چاپ

نرم افزار اندروید فصل خلوت ویژه اعتکاف رونمایی شد

. Posted in آخرین اخبار

نرم افزار اندروید «فصل خلوت» ویژه اعتکاف رونمایی شد

نرم افزار اندروید «فصل خلوت» ویژه اعتکاف با بخش­های متنوعی جهت استفاده مجریان اعتکاف و معتکفین رونمایی شد

در آستانه ولادت امیرالمومنین (علیه السلام) و ایام پر خیر و برکت اعتکاف، نرم افزار اندروید «فصل خلوت» ویژه برگزار کنندگان اعتکاف و معتکفین رونمایی شد. این نرم افزار می­کوشد تا پاسخگوی همه نیازهای مجریان اعتکاف و معتکفین باشد.

نرم افزار «فصل خلوت» شامل بیانات رهبر انقلاب در مورد اعتکاف می­باشد. همچنین در این نرم افزار از بیانات آیت­الله مکارم شیرازی و جوادی آملی و سخنان حجج­اسلام تکیه­ای و پناهیان در مورد اعتکاف استفاده شده­است.

از ویژگی­های دیگر این برنامه ارائه اعمال ماه رجب و ایام­البیض، از جمله سوره­های اعمال ام­داوود می­باشد.

همچنین برای بهتر برگزارکردن مراسم اعتکاف نکات و تذکراتی در این نرم­افزار آورده شده­است که مورد استفاده برای مسئولان امر اعتکاف و معتکفین می­باشد. از جمله ویژگی­های این قسمت، برنامه روزانه است که یک شبانه­روز را برای استفاده هرچه بیشتر معتکفین از وقت خود، تقسیم­بندی کرده­است.

موارد فوق به صورت آفلاین در نرم افزار قرار داده شده­است. در این برنامه برای دسترسی راحت مخاطبین به سایر موارد مربوط به اعتکاف مواردی نیز به صورت آنلاین قرار گرفته شده­است که شامل موارد زیر می­باشد:

1-     احکام تصویری، صوتی و متنی (احکام تصویری شامل پنج کلیپ از سخنان حجت‌الاسلام فلاح‌زاده بوده که به صورت کامل و دقیق به بیان احکام اعتکاف پرداخته­است؛ احکام صوتی شامل دو کلیپ بیان احکام می­باشد؛ همچنین امکان خرید اینترنتی کتاب احکام اعتکاف در این قسمت مهیا است.)

2-     منشوراتی از جمله کتاب، نشریه و متن (مورد استفاده مسئولان اعتکاف جهت تکثیر و پخش کردن آنها در اعتکاف)

3-     نواهای اعتکاف که شامل بخش­های مختلفی از جمله مناجات با خدا، اعمال ام­داوود، گلچین سخنرانی و ... است. به کمک «نواهای اعتکاف» می­توانید در مسجد خود «رادیو اعتکاف» را راه اندازی کنید.

4-     فیلم و کلیپ (این کلیپ‌‌های تصویری که شامل سخنرانی‌های آیت‌الله جوادی آملی و حجت‌الاسلام میرباقری می‌باشد، که به بیان فلسفه و اهداف اعتکاف می‌پردازد؛ در بخش دیگر کلیپ­های متنوع از تجربیات اعتکاف­های سراسر کشور قرار دارد که می­تواند الگوی مجریان اعتکاف قرار گیرد؛ همچنین کلیپ‌های متنوعی برای استفاده معتکفان مساجد در این قسمت قرار داده شده­است)

5-     طرح‌های اعتکاف و مناسبت‌های ایام­البیض جهت چاپ بر روی پوستر و بنر و فضاسازی مساجد محل برگزاری اعتکاف

6-      نمونه ژتون غذا و کارت شناسایی برای خدمت­رسانی و مدیریت اعتکاف

7-     برنامه‌های جاوا و اندروید موبایل با موضوع اعتکاف

برای دریافت این نرم­افزار که به همت جامعه­ایمانی­مشعر راه­اندازی شده­است، به پایگاه جامع محتوایی اعتکاف به نشانی www.etekaf.1542.org  مراجعه فرمایید.

 

 
 
دریافت (دانلود) نرم افزار فصل خلوت: نسخه اندروید | نسخه جاوا

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید