چاپ

بیانیه اعتراضی آیت الله نوری همدانی در مورد نبش قبر حجر بن عدی

. Posted in آخرین اخبار

 مشاهده تصاویر بارگاه حجر بن عدی قبل و بعد از تخریب

حضرت آیت الله العظمی حاج شیخ "حسین نوری همدانی" در پیامی با محکوم کردن اقدام ناجوانمردانه و ددمنشانه دشمان اسلام و اهل بیت (ع) در هتک حرمت مرقد مطهر حجربن عدی صحابه پیامبر(ص) و یار با وفای امام علی(ع) بر ضرورت هوشیاری مسلمانان در قبال نقشه های دشمنان تاکید کردند.

در این بیانیه از مسلمانان جهان خواسته شده است در برابر وهابیون فتنه گر و حکومت هایی که با صرف دلارهای نفتی اینها را تجهیز می کنند مقاومت کرده و شر آنها را از بلاد اسلامی در هر کجا دفع کنند.

متن پیام حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی به این شرح است:

                                                بسم الله الرحمن الرحیم

امروز روزی است که دشمنان کینه توز اسلام نقاب از چهره نحس خود برداشته و برای کشتن و تخریب مناطق مسکونی و قتل کودکان و زنان و ایجاد بلوا و آشوب و بهم زدن امنیت و آسایش مسلمانان به میدان آمده اند.

این دشمنان غدار مضاجع صحابه پیغمبر اسلام صلی الله علیه و آله و امیرمؤمنان علیه السلام را نیز مورد حمله خود قرار داده اند.

به همه مسلمانان دنیا اعلام می کنیم که وهابیون فتنه گر را در هر نقطه ای که باشند بشناسند و حکومت هایی را که با صرف دلارهای نفتی اینها را تجهیز می کنند بشناسند و در برابر آنها پس از محکوم نمودنشان مقاومت کنند و شر آنها را از بلاد اسلامی در هر کجا دفع کنند.

ان تنصروالله ینصرکم و یثبت اقدامکم

حسین نوری همدانی

14/2/1392    

گفتنی است تاکنون حضرات آیات عظام سبحانی تبریزی ، صافی گلپایگانی ، مکارم شیرازی ، آصفی ، نوری همدانی و علوی گرگانی با انتشار بیانیه های جداگانه ای اعتراض شدید خود را به جنایت جدید وهابی ها در سوریه و تخریب و نبش قبر یار باوفای امام علی ابن ابی طالب (ع) جناب حجر بن عدی ابراز داشتند.

 

منبع:ابنا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید