چاپ

آیین تجلیل از رابطان برتر جامعه ایمانی مشعر، صحنه‌های دل‌انگیزی از اخلاص هیأتی و جهادی را ثبت و ضبط کرد.

. Posted in آخرین اخبار

دست به دست شدن اخلاص روی جایگاه تجلیل

آیین تجلیل از رابطان برتر جامعه ایمانی مشعر، صحنه‌های دل‌انگیزی از اخلاص هیأتی و جهادی را ثبت و ضبط کرد.

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، آیین اختتامیه سومین اجلاس رابطان جامعه ایمانی معشر امروز با حضور فعالان این عرصه در مجتمع یاوران مهدی(عج) برگزار شد.

یکی از مهمترین بخشهای این مراسم، تجلیل از خادمان و رابطان فعال در ماجرای سیل ویران‌گر اخیر بود که با حضور مدیرعامل بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیا(عج) برگزار شد.

در این مراسم از خدمات گسترده و جهادی بلال زاهدی رابط استانی مازندران، مجتبی رستگار رابط استان گلستان، رابط شهرستان آق قلا، لک زایی، حامد غفوری استان لرستان، مهرداد لک رابط در لرستان، حجت الاسلام والمسلمین باوی رابط شهرستان حمیدیه و فعالان این عرصه تجلیل شد.

نکته جالب در این برنامه آن بود که حاضرانی که برای تجلیل از آن‌ها در جایگاه حضور یافتند جوایز خود را به افراد دیگری که در محل خدمت در مناطق سیل‌زده فعالیت می‌کردند اهدا کردند و شهادت دادند که خدمات آن‌ها بیشتر از این افراد بوده است.

صحنه‌هایی که حاکی از عمق اخلاص که ماهیت روحیه اهالی هیأت و خیمه فرهنگی انقلاب اسلامی است، زیباترین سکانس این اختتامیه را خلق کرد.

همچنین در این مراسم از برادر مجاهد میلاد احسانی از مجاهدان رسانه‌ای و خدمت رسانی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی که در ماجرای سیل پل‌دختر به کما رفت و اخیرا به هوش آمده است نیز تجلیل شد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید