چاپ

محتوای دوازدهمین بسته معرفتی ارتقای توانمندی ستایشگران/ محرم الحرام 1437

. Posted in بسته‌های ستایشگران

مروری سریع بر محتوای دوازدهمین بسته معرفتی ارتقای توانمندی ستایشگران اهل‌بیت علیهم السلام
محرم‌الحرام 1437

تصویر نشانک عنوان توضیحات دریافت(دانلود)

  لبیک یا امام با سلام و احترام
این بسته فرهنگی، نتیجه تلاش دوستان شما و محبان سیدالشهدا علیه السلام در اقصی نقاط ایران اسلامی است. این بسته به همت «جامعه ایمانی مشعر» و با هدف تهیه بخشی از خوراک فکری، فرهنگی و محتوایی هیأت شما گردآوری و پیش‌کش شده است.

کتاب

مجالس حسینی

این کتاب که از مجموعه «آفتاب در مصاف» است، جستاری است در موضوع «مجالس حسینی» در کلام رهبر معظم انقلاب. بانیان، عوامل و برگزار کنندگانِ مجالس حسینی، نمی‌توانند بدون مطالعه این کتاب که در واقع زاویه و نگاهی نو است به آداب هیأت و هیأت‌داری، ادعای برگزاری هیأت تراز انقلاب اسلامی داشته باشند.  

آفتاب 8

فرصت تربیت مخاطب

رهبر معظم انقلاب به‌رسم همه ساله، امسال نیز در روز میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها با مداحان اهل‌بیت علیهم السلام دیدار کردند. ایشان در این دیدار سه موضوع مهم را مطرح و بررسی کردند: هیأت و مداحی، مذاکرات و هسته‌ای، یمن. آفتاب هشت در دو نسخه طراحی شده: نسخه دیجیتال که شامل متن کامل بیانات معظم له است، و نسخه چاپی که شامل بیانات پیرامون مداحی و هیأت است. ضمن تقدیم نسخه چاپی، دعوت می‌کنیم نسخه کامل آفتاب هشت را از پایگاه جامعه ایمانی مشعر دریافت کنید.

کتاب

خون تو پایان نداشت

مجموعه حاضر، حاصل بررسي بيش از 40 مجموعه عاشورايی ا‌ست که تلاش شده در آن، فرازي از شعر شکوهمند و عزتمند عاشورا ارائه شود. به امید آن که شاهد توجه بيش از پيش شاعران و مداحان گرامي به جلوه‌هاي حماسي و معرفتي عاشورا باشيم.
آن کشته که دین زنده ز نامش باشد         پاینده نماز از قیامش باشد
فرض است بر او گریه، ولی برتر از آن         سرمشق گرفتن از مرامش باشد
 

کتاب

خط عاشقی جلد 1

خاطرات عشق و علاقه شهدا به امام حسین علیه السلام و روضه‌های کربلا در این کتاب گردآوری شده است که کارِ ستایشگرانِ اهل بیت را برای روضه‌ها و گریزهای شهدایی و انقلابی آسان می‌سازد.

صحیفه 14

قمه زنی، سنت یا بدعت!؟

حجت‌الاسلام مهدی مسائلی پس از تحقیقی عالمانه، کتاب «قمه‌زنی، سنت یا بدعت!؟» را تألیف و منتشر کردند. در این منشور چکیده‌ای گزارش‌گونه از این کتاب تقدیم می‌گردد. در صورت تمایل و احتیاج به عمقِ بیشتر، حتماً به کتاب کامل مراجعه بفرمایید.

فانوس 22

می‌خواهم نوکر باشم

فانوس قرار است روشن‌کننده مسیرِ هیأت تراز انقلاب اسلامی باشد. در فانوس، به جستجوی ابعاد، شاخصه‌ها و ویژگی‌های هیأت تراز انقلاب اسلامی می‌پردازیم. در بیست و دومین فانوس شاخصه‌های کلیدیِ خادمی ارائه شده است. فانوس 22 میزبان سخنانِ حجت‌الاسلام و المسلمین ماندگاری در جمع مدیرانِ هیأت‌های محوری و برگزیده کشور، برخی از شاخصه‌های خادمِ هیأت را متذکر شدند: شاخصه‌هایی که بدون آن‌ها نمی‌توان ادعای نوکری اهل‌بیت علیهم السلام را داشت.

فانوس 23

همه با هم باشیم

یک دست صدا ندارد! در عرصه جهاد فرهنگی پس از گذر از کارهای فردی و رسیدن به کارهای تشکیلاتی و سازمانی؛ به تشکیل شبکه و جبهه منسجم با حضور تشکیلات مختلف می‌رسیم. گفتار دقیق و عمیق حجت‌الاسلام علی نوری با عنوان «همه با هم باشیم»، فانوسِ فرآیند شبکه‌سازی هیأت‌ها خواهد بود.

آیینه 10

معرفی کتب
آموزش مداحی

مؤسسه قدیم‌الاحسان در یک اقدام زیربنایی، مجموعه کتبی را برای آموزش و ارتقای سطح دانشیِ مداحان اهل‌بیت عصمت و طهارت علیهم السلام طراحی و تولید کرد. در دهمین آیینه با «مجموعه کتاب‌های علمی تخصصی آموزش مداحی» آشنا می‌شویم.

آیینه 11

معرفی کتب
واکاوی فتنه 88

لایلدغ المؤمن من حجر مرتین: مؤمن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی‌شود! فتنه را باید واکاوی و بررسی کنیم تا از درس‌ها و عبرت‌های آن غافل نشویم. یازدهمین آیینه، آیینه‌ای است از 72 کتاب پیرامون فتنه 88.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید