چاپ

تلاش دشمنان برای ضربه زدن به وحدت ایران و عراق/ حضور اهل سنت ایران در زیارت اربعین

. Posted in آخرین اخبار

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، گردهمایی فعالان مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در عرصه اربعین پنجشنبه شب در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

رحیم آبفروش در ابتدای این گردهمایی با اشاره به خواسته فعالان عرصه اربعین اظهار کرد: منطقی ترین و به حق ترین و جدی ترین خواسته دلسوختگان اربعینی حذف ویزای دائمی بین ایران و عراق است، متاسفانه وقتی چنین مطالبه به حقی را بی پاسخ می‌بینیم، دلزده می‌شویم.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در خصوص اربعین فرمایشات مهمی بیان کردند، ایشان فرمودند که دنیای اسلام نیازی عمیق به این پدیده عظیم دارد، کلامی به جز معجزه توصیف کننده اربعین نیست و ناسپاسی است که این فرصت عظیم را از دست بدهیم.

جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر افزود: مسؤولان ما باید با هر مسؤول خاطی که عزت و شرافت ملت ایران و بزرگ منشی زائران ایرانی را در مسیر اربعین خدشه دار می‌کند، برخورد داشته باشند، متاسفانه عده ای شرافت و عزت کشور را به بازی گرفته اند.

 

تلاش دشمنان برای ضربه زدن به وحدت ایران و عراق

آبفروش وحدت میان مردم ایران و مردم عراق را خاری در چشم دشمن دانست و تصریح کرد: ناآرامی‌ها در بصره در همان اتاقی طراحی شد که ناآرامی‌های دی ماه سال 96 در کشورمان را طراحی کرد.

وی افزود: امام خمینی(ره) به قدرت مردم در ساحت حکومت اسلامی اعتقاد داشتند، بسیاری از مشکلات با مدد اهل‌بیت(ع) و اجتماع دلدادگان به اهل‌بیت(ع) حل خواهد شد.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید