چاپ

در جمع هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب مطرح شد لزوم تلاش هیأت‌های مذهبی برای فعال‌سازی ظرفیت مردم در شناسایی و رفع تهدیدهای نرم

. Posted in آخرین اخبار

در جمع هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب مطرح شد
لزوم تلاش هیأت‌های مذهبی برای فعال‌سازی ظرفیت مردم در شناسایی و رفع تهدیدهای نرم
دبیران استانی جامعه ایمانی مشعر و مدیران جمعی از هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی طی نشستی با سخنرانی سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده قرارگاه حضرت بقیه‌الله(عج) و حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گردهم آمده و بر لزوم تلاش هیأت‌های مذهبی برای فعال‌سازی ظرفیت مردم در شناسایی و رفع تهدیدهای نرم تاکید کردند.
به گزارش جامعه ایمانی مشعر، چهارمین نشست ملی جمعی از هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی روز گذشته با حضور دبیران استانی جامعه ایمانی مشعر و جمعی از مدیران هیأت‌های شاخص در سالن جلسات بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیا(ص) برگزار شد.


در ابتدای این نشست یک روزه، رحیم آبفروش جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر با تاکید بر لزوم حرکت سازماندهی‌شده هیأت‌های انقلابی به سمت ارائه خدمات اجتماعی، به ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در این مجموعه پرداخت.


همچنین، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده قرارگاه حضرت بقیه‌الله(عج)، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی وافی مدیرعامل بنیاد بین‌المللی صحیفه سجادیه و جلال غفاری مدیر شبکه افق به ایراد سخن پرداختند.


هادی شعبانی مسئول دفتر خدمات اجتماعی جامعه ایمانی مشعر نیز با اشاره به کمک‌های نقدی و غیرنقدی هیأت‌های مذهبی به مردم سیل‌زده در قالب پویش «سین هشتم»، به ارائه گزارش دستاوردهای جهادگران هیأتی در مناطق سیل‌زده پرداخت.


لزوم ایفای نقش هیأت‌های مذهبی در تبیین و تحقق اهداف مورد نظر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، استفاده از ظرفیت جامعه ایمانی مشعر در امور مرتبط با ساماندهی هیأت‌های مذهبی سراسر کشور، بررسی زمینه‌های تعامل و گسترش ارتباط میان هیأت‌های مذهبی و سازمان تبلیغات اسلامی، حرکت هیأت‌ها به سمت استفاده بیشتر از ظرفیت رسانه و لزوم تلاش هیأت‌های مذهبی برای شناساندن تهدیدهای اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی به مردم و تلاش برای رفع آن‌ها از جمله محورهای اصلی مطرح شده در این نشست یک روزه بوده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید