فعالان اقتصادی هیأتی عرصه نساجی در دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر گرد هم جمع شدند

05 تیر 1401

فعالان اقتصادی هیأتی عرصه نساجی در دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر گرد هم جمع شدند

نشست فعالان اقتصادی هیأتی عرصه نساجی و خیاطی در دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر برگزار شد.

فعالان اقتصادی هیأتی عرصه نساجی در دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر گرد هم جمع شدند

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، نشست فعالان اقتصادی هیأتی عرصه نساجی و خیاطی در دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر برگزار شد.
در این جلسه که با حضور بیش از 40 نفر فعال اقتصادی این عرصه به صورت تلفیقی (مجازی- حضوری) برگزار شد، فعالیت های پژوهشی  و میدانی، چشم انداز و اهداف دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر تشریح شد و در ادامه، فعالان اقتصادی در زمینه های خیاطی و نساجی که از هیأت های مختلف و از سرتاسر کشور دور هم جمع شده بودند، نقطه نظرات، مشکلات، دغدغه مندی ها و راهکارهای خود را مطرح کردند . در پی ارائه نظریات و راهکارها، جمع بندی آراء و نظرات هیأت ملی نساجی در سطح کشور راه اندازی شد. 

 حجت الاسلام معلی مسئول دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر در این نشست اظهار داشت: بنای برگزاری جلسات این چنینی و زحمت دادن به رفقای هیأتی این است که ما ضمن آشنایی از نزدیک با دوستان هیأتی، به این برسیم که ما 
می توانیم به پشتوانه هیأت ها، در روند اقتصادی کشور تغییرات مثبت انجام دهیم .
وی عنوان کرد: ما در زمینه اقتصاد هیأت پتانسیل خوبی داریم که می توانیم با ایجاد حلقه وصل بین هیأت ها و فعالان اقتصادی هیأت‌ها، زمینه رشد اقتصادی فردی و اجتماعی را در بستر هیأت فراهم کنیم . 
وی تصریح کرد: کار تشکیلاتی و اخلاق تشکیلاتی با اتکاء بر نظام ارزشی امام حسینی که در هیأت ها آموخته ایم در این راه می تواند کمک حال ما باشد . 

 معلی خاطرنشان کرد: حضور در هیأت ملی شرایطی دارد که اولین آن؛ قبول نظام ارزشی هیأتی در کار اقتصادی است که به سبب همین کار است که ما تمرکز خود را روی فعالان اقتصادی هیأت ها برده‌ایم . 
معلی خاطرنشان کرد: ما بنا داریم در زمینه و صنوف مختلف، هیأت‌های ملی را راه اندازی کنیم و عملکرد این هیأت خیلی در سایر هیأت ها موثر خواهد بود .

 


/انتهای خبر


برچسب

فعالین اقتصادی هیأتی عرصه نساجی ، اقتصاد هیأت ، اقتصاد ، دفتر اقتصاد ، فدک ، نساجی ، خیاطی ، جامعه ایمانی مشعر

نظرات


استانی
یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

شب وداع ۱۱
08 اردیبهشت، 1401 | قزوین

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌...

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان برگزار شد

دومین نشست‌ صمیمانه جمعی از ستایشگران‌جوان آستان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان به همت جامعه ایمانی مشعر در این استان برگزار شد.
10 اسفند، 1400 | اهواز

حسین یکتا تاکید کرد؛ لزوم آمادگی هیأت‌ها...

حسین یکتا تاکید کرد؛ لزوم آمادگی هیأت‌ها برای گرامیداشت با شکوه اربعین در ایران

دبیر جمعیت امام رضایی‌ها گفت: هر چند همچنان نباید از اربعین عراق غافل شویم اما در صورتی که حضور در عراق شدنی نباشد باید آماده باشیم تا یک اتفاق بزرگ‌تر و جدی‌تر را در داخل کشور رقم بزنیم و برنامه‌های اربعینی خود را در ایران دنبال کنیم.
13 شهریور، 1400 | قم

رحیم آبفروش: شرط تزریق دو دز واکسن برای...

رحیم آبفروش: شرط تزریق دو دز واکسن برای سفر اربعین برداشته شود

دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: حماسه اربعین بر پایه حضور جوانان شور گرفته است و اینکه بخواهیم این قشر را از اربعین جدا کنیم درست نیست. یا باید بستر واکسیناسیون این افراد فراهم یا همانند دیگر سفرها فقط به گرفتن تست کرونا اکتفا شود.
13 شهریور، 1400 | قم

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان: اربعین زم...

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان: اربعین زمینه‌ساز یک تمدن جهانی است

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه ابعاد تمدنی، روان‌شناختی، جامع‌شناختی و معنوی اربعین باید تبیین و تبلیغ شود، گفت: برخی از اربعینی‌ها و نیروهای انقلابی درک درستی از اربعین ندارند؛ اربعین زمینه‌ساز یک تمدن جهانی است و یک بعد فرادینی دارد.
13 شهریور، 1400 | قم

برگزیده ها
امیرحسین اسدی: وظیفه هر کسب و کاری نوآور...

امیرحسین اسدی: وظیفه هر کسب و کاری نوآوری برای مکتب حسینی است

یکی از کارشناسان حوزه کسب و کار از این کار به‌عنوان یک ایده موفق یاد کرد و گفت: این صندوقچه‌ها عظمت صنایع فرهنگی را به نمایش گذاشته و تاکید دارند که همچنان نوآوری در خدمت مذهب و فرهنگ است.
12 مرداد، 1400 | تهران

پرچم‌های قبیله‌ای باید زیر پرچم اربعین ق...

پرچم‌های قبیله‌ای باید زیر پرچم اربعین قرار گیرد

بایکوت خبری بزرگ‌ترین حیله دشمن نسبت به اربعین
16 آذر، 1397

برگزاری مجازی ششمین گردهمایی ملی «فعالان...

برگزاری مجازی ششمین گردهمایی ملی «فعالان اربعین»

مسئول دفتر همایش‌های جامعه ایمانی مشعر از برگزاری ششمین گردهمایی ملی «فعالان اربعین» به صورت مجازی برای موکب‌داران ایرانی و فعالان اربعین خبرداد.
11 شهریور، 1400 | قم

هیأتی‌ها با 10 میلیون تومان سرمایه اولیه...

هیأتی‌ها با 10 میلیون تومان سرمایه اولیه برای 850 نفر شغل ایجاد کردند

جمعی از جوانان هیأتی‌ برآمده از مجمع فرهنگی شهید اژه‌ای و هیأت این مجموعه، با سرمایه‌ اولیه 10 میلیون تومانی آن هم از کمک خانواده‌ها، کارخانه‌ای راه انداختند که این روزها برای 850 نفر شغل ایجاد کرده است.
27 فروردین، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد