفتر هنرهیأت جامعه‌ایمانی‌مشعر برگزار شد.
17 آبان، 1400

تصاویر دیده‌نشده از حرمین‌عسكریین(ع)

تصاویر دیده‌نشده از حرمین‌عسكریین(ع)

هفت سال پیش در بیست و سومین روز از ماه محرم، اشغالگران و تروریستهای مزدور آنان، در جنایتی هولناك، در شهر سامره، حرم مطهر حضرت امام هادی(ع) و امام حسن عسكری(ع) را تخریب كردند و لعن و ننگ و نفرین ابدی را برای خویش خریدند.
01 بهمن، 1391

سومین نشست صمیمانه ستایشگران جوان آستان...

سومین نشست صمیمانه ستایشگران جوان آستان اهل‌بیت(ع) در تهران برگزار شد

جمعی از ستایشگران جوان آستان اهل‌بیت(ع) به همت جامعه ایمانی مشعر در قالب سومین نشست فصلی خود با موضوع تخصصی «خانواده» و به‌منظور جمع‌بندی راهکارهای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در حوزه ستایشگری در شهر تهران گردهم آمدند.
25 خرداد، 1398 | تهران

بهمن مشکینی: مداحان مردم را به تقویت ارت...

بهمن مشکینی: مداحان مردم را به تقویت ارتباطات اجتماعی دعوت کنند/رفع مشکلات نیازمند پیوستگی مردم است

مداحان مردم را به تقویت ارتباطات اجتماعی دعوت کنند/رفع مشکلات نیازمند پیوستگی مردم است
17 اسفند، 1397

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد