هنرمندان انقلابی از هنر برای صدور انقلاب استفاده کنند

29 دی 1397

هنرمندان انقلابی از هنر برای صدور انقلاب استفاده کنند

نادر طالب‌زاده در اختتامیه هفتمین سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت: هنرمندان انقلابی از هنر برای صدور انقلاب استفاده کنند.

هنرمندان انقلابی از هنر برای صدور انقلاب استفاده کنند

این فعال فرهنگی و رسانه‌ای با تاکید بر اینکه هنرمندان انقلابی باید با استفاده از هنر، فرهنگ انقلاب اسلامی را در عرصه بین‌المللی صادر کنند، گفت: اکنون باید با استفاده از حزب‌الهی‌های دو فرهنگی(خارجی مقیم در ایران) آثار هنری خود را در عرصه بین‌المللی ارائه کنیم.
به گزارش روابط‌عمومی جامعه ایمانی مشعر، نادر طالب‌زاده ظهر امروز در مراسم اختتامیه هفتمین سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت که در سازمان هنری و رسانه‌ای اوج برگزار شد، با بیان اینکه عکاسان دوران دفاع مقدس، با وجود کمبود امکانات، آثار مناسبی را به ثبت رساندند، اظهار کرد: نیروهای ارزشی و حزب‌اللهی در مقاطع مختلف از جمله اربعین حسینی نیز به ثبت آثار مطلوبی پرداخته که آثار این افراد نیز برکات بسیاری را به دنبال داشته است.
وی اضافه کرد: شرایط فعلی با شرایط دفاع مقدس بسیار تغییر کرده و دسترسی به تجهیزات بسیار راحت‌تر و ارزان‌تر شده است، درحالی‌که در گذشته برای خلق آثار هنری باید هزینه‌های بسیار سنگینی را پرداخت می‌کردیم.
این چهره فرهنگی و رسانه‌ای با تاکید بر اینکه هنرمندان انقلابی باید با استفاده از هنر، فرهنگ انقلاب اسلامی را در عرصه بین‌المللی صادر کنند، گفت: همانطور که انتظار و سطح توقع افراد افزایش یافته، کیفیت آثار نیز بیشتر شده است و ما اکنون باید با استفاده از حزب‌الهی‌های دو فرهنگی آثار هنری خود را در عرصه بین‌المللی ارائه کنیم.
وی صدور فرهنگ انقلاب را از مأموریت‌های مهم هنرمندان انقلابی برشمرد و افزود: کتاب‌های تهیه شده از آثار مرتبط با اربعین و عاشورا باید به زبان‌های انگلیسی، عربی، فرانسوی، روسی و غیره ترجمه و در اختیار ملل مختلف قرار گیرد.
طالب‌زاده خاطرنشان کرد: قم یک شهر بین‌المللی است که در برخی از عرصه‌ها نسبت به بسیاری از شهرها از جمله تهران جلوتر است، طلاب بین‌المللی به ویژه شیعیان پاکستانی این شهر را نباید دست کم بگیریم و باید از ظرفیت بین‌المللی این شهر برای انتقال آموزه‌ها و مفاهیم انقلابی استفاده کنیم.

نظرات


استانی
برگزیده ها
واکنش حجت الاسلام ماندگاری به حوادث اخیر...

واکنش حجت الاسلام ماندگاری به حوادث اخیر کشور

قدرت مردم در انقلاب اسلامی را امتحان نکنید. «فٕان َّحزب الله هم الغالبون»
10 مهر، 1401

کشکولی: لزوم تعیین کرسی مردمی در ستاد مل...

کشکولی: لزوم تعیین کرسی مردمی در ستاد ملی اربعین

عضو هیئت امنای جامعه فعالان اربعین بر لزوم تعیین کرسی مردمی در ستاد ملی اربعین تاکید کرد.
04 شهریور، 1401

ارجمند: چگونه از بازیافت کسب درآمد کنیم؟

ارجمند: چگونه از بازیافت کسب درآمد کنیم؟

مدیرعامل کارخانه پلیمر مدرن راه‌های کسب درآمد از بازیافت را تشریح کرد.
18 خرداد، 1402

صحبت‌های حجت‌الاسلام مهدوی أرفع درباره ا...

صحبت‌های حجت‌الاسلام مهدوی أرفع درباره اتفاقات اخیر

در آمریکا که هرروز پلیس شهروندان را زیرپایش خفه می‌کند، همین مباحث مطرح می‌شود؟
09 مهر، 1401

جلسه داوری دهمین سوگواره عاشورایی پوستر...

جلسه داوری دهمین سوگواره عاشورایی پوستر هیأت برگزار شد

داوری دهمین سوگواره عاشورایی پوستر هیأت به همت دفتر هنرهیأت جامعه‌ایمانی‌مشعر
10 آبان، 1400

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد