چاپ

حسین شمسیان: هیأت‌های مذهبی باید خادم مردم باشند

. Posted in آخرین اخبار


به گزارش جامعه ایمانی مشعر، حسین شمسیان عصر امروز در دهمین گردهمایی هیأت‌های محوری و برگزیده کشور در سالن همایش‌های مجتمع یاوران مهدی(عج) قم طی سخنانی با اشاره به اینکه جریان‌هایی به دنبال القا ناکارآمدی انقلاب اسلامی هستند، اظهار کرد: کار به جایی می‌رسد که گاهی جمعیت انقلابی هم نمی‌داند چگونه باید از این انقلابی که با خون صدها هزار شهید برپا شده است، دفاع کند.


وی اضافه کرد: جریانی که اکنون در رأس امور اجرایی کشور قرار دارد و بخش‌هایی دیگر از کشور را به خود اختصاص داده به بحران ناکارآمدی انقلاب اسلامی دامن می‌زند و فعالیت این جریان از موضع اقدامات روز و عادی جامعه است.
عضو شورای سردبیری روزنامه کیهان از راه‌اندازی طوفان ارزی در کشور توسط جریان نام برده یاد کرد و گفت: بیش از 150 هزار میلیارد تومان رانت در چهار ماه در اختیار عده‌ای خاص قرار گرفت و یک فساد بزرگ رقم زده شد.
وی با بیان اینکه طی پنج سال اخیر تفاهم‌نامه و قراردادهای بین‌المللی معادل 35 سال گذشته امضا شده است، عنوان کرد: ما در آستانه پذیرش سند موشکی هستیم که هیچ کشور مهم دنیا جزو این سند نیست.
شمسیان با اشاره به اینکه فساد نظام‌مند موجود در کشور به دنبال قطعی کردن سقوط انقلاب اسلامی است، مطرح کرد: به دنبال این هستند تا با امضای قراردادهای محرمانه و برخلاف قانون اساسی، وحدت جامعه جهانی را مقابل حرکت روبه پیشرفت انقلاب ایجاد کنند.
وی خاطرنشان کرد: جریانی که به دنبال براندازی است اصرار دارد که به ما ثابت کند وضعیت موجود میوه انقلاب اسلامی است به همین علت باید به گذشته برگشتیم، هر چند ما هم به بازگشت اعتقاد داریم اما می‌گوییم که به هر میزانی از معیارهای انقلابی دور شدیم به مشکلات نزدیک‌تر شدیم.
شمسیان با تاکید بر اینکه سند راهبردی انقلاب اسلامی محرمانه نیست، عنوان کرد: این سند توسط امام خمینی(ره) نوشته شده است اما اگر آن را با دولت‌های بعد از انقلاب مقایسه کنیم متوجه خواهیم شد که بر اساس دوری از معیارهای انقلابی به مشکلات فعلی گرفتار شده‌ایم.
وی ادامه داد: به تعبیر رهبر انقلاب اسلامی فلسفه وجودی ما خدمت به محرومان است اما برخی مسئولان خلاف این موضوع را مطرح می‌کنند درحالی‌که امام علی(ع) هم فرموده‌اند که در دوران حاکمیت ایشان فردی گرسنه نبوده است.
این تحلیل‌گر مسائل سیاسی با اشاره به اینکه گفتمان امام خمینی(ره) یک گفتمان تنش‌زداست، تصریح کرد: برخی می‌خواهند ما در گفتمان جهانی حل شویم و شهروند حرف گوش کن جامعه جهانی باشیم درحالی‌که اکنون در موج فروپاشی دموکراتیک قرار داریم.
وی با بیان اینکه بسیاری از افراد که مدعی همراهی با رهبری هستند در ایام فتنه از انتخابات شکایت کردند، عنوان کرد:‌ جریان انقلاب اسلامی در موج چهارم براندازی قرار گرفته و دشمن به دنبال القای این موضوع است که معیشت زندگی مردم با حضور انقلابیون در حکومت تامین نخواهد شد.
شمسیان با تاکید بر اینکه ما منظومه فکری امام را نشناخته‌ایم، گفت: با وجود مشکلات فعلی و القاهای منفی که صورت می‌گیرد جریان انقلابی داخل کشور هر روز متزلزل‌تر می‌شود و بهمن سال آینده در انتخابات شاهد حضور جریان‌های داغ انقلابی و همچنین در نقطه مقابل جریان دور از جنگ، خواهیم بود.
وی خاطرنشان کرد: برخی از حقایق کشورهای استکباری به گوش ما نمی‌رسد و فقط مشکلات و ضعف‌های کشور به صورت مستمر مطرح می‌شود درحالی‌که شرایط فعلی کشور ما از شرایط بسیاری از کشورهای مرتبط با آمریکا بهتر و مطلوب‌تر است.
عضو شورای سردبیری روزنامه کیهان با اشاره به اینکه هیأت‌های مذهبی باید خادم مردم باشند، گفت: ما باید از زبان خود برای خدمت به هر فردی که به دنبال خدمت به انقلاب است، استفاده کنیم.
انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید