چاپ

برای دفاع از حرم آل‌الله به بلندی‌های جولان می‌‌تازیم

. Posted in آخرین اخبار

 

برای دفاع همیشگی از حرم فرزندان رسول خدا به سوی بلندی‌های جولان خواهیم شتافت ...
بزرگ‌ترین اجتماع مدافعان حرم شامگاه دوشنبه (23 اردیبهشت) در ورزشگاه شهید شیرودی، سالن شهیدان افراسیابی با حضور گسترده عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) برگزار شد.
 
حاضران با سربندهای سرخ «مدافعان حرم» در حالی که کفن‌هایی با شعار «لبیک یا رقیه» بر تن داشتند، آمادگی خود را برای دفاع از بقاع متبرکه در سوریه اعلام کردند.
 
 
* جسارت سلفی‌ها به قبور ائمه(ع) را شدیدترین پاسخ مواجه خواهد شد
 
در بخشی از این مراسم، حجت‌الاسلام سید محمدعلی غروی به ایراد سخن پرداخت و گفت: ما اگر بخواهیم مکتب تشیع را مورد بررسی قرار دهیم و امروز به عنوان شیعه از امیرالمؤمنین(ع) دفاع کنیم، اول باید شیعه را بشناسیم. شیعه را باید از یک مثلث سه زاویه مورد بررسی قرار داد. «تشیع» مکتب مسئولیت و مبارزه است و شیعه یعنی پیرو. شیعه با ظهور اسلام شکل گرفت و اول کسی که واژه شیعه را استخدام کرد پیغمبر اکرم (ص) بود که فرمود: «یا علی أنت وأصحابک فی الجنة, أنت وشیعتک فی الجنة».
 
وی افزود: شهید ثانی می‌فرماید شیعه یعنی کسی که دنباله‌رو امیرالمومنین(ع) باشد. ما هیچ وقت بدون استدلال حرف نزدیم و علت جنگ سلفی‌ها با ما همین استدلال در دین اسلام است.
 
حجت‌الاسلام غروی خاطرنشان کرد: چهار - پنج سال قبل با کشیدن کاریکاتور موهن از پیامبر اعظم(ص) می‌خواستند جنگ ادیان راه بیندازند، ولی مردم ما با هوشیاری این حربه را خنثی کردند. 
 
وی افزود: رهبر سلفی‌ها کور ذاتی و باطنی بود و می‌گفت افتخارم این است که 60 سال در مسجد پیامبر نماز خواندم و یک‌بار به پیامبر زیر گنبد سبز خضرا سلام ندادم. 
 
این مبلغ دینی تاکید کرد: سلفی‌ها بدانند امروز اگر به مزار حجر بن عدی جسارت کردند، جهان اسلام ناراحت شد، اگر قصد کنند به قبور ائمه ما توهین کنند، امروز قدرت داریم، امروز این جوانان پر شور آن‌ها را ریشه‌کن خواهد شد.
 
حجت‌الاسلام غروی در پایان سخنانش به ذکر مصیبت اهل بیت و آل الله پرداخت.
 
* برای دفاع همیشگی از حرم فرزندان رسول خدا به سوی بلندی‌های جولان خواهیم شتافت
 
  در ادامه بیانیه مدافعان حرم توسط حسن سلطانی مجری این برنامه قرائت شد که به شرح زیر است:
 
یکصد سال از آغاز حرکت بیدارگران اسلامی می‌گذرد و اکنون امت مسلمان در بیداری تاریخی خود چشم به آینده‌ای روشن دارد، در این میان صهیونیزم و مسحیت صهیونیزمی بیکار ننشستند. و اینک استکبار جهانی با حمایت دلارهای نفتی و مباشرت سرسپردگان خود در منطقه می‌کوشد جهت این جریان تاریخی مسلمانان را از رژیم اشغالگر قدس شریف به سمت نزاع‌های مذهبی و قومی منحرف کند تا از این رهگذر خانه عنکبوتی اسرائیل از بازوان هر روز پر توان‌تر محور مقاومت اسلامی دور بماند. ما هزاران جوان گرد هم آمدیم تا ابتدا به شیطان بزرگ ایالات متحده آمریکا و همدستان جنایتکارش، اسرائیل، وهابیت اعلام کنیم تسلیم این بازی خطرناک نخواهیم شد و بر اساس این آیه که فرمود: «قل لا اسئلکم علیه اجرا الا المودة فی القربی» با لبیک به دستور الهی رسول خدا (ص) مودت خود نسبت به فرزندان عظیم الشأن ایشان حضرت زینب کبری (س) و حضرت رقیه (س) را با حضور در کشور مقاوم سوریه نشان خواهیم داد و به حکم خداوند سبحان «وأعدوا لهم ما استطعتم من قوة...» برای دفاع همیشگی از حرم فرزندان رسول خدا به سوی بلندی‌های جولان خواهیم شتافت تا استکبار جهانی بداند بر هم زدن آتش خشم مقدس نهفته در زیر خاکستر نتیجه‌ای جز بر افروختن آن نخواهد داشت و قلب‌های تک تک مومنان خود حرم آل الله (ع) خواهد بود.
 
 
در ادامه این مراسم سخنان و اشاره‌های سردار سعید قاسمی به حوادث اخیر سوریه باعث منقلب‌شدن حضار شد که با گریه همراه بود.
 
، عبدالرضا هلالی، روح‌الله بهمنی، مهدی کمانی و حسین یعقوبیان در پایان این مراسم به روضه خوانی و سینه زنی در سوگ شب شهادت دهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام علی النقی (ع) پرداختند.
 
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید