چاپ

شعائر - شماره هفتم - محرم الحرام 1437 - هیهات مناالذله

. Posted in شعائر

نشریه شعائر 7: محرم الحرام 1437 - شعارهای پیشنهادی برای هیأت

انتخاب شــعار کار خوبی اســت که مدتی است میان هیأت‌ها مرسوم شده است. بســیاری از هیأت‌ها، برای برنامه‌هایشان، به خصوص برای ویژه برنامه‌هایی مانند دهه محرم و فاطمیه و حتی اردوها؛ شعار خاص انتخاب می‌کنند. در پوستر، تبلیغات و فضاسازی داخلی این هیأت‌ها، بجای درشت شدن نام خادمان اهل بیت علیهم السلام، جمله‌ای با مضمون سخنان اهل بیت علیهم السلام یا نکته‌ای از زندگی ایشان، درشت می‌شود و محور قرار می‌گیرد. در «شعائر» می‌کوشیم مجموعه‌ای از شعارهای مناسب را به دست شما برسانیم و حلقه وصلی باشیم میان شاعران و هیأت‌ها.

هفتمین «شعائر» برای دست‌یابی به بهترین شعارها، از بخشی از انبوه فعالان عرصه هیأت، اعم از سخنرانان محترم، مداحان اهل بیت علیهم السلام، مدیران، خادمان و عموم مخاطبان هیأت‌های مذهبی در سراســر کشور، درخواست کردیم تا شعار پیشنهادی‌شان برای محرم 1437 را به ســامانه پیامک جامعه ایمانی مشــعر ارســال نمایند.

در همین راســتا لازم اســت از کلیه افرادی که در راستای غنی شدن این منشور کمک کردند تشکر به عمل آورد. همچنین باید از آقای محمد نبوی از مداحان خوب استان قزوین که با ارسال بیش از سی شعار فارسی و عربی به غنی‌تر شدن هرچه بیش تر شعائر کمک کردند تشکر کرده و آرزوی توفیقات روزافزون برای ایشان داریم.

معاونت تولیدات رسانه‌ای جامعه ایمانی مشعر، از هم اکنون منتظر شعارهای پیشنهادی شما برای سایر مناسبت‌های دینی از قبیل ایام فاطمیه، ماه مبارک شعبان، رمضان و ... می‌باشد. به امید آن که در درگاه حضرت احدیت مقبول افتد.

 
     

 

شعار و نامواره مشترک هیات‌ها در محرم‌ 92 - 1435 تا 94-1437 هیهات مناالذله

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها   

0 # سیدرضا عقیلی 1394-07-03 05:53
به نظر من شعار امسال میتوانست ... ان الله بالغ امره ... باشد جمله ای که روی انگشتر امام حسین (ع)حک شده بود و با انگشت آقا به غارت رفت و معنی بسیار بالایی هم دارد... بنده یک طرح برای این جمله داشتم که برای محرم چاپ میکنم امیدوارم شما هم بپسندید.یاعلی
نقل قول کردن