فراخوان هیأت‌های مذهبی برای آب‌رسانی به روستاهای بحران‌زده‌ي آبادان

25 تیر 1397

فراخوان هیأت‌های مذهبی برای آب‌رسانی به روستاهای بحران‌زده‌ي آبادان

بحران کم‌آبی که مدتهاست شهرها و روستاهای خوزستان را در برگرفته، در روزهای اخیر به اوج خود رسیده است. آب مصرفی مردم، قابل شرب نیست.

فراخوان هیأت‌های مذهبی برای آب‌رسانی به روستاهای بحران‌زده‌ي آبادان

دام‌هایی که وسیله‌ی رزق چندین خانواده بوده‌اند به خاطر کیفیت نامطلوب آب آبادان، یکی یکی در حال تلف شدن هستند. این تنها نمونه‌ای از مشکلات این روزهای مردم روستاهای آبادان برای تهیه آب شرب و مصرفی‌شان است.
هیأت‌های مذهبی سراسر کشور در قالب پویش «هر هیأت یک روستا» در گذشته، بنابر وظیفه دینی و انسانی خود در شرایط بحرانی کشور، مانند زلزله کرمانشاه و کرمان وارد صحنه عمل شده و کمک‌رسانی کردند؛ این‌‌بار نیز این خادمان مردم با پشتوانه قدرت خداوند متعال و توجه اهل بیت(علیهم السلام) و با شعار #یا_ساقی_العطاشا و #نوبت_سقایی_ماست وارد میدان شده‌اند و با روشهای مختلف مشغول به آبرسانی به مردم بحران‌زده از کم‌آبی خوزستان هستند. بنابر حضور میدانی و براورد تیم کارشناسی این پویش، نصب مخازن پلی اتیلن در ۷۹ روستای بی‌آب آبادان و تأمین هر روزه آب مصرفی مردم، روشی مؤثر و پایدار برای گذر از بحران کم‌آبی است. هر روستا به طور تقریبی نیاز به سه منبع آب دارد که هزینه هر منبع ۲۸۰۰۰۰۰ (دو میلیون و هشتصد هزار) تومان می‌باشد.
هم‌اکنون وقت آن است که دست به کار شویم و با مراجعه به سایت «شبکه مهربانی آهو» به آدرس http://www.ahu.ir/ یا واریز وجوه به کارت بانک انصار به نام حمزه معلی، به شماره 6273811617453300 حتی با یک جرعه آب، جگر تفتیده‌ی مردم روستاهای آبادان را سیراب کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال‌‌های اطلاع‌رسانی پویش «هر هیأت یک روستا» در شبکه‌های اجتماعی به آدرس har_heyat_yek_roosta@ مراجعه یا با شماره تلفن ۰۹۱۹۸۸۶۱۵۴۲ تماس حاصل فرمایید.

نظرات


استانی
برگزیده ها
هنرمندان به آداب طراحی پوسترهای مذهبی تو...

هنرمندان به آداب طراحی پوسترهای مذهبی توجه کنند

تغییر اصطلاح ها از راه های نفوذ است
28 دی، 1397

تجلیل از برگزیدگان هفتمین سوگواره‌های عا...

تجلیل از برگزیدگان هفتمین سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، در مراسم اختتامیه هفتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت، از برگزیدگان این سوگواره تجلیل بعمل آمد.
29 دی، 1397

حجت‌الاسلام مومنی: اربعین بهترین فرصت بر...

حجت‌الاسلام مومنی: اربعین بهترین فرصت برای توسعه جریان مهدویت است

روضه در هیأت‌های مذهبی پررنگ‌تر شود
27 شهریور، 1398 | قم

رحیم‌پور ازغدی: کار هیئتی، جهادی، فداکار...

رحیم‌پور ازغدی: کار هیئتی، جهادی، فداکارانه و بی‌توقع است

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، «حسن رحیم‌پور ازغدی» در سومین نشست ملّی هیئات شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با موضوع هیأت و گفتمان خدمات اجتماعی و مطالبه‌گری برگزار شد
23 تیر، 1397

هیأت‌های خدمات‌رسان برای بزرگداشت غدیر ب...

هیأت‌های خدمات‌رسان برای بزرگداشت غدیر بسیج شدند؛

از توزیع ۵۵۰ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان تا برپایی جشن در ۱۱۰ نقطه از کشور
10 مرداد، 1400

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد