در دوازدهمین همایش هیأت‌های محوری برگزیده مطرح خواهد شد: تبیین وظایف هیأت‌ها حول دو محور خانواده و بصیرت

03 دی 1398 | قم

در دوازدهمین همایش هیأت‌های محوری برگزیده مطرح خواهد شد: تبیین وظایف هیأت‌ها حول دو محور خانواده و بصیرت

دبیر دوازدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده از برگزاری این همایش ملی با دو محور اصلی «هیأت و خانواده» و «هیأت و بصیرت» در قم خبرداد

در دوازدهمین همایش هیأت‌های محوری برگزیده مطرح خواهد شد: تبیین وظایف هیأت‌ها حول دو محور خانواده و بصیرت

به گزارش جامعه ایمانی مشعر، محمدحسین طاهری طی گفت‌وگویی با اشاره به برگزاری دوازدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور به همت جامعه ایمانی مشعر اظهار کرد: این همایش با برنامه‌های مختلف از جمله سخنرانی، برپایی کمیسیون‌های تخصصی، میزگرد، ارائه تجربه مانا و طرح کارا، تجلیل، هیأت، فروشگاه تخصصی هیات و خانواده، پخش فیلم و کلیپ و بسته ویژه همایش دنبال خواهد شد.
وی به محورهای فرعی دوازدهمین همایش مدیران  هیأت‌های محوری و برگزیده کشور اشاره کرد و گفت: رسانه، تبیین مسائل امروز حوزه زن و خانواده، ظرفیت‌ها و کارکرد‌های هیأت در حل مسأله خانواده، بررسی سیره زندگی حضرت زهرا(س) به‌عنوان الگویی برای خانواده متعالی، تبیین جایگاه اصلی بانوان در هیأت‌ها، فرصت‌ها و تهدید‌ها، مطالبه‌گری از ارکان نظام در حمایت از حقوق زن و خانواده، تبیین وظایف هیأت در انتخابات مجلس شورای اسلامی، تشریح شاخصه‌های نماینده تراز انقلاب اسلامی، تبیین نقشه دشمنان برای هیأت‌ها و تحلیل آخرین وضعیت کشور و تبیین پیام اصلی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از محورهای فرعی این همایش است.
دبیر همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده از «هیأت و خانواده» و «هیأت و بصیرت» به‌عنوان محورهای اصلی این همایش نام برد و گفت: ارائه تجربیات مدیران هیأت‌های فعال در حوزه‌ زن و خانواده، تجلیل از فعالان برتر هیأت‌ها در حوزه زن و خانواده، برگزاری کمیسیون‌های تخصصی، برپایی نمایشگاه و فروشگاه تخصصی عرصه زن و خانواده، راه‌اندازی مهد‌حسینی ویژه کودکان و نونهالان، برگزاری جلسات پرسش و پاسخ، اکران فیلم‌های روز جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، زیارت حرم حضرت معصومه(س) و جمکران و صدور بیانیه جمعی از هیأت‌های محوری و برگزیده در آستانه دهه فاطمیه از برنامه‌های جانبی این همایش است.
طاهری گفت: حجت‌الاسلام محمدرضا عابدینی، حجت‌الاسلام محسن عباسی ولدی، حجت‌الاسلام رویت، غلامرضا قاسمیان، حسین یکتا، مهدی رسولی، حجت‌الاسلام محمد حسین راجی، حجت الاسلام، مصطفی ملایی، ولی‌الله کلامی، مروتی و سید ابوالحسن حسنی از جمله اساتید حاضر در این همایش خواهند بود.

نظرات


استانی
یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

شب وداع ۱۱
08 اردیبهشت، 1401 | قزوین

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌...

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان برگزار شد

دومین نشست‌ صمیمانه جمعی از ستایشگران‌جوان آستان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان به همت جامعه ایمانی مشعر در این استان برگزار شد.
10 اسفند، 1400 | اهواز

حسین یکتا تاکید کرد؛ لزوم آمادگی هیأت‌ها...

حسین یکتا تاکید کرد؛ لزوم آمادگی هیأت‌ها برای گرامیداشت با شکوه اربعین در ایران

دبیر جمعیت امام رضایی‌ها گفت: هر چند همچنان نباید از اربعین عراق غافل شویم اما در صورتی که حضور در عراق شدنی نباشد باید آماده باشیم تا یک اتفاق بزرگ‌تر و جدی‌تر را در داخل کشور رقم بزنیم و برنامه‌های اربعینی خود را در ایران دنبال کنیم.
13 شهریور، 1400 | قم

رحیم آبفروش: شرط تزریق دو دز واکسن برای...

رحیم آبفروش: شرط تزریق دو دز واکسن برای سفر اربعین برداشته شود

دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: حماسه اربعین بر پایه حضور جوانان شور گرفته است و اینکه بخواهیم این قشر را از اربعین جدا کنیم درست نیست. یا باید بستر واکسیناسیون این افراد فراهم یا همانند دیگر سفرها فقط به گرفتن تست کرونا اکتفا شود.
13 شهریور، 1400 | قم

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان: اربعین زم...

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان: اربعین زمینه‌ساز یک تمدن جهانی است

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه ابعاد تمدنی، روان‌شناختی، جامع‌شناختی و معنوی اربعین باید تبیین و تبلیغ شود، گفت: برخی از اربعینی‌ها و نیروهای انقلابی درک درستی از اربعین ندارند؛ اربعین زمینه‌ساز یک تمدن جهانی است و یک بعد فرادینی دارد.
13 شهریور، 1400 | قم

برگزیده ها
محمدحسین کشکولی: هیآت حسینی در استانها،...

محمدحسین کشکولی: هیآت حسینی در استانها، رسومات و تمایزهای بومی خود را برجسته کنند.

مدیر شبکه قرآن گفت: هیأت ها در روایت جلسات خود باید روی تمایزها دست بگذارند؛ استان‌های مختلف باید رسوم بومی خود در عزاداری را منعکس کنند و سعی نکنند مانند هیأت های پایتخت عزاداری های خود را منعکس کنند؛ تمایز بسیاری از استان ها بوم و اصالت آن ها است.
10 تیر، 1401

سی‌روز،سی گفتار

سی‌روز،سی گفتار

دوازدهم: تقوای امت
29 تیر، 1392

اجلاس رابطان جامعه ایمانی مشعر، به شکل ک...

اجلاس رابطان جامعه ایمانی مشعر، به شکل کارگاهی و تخصصی برگزار می‌شود

دبیر همایش‌های جامعه ایمانی مشعر: اجلاس رابطان جامعه ایمانی مشعر، به شکل کارگاهی و تخصصی برگزار می‌شود
13 تیر، 1398

رحیم آبفروش: تقدیر بر این بود که این هما...

رحیم آبفروش: تقدیر بر این بود که این همایش در کرمان دیار سیدالشهدای جبهه مقاومت شهید سپهبد قاسم سلیمانی برگزار شود

در سیزده همایش قبل دنبال بهانه و شفیع بودیم که حاج قاسم را به همایش دعوت کنیم.
11 آذر، 1400

سی روز، سی گفتار

سی روز، سی گفتار

پنج: اهمیت استغفار
22 تیر، 1392

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد