هنرمندان انقلابی از هنر برای صدور انقلاب استفاده کنند

28 دی 1397

هنرمندان انقلابی از هنر برای صدور انقلاب استفاده کنند

نادر طالب‌زاده در اختتامیه هفتمین سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت: هنرمندان انقلابی از هنر برای صدور انقلاب استفاده کنند.

هنرمندان انقلابی از هنر برای صدور انقلاب استفاده کنند

این فعال فرهنگی و رسانه‌ای با تاکید بر اینکه هنرمندان انقلابی باید با استفاده از هنر، فرهنگ انقلاب اسلامی را در عرصه بین‌المللی صادر کنند، گفت: اکنون باید با استفاده از حزب‌الهی‌های دو فرهنگی(خارجی مقیم در ایران) آثار هنری خود را در عرصه بین‌المللی ارائه کنیم.
به گزارش روابط‌عمومی جامعه ایمانی مشعر، نادر طالب‌زاده ظهر امروز در مراسم اختتامیه هفتمین سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت که در سازمان هنری و رسانه‌ای اوج برگزار شد، با بیان اینکه عکاسان دوران دفاع مقدس، با وجود کمبود امکانات، آثار مناسبی را به ثبت رساندند، اظهار کرد: نیروهای ارزشی و حزب‌اللهی در مقاطع مختلف از جمله اربعین حسینی نیز به ثبت آثار مطلوبی پرداخته که آثار این افراد نیز برکات بسیاری را به دنبال داشته است.
وی اضافه کرد: شرایط فعلی با شرایط دفاع مقدس بسیار تغییر کرده و دسترسی به تجهیزات بسیار راحت‌تر و ارزان‌تر شده است، درحالی‌که در گذشته برای خلق آثار هنری باید هزینه‌های بسیار سنگینی را پرداخت می‌کردیم.
این چهره فرهنگی و رسانه‌ای با تاکید بر اینکه هنرمندان انقلابی باید با استفاده از هنر، فرهنگ انقلاب اسلامی را در عرصه بین‌المللی صادر کنند، گفت: همانطور که انتظار و سطح توقع افراد افزایش یافته، کیفیت آثار نیز بیشتر شده است و ما اکنون باید با استفاده از حزب‌الهی‌های دو فرهنگی آثار هنری خود را در عرصه بین‌المللی ارائه کنیم.
وی صدور فرهنگ انقلاب را از مأموریت‌های مهم هنرمندان انقلابی برشمرد و افزود: کتاب‌های تهیه شده از آثار مرتبط با اربعین و عاشورا باید به زبان‌های انگلیسی، عربی، فرانسوی، روسی و غیره ترجمه و در اختیار ملل مختلف قرار گیرد.
طالب‌زاده خاطرنشان کرد: قم یک شهر بین‌المللی است که در برخی از عرصه‌ها نسبت به بسیاری از شهرها از جمله تهران جلوتر است، طلاب بین‌المللی به ویژه شیعیان پاکستانی این شهر را نباید دست کم بگیریم و باید از ظرفیت بین‌المللی این شهر برای انتقال آموزه‌ها و مفاهیم انقلابی استفاده کنیم.

نظرات


استانی
برگزیده ها
در اختتامیه رویداد هنری لبخند خدا؛ بانوی...

در اختتامیه رویداد هنری لبخند خدا؛ بانوی پرچم‌دار فاطمه(س) مشخص شد .

همزمان با آئین اختتامیه رویداد هنری لبخند خدا، پرچم گنبد حضرت‌ معصومه(س) به مدت یک سال به صورت امانت به یکی از بانوان هنرمند کشور اهدا شد.
16 اردیبهشت، 1402

پخش مستند ستایشگران خورشید از رسانه ملی

پخش مستند ستایشگران خورشید از رسانه ملی

روایتی از زندگی پیرغلام اهل‌بیت(ع)، زنده‌یاد حاج علی خورشیدی
29 فروردین، 1401

گردهمایی فعالان هیئت‌های مذهبی سمنان برگ...

گردهمایی فعالان هیئت‌های مذهبی سمنان برگزار می‌شود

گردهمایی فعالان هیئت‌های مذهبی با محوریت سلسله نشست‌های معرفتی هیئت‌های استان سمنان به میزبانی شهرستان شاهرود برگزار می‌شود.
23 آبان، 1397

در جمع فعالان جبهه فرهنگی انقلاب مطرح شد...

در جمع فعالان جبهه فرهنگی انقلاب مطرح شد هشدار آیت‌الله میرباقری نسبت به آسیب افزایش مهاجرت‌های اروپایی

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: برخی از سر غفلت و برخی از روی عمد برنامه‌ریزی می‌کنند تا با افزایش مهاجرت‌ها و تورهای اروپایی فرهنگ غربی‌ها را به ملت ایران تحمیل کنند
28 شهریور، 1398 | قم

مكان اعتكاف پيامبردر مسجدالنبي كجا بوده...

مكان اعتكاف پيامبردر مسجدالنبي كجا بوده است

ستون سرير يكي از ستون هاي قديمي مسجدالنبي است كه پيامبر در روزهايي كه در اين مسجد اعتكاف مي كرد بستر حصيري خود را آنجا پهن مي كرد.
31 اردیبهشت، 1392

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد