هنرمندان انقلابی از هنر برای صدور انقلاب استفاده کنند

29 دی 1397

هنرمندان انقلابی از هنر برای صدور انقلاب استفاده کنند

نادر طالب‌زاده در اختتامیه هفتمین سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت: هنرمندان انقلابی از هنر برای صدور انقلاب استفاده کنند.

هنرمندان انقلابی از هنر برای صدور انقلاب استفاده کنند

این فعال فرهنگی و رسانه‌ای با تاکید بر اینکه هنرمندان انقلابی باید با استفاده از هنر، فرهنگ انقلاب اسلامی را در عرصه بین‌المللی صادر کنند، گفت: اکنون باید با استفاده از حزب‌الهی‌های دو فرهنگی(خارجی مقیم در ایران) آثار هنری خود را در عرصه بین‌المللی ارائه کنیم.
به گزارش روابط‌عمومی جامعه ایمانی مشعر، نادر طالب‌زاده ظهر امروز در مراسم اختتامیه هفتمین سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت که در سازمان هنری و رسانه‌ای اوج برگزار شد، با بیان اینکه عکاسان دوران دفاع مقدس، با وجود کمبود امکانات، آثار مناسبی را به ثبت رساندند، اظهار کرد: نیروهای ارزشی و حزب‌اللهی در مقاطع مختلف از جمله اربعین حسینی نیز به ثبت آثار مطلوبی پرداخته که آثار این افراد نیز برکات بسیاری را به دنبال داشته است.
وی اضافه کرد: شرایط فعلی با شرایط دفاع مقدس بسیار تغییر کرده و دسترسی به تجهیزات بسیار راحت‌تر و ارزان‌تر شده است، درحالی‌که در گذشته برای خلق آثار هنری باید هزینه‌های بسیار سنگینی را پرداخت می‌کردیم.
این چهره فرهنگی و رسانه‌ای با تاکید بر اینکه هنرمندان انقلابی باید با استفاده از هنر، فرهنگ انقلاب اسلامی را در عرصه بین‌المللی صادر کنند، گفت: همانطور که انتظار و سطح توقع افراد افزایش یافته، کیفیت آثار نیز بیشتر شده است و ما اکنون باید با استفاده از حزب‌الهی‌های دو فرهنگی آثار هنری خود را در عرصه بین‌المللی ارائه کنیم.
وی صدور فرهنگ انقلاب را از مأموریت‌های مهم هنرمندان انقلابی برشمرد و افزود: کتاب‌های تهیه شده از آثار مرتبط با اربعین و عاشورا باید به زبان‌های انگلیسی، عربی، فرانسوی، روسی و غیره ترجمه و در اختیار ملل مختلف قرار گیرد.
طالب‌زاده خاطرنشان کرد: قم یک شهر بین‌المللی است که در برخی از عرصه‌ها نسبت به بسیاری از شهرها از جمله تهران جلوتر است، طلاب بین‌المللی به ویژه شیعیان پاکستانی این شهر را نباید دست کم بگیریم و باید از ظرفیت بین‌المللی این شهر برای انتقال آموزه‌ها و مفاهیم انقلابی استفاده کنیم.

نظرات


استانی
یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

شب وداع ۱۱
08 اردیبهشت، 1401 | قزوین

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌...

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان برگزار شد

دومین نشست‌ صمیمانه جمعی از ستایشگران‌جوان آستان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان به همت جامعه ایمانی مشعر در این استان برگزار شد.
10 اسفند، 1400 | اهواز

حسین یکتا تاکید کرد؛ لزوم آمادگی هیأت‌ها...

حسین یکتا تاکید کرد؛ لزوم آمادگی هیأت‌ها برای گرامیداشت با شکوه اربعین در ایران

دبیر جمعیت امام رضایی‌ها گفت: هر چند همچنان نباید از اربعین عراق غافل شویم اما در صورتی که حضور در عراق شدنی نباشد باید آماده باشیم تا یک اتفاق بزرگ‌تر و جدی‌تر را در داخل کشور رقم بزنیم و برنامه‌های اربعینی خود را در ایران دنبال کنیم.
13 شهریور، 1400 | قم

رحیم آبفروش: شرط تزریق دو دز واکسن برای...

رحیم آبفروش: شرط تزریق دو دز واکسن برای سفر اربعین برداشته شود

دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: حماسه اربعین بر پایه حضور جوانان شور گرفته است و اینکه بخواهیم این قشر را از اربعین جدا کنیم درست نیست. یا باید بستر واکسیناسیون این افراد فراهم یا همانند دیگر سفرها فقط به گرفتن تست کرونا اکتفا شود.
13 شهریور، 1400 | قم

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان: اربعین زم...

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان: اربعین زمینه‌ساز یک تمدن جهانی است

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه ابعاد تمدنی، روان‌شناختی، جامع‌شناختی و معنوی اربعین باید تبیین و تبلیغ شود، گفت: برخی از اربعینی‌ها و نیروهای انقلابی درک درستی از اربعین ندارند؛ اربعین زمینه‌ساز یک تمدن جهانی است و یک بعد فرادینی دارد.
13 شهریور، 1400 | قم

برگزیده ها
تقدیم به نوجوان فداکار

تقدیم به نوجوان فداکار

شعری از سید احمد حسینی به نیابت از شهید علی لندی
04 مهر، 1400

کمک برای پناه‌جویان افغانستانی

کمک برای پناه‌جویان افغانستانی

مزایده اثر هنری پته‌دوزی جهت کمک به پناه‌جویان افغانستانی
07 مهر، 1400

ضایعه ای دیگر بر پیکره اسلام و انقلاب

ضایعه ای دیگر بر پیکره اسلام و انقلاب

آیت‌الله طاهری خرم آبادی دار فانی را وداع گفت
17 شهریور، 1392

استاد پناهیان: مداح نباید سیاسی باشد، بل...

استاد پناهیان: مداح نباید سیاسی باشد، بلکه باید متفکر باشد چرا که اگر تفکر باشد، طبیعتاً سیاست‌ هم می‌آید

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان گفت: مداحان، نوای دلنشین حساس‌ترین وقایع تاریخی هستند و باید آگاهی لازم نسبت به این وقایع را نیز داشته باشند.
14 خرداد، 1401

مشکینی: هیأت باید به‌سمت ارائه آموزش‌های...

مشکینی: هیأت باید به‌سمت ارائه آموزش‌های حوزه خانواده حرکت کند

لزوم گروه‌سازی و ارتباط‌گیری با جامعه از سوی مداح
26 مرداد، 1398

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد