چاپ

معاونت سایبری نورمعرفت : کسب مقام اول جشنواره وب ایران در بخش مردمی توسط سایت نسل 4

. Posted in آخرین اخبار

سرویس وبلاگ دهی نسل چهار در بین بیش از شش هزار سایت شرکت کننده در پنجمین دوره جشنواره وب ایران، توانست مقام اول بخش مردمی را به خود اختصاص دهد.

 

 

 

پنجمین جشنواره وب ایران دیروز چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ با اعلام سایت های برتر وب فارسی در سال ۱۳۹۱ به کار خود پایان داد. پنجمین جشنواره وب ایران امسال با حمایت مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارسال اسلامی برگزار گردید. در پنجمین جشنواره وب ایران در کل، 6052 سایت در 605 گروه به رقابت پرداختند که گروه آموزش با 234 وبسایت و گروه نشریات چاپی با 8 وبسایت، بزرگ ترین و کوچک ترین گروه ها را تشکیل می دادند. این جشنواره 140 داور داشته که محتوا٬ ساختار و مسیر٬ طراحی دیداری٬ کارکرد٬ تعامل و تجربه کلی معیارهای داوری این داوران بوده اند.

سرویس وبلاگ دهی نسل چهار در این جشنواره در بخش سرویس های وبلاگ دهی توانست، مقام نخست این جشنواره را از دیدگاه مخاطبان کسب نماید. مدیر سایت نسل چهار در مصاحبه با خبرنگار نورمعرفت ضمن عرض تبریک این موفقیت به تمامی کاربران این سایت افزود: انشاالله در سالهای آینده با کسب تجربه بیشتر و توسعه سایت نسل چهار شاهد کسب عناوین بیشتر این سایت در جشنواره های گوناگون خواهیم بود. همچنین ایشان از مسئولین موسسه فرهنگی دینی نورمعرفت و تمامی کاربران این سایت برای حمایت بی دریغ از سایت نسل چهار تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

برای مشاهده گزارش برگزاری اختتامیه این جشنواره را در سایت نسل 4 اینجا کلیک کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید