با تجلیل از مادر شهید عبدالصالح زارع؛ گردهمایی مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور به کار خود پایان داد

25 تیر 1400 | قم

با تجلیل از مادر شهید عبدالصالح زارع؛ گردهمایی مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور به کار خود پایان داد

سیزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور با تجلیل از مادر شهید عبدالصالح زارع و به همت جامعه ایمانی مشعر در شهر مقدس قم به کار خود پایان داد

با تجلیل از مادر شهید عبدالصالح زارع؛ گردهمایی مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور به کار خود پایان داد

به گزارش روابط‌عمومی جامعه ایمانی مشعر، سیزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور به مدت دو روز از روز گذشته پنج‌شنبه بیست و چهارم تیرماه در مجتمع یاوران مهدی قم برگزار شد.
در روز نخست این گردهمایی رحیم آبفروش دبیر جامعه ایمانی مشعر، حسین  حائری مسؤول پویش «یک وعده با علی(ع)»، حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی استاد حوزه و دانشگاه و سید احمد عبودتیان مدیرعامل بنیاد خاتم‌الاوصیا، حجت‌الاسلام والمسلمین وافی سخنران هیأت‌های مذهبی، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه معاون دانشگاه آزاد و حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و سید بشیر حسینی کارشناس حوزه رسانه به ایراد سخن پرداختند.
کمیسیون‌های تخصصی نیز با محوریت بیانات رهبری در دیدار تصویری با مداحان برگزار شد که کمیسیون نخست با موضوع «هیأت فرهنگ‌ساز، هیأت اجتماعی» و سخنرانی دکتر سیدحسین هاشمیان عضو هیأت علمی دانشگاه باقرالعلوم و حاج رحیم آبفروش جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر، کمیسیون دوم با موضوع «بایسته‌های مطلوب یک هیأت تراز» با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسین آقامیری سخنران هیأت‌های مذهبی و همچنین کمیسیون سوم با موضوع «بررسی لوازم رسانه هیأت» و با سخنرانی سید بشیر حسینی کارشناس حوزه رسانه دنبال شد.
همچنین پنج‌شنبه شب برنامه تربیون آزاد با حضور شرکت‌کنندگان در این همایش در مجتمع یاوران مهدی و با موضوع روابط متقابل و انتظارات هیأت از دولت انقلابی برگزار شد. 
روز دوم این همایش نیز با سخنرانی علیرضا زاکانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، حاج حسین یکتا فرمانده قرارگاه جهادی امام رضا(ع)، حاج رحیم آبفروش جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر و سید ابوالحسن حسینی پژوهشگر عرصه هیأت برگزار شد.
سخنران پایانی این همایش مادر شهید عبدالصالح زارع بود که به بیان ویژگی‌های این شهید مدافع حرم پرداخت و اظهار کرد: عبدالصالح از دورانی جوانی رنگ و بوی شهادتی داشت و بنده در زمان خواستگاری برای او هم این موضوع را مطرح کرده بودم و در لحظه شهادت هم خبر شهادت به بنده الهام شد.
 بیانیه مدیران هیأت‌های مذهبی در بخش پایانی این همایش قرائت شد.
خاطرنشان می‌شود هم‌زمان با این همایش سومین همایش بانوان فعال در عرصه هیأت نیز به همت جامعه ایمانی مشعر در مجتمع یاوران و با حضور شخصیت‌های کشوری و سخنرانان مطرح برگزار شده است.


برچسب

همایش ، جامعه ایمانی مشعر ، مشعر ، هیئت ، هیأت

نظرات


استانی
یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

شب وداع ۱۱
08 اردیبهشت، 1401 | قزوین

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌...

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان برگزار شد

دومین نشست‌ صمیمانه جمعی از ستایشگران‌جوان آستان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان به همت جامعه ایمانی مشعر در این استان برگزار شد.
10 اسفند، 1400 | اهواز

حسین یکتا تاکید کرد؛ لزوم آمادگی هیأت‌ها...

حسین یکتا تاکید کرد؛ لزوم آمادگی هیأت‌ها برای گرامیداشت با شکوه اربعین در ایران

دبیر جمعیت امام رضایی‌ها گفت: هر چند همچنان نباید از اربعین عراق غافل شویم اما در صورتی که حضور در عراق شدنی نباشد باید آماده باشیم تا یک اتفاق بزرگ‌تر و جدی‌تر را در داخل کشور رقم بزنیم و برنامه‌های اربعینی خود را در ایران دنبال کنیم.
13 شهریور، 1400 | قم

رحیم آبفروش: شرط تزریق دو دز واکسن برای...

رحیم آبفروش: شرط تزریق دو دز واکسن برای سفر اربعین برداشته شود

دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: حماسه اربعین بر پایه حضور جوانان شور گرفته است و اینکه بخواهیم این قشر را از اربعین جدا کنیم درست نیست. یا باید بستر واکسیناسیون این افراد فراهم یا همانند دیگر سفرها فقط به گرفتن تست کرونا اکتفا شود.
13 شهریور، 1400 | قم

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان: اربعین زم...

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان: اربعین زمینه‌ساز یک تمدن جهانی است

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه ابعاد تمدنی، روان‌شناختی، جامع‌شناختی و معنوی اربعین باید تبیین و تبلیغ شود، گفت: برخی از اربعینی‌ها و نیروهای انقلابی درک درستی از اربعین ندارند؛ اربعین زمینه‌ساز یک تمدن جهانی است و یک بعد فرادینی دارد.
13 شهریور، 1400 | قم

برگزیده ها
سردبیر برنامه تلویزیونی روایت هیأت خبردا...

سردبیر برنامه تلویزیونی روایت هیأت خبرداد: اولین برنامه تخصصی تلویزیونی با موضوع کارکردهای هیأت آماده پخش می‌شود.

سردبیر برنامه تلویزیونی روایت هیأت گفت: برنامه تلویزیونی روایت هیأت همزمان با اربعین حسینی در 10 قسمت از شبکه افق پخش خواهد شد.
16 مهر، 1398 | قم

رحیم آبفروش: «خانواده» در عرض ارادت به ا...

رحیم آبفروش: «خانواده» در عرض ارادت به اهل‌بیت نیز محور توجه و تاکید است

جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر عنوان کرد: این عبارت زیبای "السلام علیکم یا اهل‌بیت النبوة" بیان‌گر این امر است که «خانواده» در عرض ارادت به اهل‌بیت نیز محور توجه و تاکید است
17 مرداد، 1398

حجت‌الاسلام والمسلمین بی‌آزار تهرانی: عش...

حجت‌الاسلام والمسلمین بی‌آزار تهرانی: عشق به امام حسین(ع) در روضه خانگی تجلی می‌یابد

تولیت آستان امامزاده صالح(ع) گفت: هر کسی که می‌خواهد امام حسینی باشد باید اهل روضه خانگی باشد چراکه عشق به امام حسین علیه السلام در روضه خانگی تجلی می‌یابد و روشن نگه داشتن چراغ روضه‌های خانگی بسیار ارزشمند است.
12 مرداد، 1400 | تهران

سید احمد عبودتیان :بیانیه گام دوم انقلاب...

سید احمد عبودتیان :بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط مقام معظم رهبری را اعلام آمادگی جوانان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی دانست.

مدیر عامل بنیادفرهنگی خاتم‌الاوصیا(عج): بیانیه گام دوم رهبری، بر اساس اعلام آمادگی جوانان انقلابی صادرشد.
14 تیر، 1398

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد