چاپ

علی منصوری: انقلابیون از منطق انقلابی خود دفاع کنند

. Posted in آخرین اخبار

 


مسؤول کارگروه چهل سالگی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه انقلابیون باید از منطق انقلابی بودن خود دفاع کنند، گفت: دشمن توان خود را برای براندازی نظام بسیج کرده است و ما باید به دنبال ترویج منطق انقلابی در میان مردم باشیم و بتوانیم آن‌ها را با خود همراه کنیم تا بتوانیم مقابل دشمن ایستادگی کنیم.


به گزارش جامعه ایمانی مشعر، علی منصوری ظهر امروز در دهمین گردهمایی هیأت‌های محوری و برگزیده کشور در سالن همایش‌های مجتمع یاوران مهدی(عج) قم طی سخنانی با اشاره به اینکه همه انقلاب‌های تاریخ سرانجام شکست خورده‌اند، اظهار کرد: اگر بتوانیم از این شکست‌ها تجربه‌های لازم را کسب کنیم نه فقط به شکست انقلاب فکر نخواهیم کرد بلکه جهانی شدن انقلاب نیز دست‌یافتنی‌تر می‌شود.
وی با بیان اینکه خداوند متعال در بزنگاه‌هایی مردم را آزمایش می‌کند، اضافه کرد: گاهی منطقی مقابل منطق انقلابی قرار می‌گیرد که می‌تواند مردم را نیز با خود همراه کند و با این ویژگی خود به منطق انقلابی هم ضربه بزند.
وی با تاکید بر اینکه انقلابیون باید از منطق انقلابی بودن خود دفاع کنند، تصریح کرد: اکنون انقلاب اسلامی در شرایط حساسی قرار دارد چراکه دشمن توان خود را برای براندازی نظام بسیج کرده است و ما باید به دنبال ترویج منطق انقلابی در میان مردم باشیم و بتوانیم آن‌ها را با خود همراه کنیم نه اینکه به دنبال تحمیل کردن منطق خود به آن‌ها باشیم در این صورت می‌توانیم مقابل دشمن ایستادگی کنیم.
منصوری حضور پرشور در صحنه را از ویژگی‌های مورد نیاز انقلابیون برشمرد و گفت: هیأت‌های مذهبی در عرصه‌های مختلف کشور به ویژه کمک به مردم و رفع مشکلات پیشتاز هستند و برای حفاظت از دستاوردهای فعلی نظام و حرکت به سمت افق‌های والاتر نباید اجازه دهند هیأت را از انقلاب جدا کنند.
وی ادامه داد: اکنون جنگ عجیب و کشنده‌ای همانند جنگ احزاب در راه است چراکه حجم هجمه‌های دشمن در مقابل داشته‌های ما قابل مقایسه نیست اما اگر انقلابی‌ها ایستادگی کنند در این جنگ نیز به پیروزی خواهیم رسید.
وی با بیان اینکه کارهای هیأت باید به انقلاب پیوند زده شود، تصریح کرد: هیأت‌های مذهبی مدیون انقلاب اسلامی هستند نگاه تاریخی فعلی که در مجالس مذهبی وجود دارد به برکت انقلاب پدید آمده است.
منصوری با اشاره به اینکه هیأت‌های مذهبی باید در پررنگ کردن مراسم 9 دی و راهپیمایی 22 بهمن مشارکت کنند، گفت: هیأت‌های مذهبی می‌توانند با نام و پرچم انقلاب در مناطق محروم اردوهای جهادی را برگزار کند؛ تربیت نیروهای انقلابی با استفاده از راه‌اندازی مهدکودک، مدرسه و دانشگاه اهدافی دور از ذهن نیست که باید به سمت آن حرکت کرد.
وی بر لزوم حضور هیأتی‌ها در فضای مجازی تاکید کرد و افزود: ایجاد کتابخانه‌هایی با منابع مناسب در محل هیأت‌ها می‌تواند کاربردهای بسیاری را برای قشر جوان و نوجوان به دنبال داشته باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید