چاپ

محتوای یازدهمین بسته معرفتی ارتقای توانمندی ستایشگران/ بهار 1394/ رجب و شعبان 1436

. Posted in بسته‌های ستایشگران

 

محتوای یازدهمین بسته معرفتی ارتقای توانمندی ستایشگران اهل بیت علیهم السلام

هیأت‌های کشور/ بهار 1394/ رجب و شعبان 1436
تصویر نشانک عنوان توضیحات دریافت (دانلود)
کتاب شعر
ایهاالعزیز
برای مناسبتی همچون نیمه‌شعبان کتاب شریف ایهاالعزیز به قلم شاعر ارجمند سید مهدی حسینی برای مداحان محترم تهیه شده است. 59 غزل مهدوی با تحقیق و گزینش در کنار چند نمونه مضمون‌سازی و فواید آن، در این کتاب آمده است. همچنین در ابتدای کتاب نویسنده، چندین غزل زیبا از اساتید شعر ذکر نموده و به توضیح و تحلیل آن پرداخته است.  
کتاب
مجموعه کتب شعر
«فصل بندگی»،«فصل شکوه» و «فصل صبر»
در این کتاب خواننده قرار است مروری بر رفتارهای تشکیلاتی حضرت ابوالفضل ع داشته باشد و در کار مدیریت هیأت به حضرت عباس به عنوان مدیر ابدی انسان و مدیر مستمر تاریخ رجوع نماید. ویژگی‌های تشکیلاتی یک فرد در یک تشکل چگونه باید باشد؟ در راه تربیت سربازان امام عصر صحبت از چه صفاتی باید در میان باشد؟ جای خالی عباس به قلم سید علی‌اصغر علوی در تلاش برای انعکاس این مطالب است.

کتاب
نگین آفرینش
کتابی مطمئن برای آموختن دانش‌های مهدوی! شاید لازم باشد تا ما از ریشه و تکیه‌گاه همه دانش‌های پراکنده مهدوی خود با خبر شویم. بد نیست، دوستان هیأت خود را تشویق به مطالعه این کتاب کنیم. کتاب نگین آفرینش که به همت دوستان مرکز تخصصی مهدویت و به چاپ و توزیع بنیاد حضرت مهدی موعود در اختیارتان قرار گرفته می‌تواند کتاب خوبی برای معرفی در انتهای هیأت باشد.  
لوح فشرده
رایحه انتظار
یکی از دوره‌های آموزشی مرکز تخصصی مهدویت دوره رایحه انتظار است. دوره‌ای مقدماتی به همراه کتاب و همین لوح فشرده‌ای که خدمت شما تقدیم شده است. در جهت تسهیل و تسریع آموزش موضوعات مهدوی، در این لوح فشرده از فیلم‌های درس اساتید استفاده‌شده که در حین پخش فیلم، متن درسی هم در کنار آن نمایش داده می‌شود.

نشریه وحدت اسلامی3
جریان شناسی سلفی‌ها از القاعده تا داعش
زمانی که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید، رشد اسلام‌گرایی در غرب سرعت بیشتری گرفت و به همین جهت سران غربی که موقعیت خود را در خطر می‌دیدند، ترسیدند و تصمیماتی در جهت تخریب، انحراف و نابودی اسلام گرفتند. به نظر شما اساسی‌ترین نیاز مسلمانان امروز، در جهت تحکیم اسلام و مقابله با تخریب دشمنان چیست؟ حجت‌الاسلام جواد محرابی در سخنرانی خود که در این نشریه پیاده شده، به ابعاد مختلف این موضوع می‌پردازد.  
لوح فشرده
امام علی شناسی
لوح فشرده امام‌علی‌شناسیg گزارشی جامع از دوره آموزشی کوتاه‌مدتی است که به همین نام در حرم مطهر حضرت معصومهh برگزار شده است. این دوره به همت مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل‌بیتb و با حضور اساتیدِ سطوح عالی حوزه علمیه قم برقرار گشته است. در این دوره غنی به معرفت‌شناسی، نسَب‌شناسی، تاریخ‌شناسی، رفتارشناسی، گفتارشناسی اصحاب‌شناسی، دشمن‌شناسی و... پیرامون شخصیت والای امیر مؤمنانg پرداخته شد. در این لوح فشرده فیلم‌های این دوره، به‌عنوان دوره آموزشی غیرحضوری تقدیم می‌گردد.  

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید