مهدی کرباسی‌باف: فاصله هیأت‌های مذهبی با رسانه ملی رفع می‌شود

09 مرداد 1398

مهدی کرباسی‌باف: فاصله هیأت‌های مذهبی با رسانه ملی رفع می‌شود

مسئول دفتر تلویزیونی و تولیدات رسانه‌ای جامعه ایمانی مشعر از برگزاری نخستین نشست تخصصی مسئولان رسانه‌ای بیش از ۳۰ هیأت شاخص کشور در تهران خبرداد

مهدی کرباسی‌باف: فاصله هیأت‌های مذهبی با رسانه ملی رفع می‌شود

 

وی افزود: و گفت: در این نشست فاصله تولیدات رسانه‌ای هیأت‌های مذهبی با شاخص‌های مورد نظر برای انعکاس در رسانه ملی رفع می‌شود.

به گزارش جامعه ایمانی مشعر، مهدی کرباسی‌باف طی گفت‌وگویی با خبرنگاران، با اشاره به اینکه وضعیت تولیدات تصویری و رسانه‌ای هیأت‌های مذهبی با شاخص‌ها و معیارهای مورد نظر برای انعکاس در رسانه ملی فاصله دارد، اظهار کرد: برای رفع این خلاء نشست تخصصی مسئولان رسانه‌ای هیأت‌های شاخص را در دستور کار جامعه ایمانی مشعر قرار داده‌ایم.
وی با اشاره به برگزاری گردهمایی مسئولان رسانه‌ای بیش از 30 هیأت شاخص کشور در تهران اضافه کرد: این افراد طی نشستی در شبکه افق گردهم آمده و با مشارکت مدیران این مجموعه با اصول تولیدات رسانه‌ای مورد نظر رسانه ملی آشنا می‌شوند.
مسئول دفتر تلویزیونی و تولیدات رسانه‌ای جامعه ایمانی مشعر خاطرنشان کرد: نخستین نشست مسئولان رسانه‌ای هیأت‌های شاخص کشور عصر روز جمعه با محوریت تعامل هیأت‌ها و رسانه و بازنمایی هیأت در شبکه‌های ملی برگزار خواهد شد.
وی از حضور غفاری مدیر شبکه افق و رحیم آبفروش جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر در این نشست یاد کرد و گفت: جمعی از کارشناسان رسانه ملی نیز برای طرح مباحث تخصصی در این نشست حضور خواهند یافت.
کرباسی‌باف تعیین استانداردها و بیان ممیزی‌های پخش تصویر در شبکه ملی را از اهداف برگزاری این نشست تخصصی دانست و ادامه داد: در این نشست مسئولان رسانه‌ای هیأت‌ها به صورت مستقیم با فعالان رسانه ملی آشنا می‌شوند و در حوزه‌های دکور، نورپردازی، صوت، فیلمبرداری و فرمت پخش آموزش‌هایی را کسب می‌کنند.
وی با تاکید بر اینکه برگزاری نشست‌های تخصصی به‌منظور تقویت تولیدات رسانه‌ای هیأت‌های مذهبی استمرار خواهد داشت، مطرح کرد: امیدواریم بتوانیم در این حوزه شاهد تولید آثار رسانه‌ای متفاوتی باشیم و ضمن پرداختن به نیازهای مخاطبان موجود مراسم‌های اهل‌بیت(ع) بتوانیم با جذب سلایق مختلف جامعه مخاطبان خود را گسترش دهیم.

نظرات


استانی
یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

شب وداع ۱۱
08 اردیبهشت، 1401 | قزوین

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌...

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان برگزار شد

دومین نشست‌ صمیمانه جمعی از ستایشگران‌جوان آستان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان به همت جامعه ایمانی مشعر در این استان برگزار شد.
10 اسفند، 1400 | اهواز

حسین یکتا تاکید کرد؛ لزوم آمادگی هیأت‌ها...

حسین یکتا تاکید کرد؛ لزوم آمادگی هیأت‌ها برای گرامیداشت با شکوه اربعین در ایران

دبیر جمعیت امام رضایی‌ها گفت: هر چند همچنان نباید از اربعین عراق غافل شویم اما در صورتی که حضور در عراق شدنی نباشد باید آماده باشیم تا یک اتفاق بزرگ‌تر و جدی‌تر را در داخل کشور رقم بزنیم و برنامه‌های اربعینی خود را در ایران دنبال کنیم.
13 شهریور، 1400 | قم

رحیم آبفروش: شرط تزریق دو دز واکسن برای...

رحیم آبفروش: شرط تزریق دو دز واکسن برای سفر اربعین برداشته شود

دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: حماسه اربعین بر پایه حضور جوانان شور گرفته است و اینکه بخواهیم این قشر را از اربعین جدا کنیم درست نیست. یا باید بستر واکسیناسیون این افراد فراهم یا همانند دیگر سفرها فقط به گرفتن تست کرونا اکتفا شود.
13 شهریور، 1400 | قم

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان: اربعین زم...

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان: اربعین زمینه‌ساز یک تمدن جهانی است

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه ابعاد تمدنی، روان‌شناختی، جامع‌شناختی و معنوی اربعین باید تبیین و تبلیغ شود، گفت: برخی از اربعینی‌ها و نیروهای انقلابی درک درستی از اربعین ندارند؛ اربعین زمینه‌ساز یک تمدن جهانی است و یک بعد فرادینی دارد.
13 شهریور، 1400 | قم

برگزیده ها
دعوت از هیآت مذهبی سراسر کشور برای شرکت...

دعوت از هیآت مذهبی سراسر کشور برای شرکت در پویش #سین_هشتم

بیش از صد هیأت مذهبی خدمات‌رسان در قالب پویش «سین هشتم» از هیآت مذهبی سراسر کشور برای بسیج آحاد مردم در راستای کمک به استان‌های سیل‌زده دعوت کردند.
09 فروردین، 1398

در بیانیه مدیران هیأت‌های محوری تاکید شد...

در بیانیه مدیران هیأت‌های محوری تاکید شد؛ بیم محروم شدن از غافله اربعین حسینی آتش به جانمان انداخته است

مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور در بیانیه سیزدهمین گردهمایی خود تاکید کردند: بیم محروم شدن از زیارت حضرت جانان و جاماندن از قافله زائران اربعین حسینی آتش به جانمان انداخته است. می‌دانیم که می‌بیند و می‌داند و امید داریم ما را به سوی خود بخواند.
25 تیر، 1400 | قم

شب قدر در کلام مقام معظم رهبری

شب قدر در کلام مقام معظم رهبری

دلهاى خود را براى اتّصال و ارتباط با حضرت حق آماده کنید
07 مرداد، 1392

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد